Brakuje prawidłowego oznakowania wyjazdu z parkingu

  • 23.09.2020, 00:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Brakuje prawidłowego oznakowania wyjazdu z parkingu
Przy nowo wybudowanej hali sportowej w Gryfinie brak jest prawidłowego oznakowania drogi. Wyjeżdżając z parkingu przy hali sportowej, nie ma znaku nakazu jazdy - pisze czytelnik i przesyła zdjęcia.

Gdyby tylko tego brakowało, to nie byłoby tak źle...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hmmm
hmmm 23.09.2020, 19:24
Może niech dyrektor szkoły wstrzyma się jeszcze z wpuszczaniem na lekcje wuefu młodzieży - bo po wyroku sądu dobrze sprawdzić, jak jest z palnością podłogi...
Jola
Jola 23.09.2020, 16:43
Czepiacie się. Hala wspaniała. Piłat tylko obiecywał, i obiecywał. Nawet dróg nie potrafił dobrze zrobić, po jednej asfalt płynął, na drugiej brak było asfaltu i się kruszyła. A jego ludzie to odebrali.
...
... 23.09.2020, 19:27
Tak wspaniała, że do tej pory nie wiadomo po co to mauzoleum. Śp. Piłat rozmawiał z ludźmi i wiedział, że to zły pomysł i zła lokalizacja. I potrafił się wycofać.
A tylko chory umysłowo mógł nie widzieć zmieniającej się rzeczywistości (w tym likwidacji gimnazjów i wypowiedzenia umowy przez powiat)...
ciebie myślenie na pewno nie zaboli...
ciebie myślenie na pewno nie zaboli... 23.09.2020, 16:13
Ty to z tym myśleniem do tercetu. A jak wjedziesz na parking masz dwie drogi - jedna w stronę Niepodległości, druga wzdłuż Parkowej. Według ciebie "myślący po tercetowemu" będzie forsował płotek żeby "z jednokierunkowej przebić się na jednokierunkową"?


Myślenie nie boli Dzisiaj, 11:01 Wystarczy myśleć. Skoro wjeżdżam w ulicę jednokierunkowa (znak na początku) to logicznym jest dla mnie że wyjadę z parkingu tylko w jedną stronę.
Myślenie nie boli
Myślenie nie boli 23.09.2020, 11:01
Wystarczy myśleć. Skoro wjeżdżam w ulicę jednokierunkowa (znak na początku) to logicznym jest dla mnie że wyjadę z parkingu tylko w jedną stronę. Widzę, że ten portal to kolonia nieudaczników życiowych Heheh.
do myślenie nie boli
do myślenie nie boli 23.09.2020, 13:29
Taki mądry jesteś.
A jak przyjedzie jeden kierowca (np, dostanie zawału, skręci lub złamie kończynę) a wyjeżdżać będzie inny, to musi wiedzieć że jest to jednokierunkowa ulica??
Jednak myślenie ciebie boli, SUPER UDACZNIKU.
do Myslenie
do Myslenie 23.09.2020, 11:33
Ale tercet jak widać nie myśli o kierowcach.
Bogdan
Bogdan 23.09.2020, 10:19
Niedoróbka goni niedoróbkę.
najtańszy z najtańszych
najtańszy z najtańszych 23.09.2020, 01:45
A to takie zarośnięte to niby parking?
Taka ekipa
Taka ekipa 23.09.2020, 20:15
Tercet foruje kwietne łąki bo nic nie musi wtedy robić.
baca
baca 23.09.2020, 01:49
Nie to łąka dla baranów od parkingów.
Andrus
Andrus 23.09.2020, 01:35
Gdybyście wiedzieli co było w przetargu a co zostało ostatecznie to byście się za głowy złapali!!!!
stary Młynarczyk
stary Młynarczyk 23.09.2020, 01:30
Niektórzy jak popiją to pojadą prosto
Baniak
Baniak 23.09.2020, 20:17
Myślisz o tych od ręcznej z Baniu ?

Pozostałe