Potwierdzają, że zamykają most na 2 miesiące. Droga na Międzyodrze ślepą ulicą

  • 23.09.2020, 12:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Potwierdzają, że zamykają most na 2 miesiące. Droga na Międzyodrze ślepą ulicą
-Rejon Dróg Wojewódzkich w Chojnie potwierdza wcześniejszą informację, że od dnia 28 września 2020 r. do dnia 27 listopada 2020 r. przejazd przez most graniczny na Odrze Zach. na DW nr 120 nie będzie możliwy ze względu na prace prowadzone przy drodze B113 po stronie niemieckiej. Dojazd do mostu granicznego na Odrze Zach. od strony Gryfina będzie udostępniony. Na dojeździe na most na Odrze Wschodniej ustawiony zostanie znak informacyjny D-4a (droga bez przejazdu) - informuje nas Krzysztof Ziętek, Kierownik RDW w Chojnie.

O tym, że w najbliższy poniedziałek zostanie zamknięta droga na dwa miesiące pisaliśmy po raz pierwszy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/37838,droga-przez-miedzyodrze-zamknieta-na-dwa-miesiace

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

siii
siii 25.09.2020, 10:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wniosek
Wniosek 24.09.2020, 17:20
Czyli dla pieszych most będzie otwarty rozumiem....
Gryfiniak
Gryfiniak 23.09.2020, 20:05
Bardzo dziękuję niemieckim sąsiadom za budowę ścieżki rowerowej od mostu granicznego przez Staffelde do Pargowa. Choć ktoś o nas myśli ..... Będziemy jeździli do Decathlonu i Auchana w luksusie, A Seweryn z Mulerem nie potrafi przy okazji wykonywanych robót drogowych zrobić ścieżek rowerowych pomiędzy JP II a nabrzeżem. *** ?Czy tam ktoś myśli ?
prac
prac 23.09.2020, 19:19
Pół godziny wcześniej do pracy do Szczecina.
ktoś
ktoś 24.09.2020, 11:00
Czego się nawpieprzałeś? Jadąc przez Niemcy oszczędza się średnio jakieś 2-4 minuty w stosunku do jazdy przez Radziszewo i A6, a nie aż pół godziny.
hmmmm
hmmmm 24.09.2020, 11:57
Jak jedziesz w nocy - może. Ale jechałeś w dzień za jedynką albo śmieciarką?
O stłuczkach, remontach nawierzchni, studzienek, lam ulicznych, kabli do tych lamp, kabli od tych lamp, krawężników itp itd?
Tam ciągle coś naprawiają, remontują, montują...
ktoś
ktoś 24.09.2020, 14:45
Śmieciarkę na pomorskiej można wyprzedzić gdy stoi, a jedynkę gdy stoi na przystanku. A co to codziennie na pomorskiej jeździ śmieciarka? Z resztą jedynka wyciąga maksymalną dozwoloną prędkość w zabudowanym. Nie wziąłem pod uwagę robót ale nie sądzę żeby to wydłużało czas aż o pół godziny. Z resztą teraz na korkosfera.pl nie ma zaznaczonych żadnych robót między Gryfinem a Radziszewem.
Czytelniczka
Czytelniczka 23.09.2020, 12:31
Dziękuję za informację. Aż miło, że mamy taki super przepływ informacji.
niestety
niestety 23.09.2020, 19:18
Jakby to była dobra informacja to okey, ale ta to cieszy tylko drogowców.
FajnY Fajniusi
FajnY Fajniusi 23.09.2020, 14:52
Super, że jest tak fajnie.
Rabi
Rabi 23.09.2020, 12:15
Niemcy jak wyznacza date to się jej trzymają.
www
www 23.09.2020, 15:42
z datami to oni nie maja problemu ,Hostoria jest ok
Roma
Roma 23.09.2020, 14:53
Trzymają się jak Żymianin drutu kolczastego.

Pozostałe