Kotwicę wstydu postawili na nabrzeżu

  • 22.09.2020, 18:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kotwicę wstydu postawili na nabrzeżu
Kto śmie twierdzić, że gryfińskie nabrzeże jest puste, bez atrakcji? Przesyłam fotki, które dziwią, ale i przypominają nam o tragicznym wydarzeniu "naszego Titanica", staraniach burmistrza i wielu innych osób, dzięki którym ta barka była obiektem zainteresowania przez kilka miesięcy - przypomina czytelniczka i przesyła zdjęcia.

Nabrzeże po akcji po dziś dzień "nieuprzątnięte". Władze nabrały wody w usta. Najwyraźniej jednak chcą abyśmy długo pamiętali o tej wstydliwej akcji wydobycia barki, w końcu zakończonej jej pocięciem oraz pofałdowaniu nawierzchni części nabrzeża.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fff
fff 26.09.2020, 23:12
Wierzyć się normalnie nie chce że można było coś takiego wymyslić.
M
M 24.09.2020, 21:30
Ja jednak wole kotwice spod szkoly nr 2.
Matuzalem
Matuzalem 24.09.2020, 10:25
Nie wierzę w to, co widzę. Powiedzcie że to fejk. Błagam?

Na litość boską.... Jacy gospodarze takie atrakcje.
Kolejną atrakcją będzie witryna z paczką po fajkach diabła, którą wypalił w swoim gabinecie z nogami na stole.
Racja
Racja 24.09.2020, 13:32
CHYBA napoleona
Wiesław
Wiesław 23.09.2020, 20:55
Tak historyczne wydarzenie jak utonięcie barki na nabrzeżu Piłata trzeba było upamiętnić. Na szczęście nikt nie zginął bo mielibyśmy pomnik niczym Chrystus w Świebodzinie. Pomysł na kotwicę musiał wyjść z umysłu historyka. Tylko którego?
ja
ja 24.09.2020, 08:15
niby czemu ta kotwica przeszkadza?Tematycznie pasuje do nabrzeża.Niby czemu nabrzeże piłata?Jeszcze postawmy tam pomnik zimnego lecha .a co!!!
tak było
tak było 23.09.2020, 21:06
Nikt nei zginął bo kapitan tuz przed zatonięciem poszedł się wysz czać.
Burmiszcz wstydu
Burmiszcz wstydu 23.09.2020, 18:04
Mamu tutaj takiego vice burmiszcza 😁 który jak ta kotwica wstydu, zakotwiczył i niechlubnie pełni swój urząd, powinien odejść ale zakotwiczył bo co będzie robił ?
Mam pomysł na Gryfino
Mam pomysł na Gryfino 23.09.2020, 13:02
Miejsca jest dosyć , może właśnie Gryfino jeśli nie z innych , to niech słynie z takich koszmarków , prosimy o więcej
Dyl
Dyl 23.09.2020, 12:14
Wzywam mieszkańców Gryfina aby przed tą tablicą umieszczali płonące znicze. Oddajcie cześć tej barce !
https://www.youtube.com/watch?…
smiech
smiech 23.09.2020, 12:19
Dobre! :))))
Knagulec
Knagulec 23.09.2020, 10:56
Powinni nadać nazwe Kotwica Tercetu
kupa mięci
kupa mięci 23.09.2020, 10:44
To wszystko kupa mięci działań tercetu, czy raczej jej braku.
Brudne buty do garnituru
Brudne buty do garnituru 23.09.2020, 11:41
Niestety tak to już jest , że z dobrym gustem i pewnymi nawykami człowiek się rodzi , ma to w genach po przodkach , nie da sie tego ani kupić za pieniądze , ani nie pomogą drogie garnitury, domy , samochody , zajmowane stanowiska, różni czarodzieje od wizerunku , dlatego potem wyrastają takie potworki radosnej twórczości i niszczą cały wizerunek dobrze zaplanowanej przestrzeni nabrzeża , niestety
do Brudne buty
do Brudne buty 23.09.2020, 12:07
O kim ty to piszesz ?? O sobie?
maruch
maruch 23.09.2020, 12:17
do do Brudne buty: Myslisz, że Mietek jest taki samokrytyczny hehe
do maruch
do maruch 23.09.2020, 12:56
ale ja wcale nie mam Mietka na myśli?
senior
senior 23.09.2020, 10:21
Panie Seweryn masz pan miejsce w swoim gospodarstwie to postaw pan sobie ta kotwice z tabliczka na pamiatke swoich zaslug i nie osmieszaj siebie i mieszkancow bo to siara
wstyd mi za burmistrza
wstyd mi za burmistrza 23.09.2020, 09:33
obciach totalny i kotwica i tablica.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 23.09.2020, 07:48
czyja to kotwica ha ha ah wczoraj odwiedził mnie brat pana stanisława tego bezdomnego z warszawy i pisał na moim kompie tego samego o którym mówi ojciec dyrektor ha ha ah https://youtu.be/mHXnMXT-w8E brat tego tego staśka co mówi ojciec dyrektor rydzyk niestety juz wyjechał mówił ze do watykanu na mszę ha ha ah niestety nie zostawił mi maj bacha ha ha ah https://www.google.com/url?sa=…
88
88 23.09.2020, 07:34
to jakiś fotomontaż, prawda? nie uwierzę, że ktoś mógł wpaść na tak głupi pomysł aby tablicę pamiątkową z takim tekstem umieścić.
Tak w ogóle , to ta barka została w końcu wyciągnięta z wody ?
wędkarz
wędkarz 23.09.2020, 09:35
88, przecież głupota tercetu jak widać nie zna granic obciachu. Kotwicę wyłowili ale czy całą barkę to nie wiadomo.
Mela
Mela 23.09.2020, 04:30
Czytam i nie wierzę.Jeszcze wieńce niech zaczną składać pod nią.
Mieszaniec
Mieszaniec 23.09.2020, 02:30
A czy można składać kwiaty to pewnie jakiś pomnik
dokładnie
dokładnie 23.09.2020, 11:21
12 grudnia jest wtedy Międzynarodowy Dzień Nieudacznika i wtedy Sawaryn powinien składać tam kwiaty.
zaMroczek
zaMroczek 22.09.2020, 22:45
Chętnie zagram główną rolę o tym gryfińskim Titanicu.
nurek
nurek 22.09.2020, 21:57
Gdzie mogę zanurkować aby barkę obejrzeć? Nie znam Gryfina ale chętnie obejrzę podwodną atrakcję.
do nurek
do nurek 22.09.2020, 22:31
Barkę pocięli i wywieźli a o kotwice poprosił Sawaryn.
nurek
nurek 22.09.2020, 23:46
Szkoda, bo z tablicy wynika że ta barka tam zatonęła i jest.
Knagulec
Knagulec 22.09.2020, 21:59
Najlepiej u gumowca w dziupli
przenosiny
przenosiny 22.09.2020, 21:54
Jak wybetonują cała 1 maja to postawią przed UMiG.
Knaga
Knaga 22.09.2020, 21:59
Ake jajca
cóż
cóż 22.09.2020, 21:18
Jaki burmistrz, taki pomnik.
Jack
Jack 22.09.2020, 20:57
Jaka wioska takie atrakcje
meteoryt
meteoryt 22.09.2020, 21:13
Jack, ale mnie jest wstyd za takie głupie pomysły burmistrza.

Pozostałe