Paraliż w centrum. Kierowcy zmuszeni jechać pod prąd

  • 24.09.2020, 11:48
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Paraliż w centrum. Kierowcy zmuszeni jechać pod prąd
Przebudowa ulicy 1 Maja w Gryfinie doprowadziła dziś do paraliżu. Zamknięto ul. Niepodległości przy aptece, koło punktu sprzedaży kebaba nie przejedzie się, brak przejazdu w górę 1 Maja. To wszystko powoduje, że kierowcy muszą jechać pod prąd ul. Niepodległości. To stwarza trudne momenty.

Najwyraźniej komuś zabrakło wyobraźni i chęci aby postawić odpowiednie znaki.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pytam
pytam 26.09.2020, 15:15
A gdzie była policja? Pochowani w krzakach łapią kierowców? Ja mogę zrozumieć że może byc zator, remont, objazd ale gdzie jest drogówka do kierowania ruchem i organizacji normalnego przejazdu przez miasto?
podbijam
podbijam 25.09.2020, 14:47
Szanowna redakcjo iGryfino ! co to za dziwne linki co jakiś czas pojawiają się w lewej części strony pod KOMENTARZAMI ?
Wygląda to tak, jakby ktoś chciał aby komentarze nie były widoczne i nie było dyskusji. Kusi żeby otworzyć, ale nie ma gwarancji ,że to jakiś wirus od Waszej konkurencji.
informatyk
informatyk 25.09.2020, 15:05
Podejrzewam, że to tzw. spam, które wrzucają automatycznie booty.
dziw
dziw 25.09.2020, 15:25
Dziwne, a dlaczego konkurencja tego nie ma?
nie dziw
nie dziw 25.09.2020, 15:33
do dziw: To proste, małymi portalikami booty się nie interesują.
podbijam
podbijam 25.09.2020, 15:10
ale ktoś z redakcji powinien to kontrolować i usuwać.
zgr-edo
zgr-edo 25.09.2020, 09:33
Nie narzekajcie, to tylko mały remoncik. Miło zobaczyć ziomala na moim rewirze.
https://gazetakrakowska.pl/kra…
no nie
no nie 25.09.2020, 09:56
To u was w Krakowie nie zastawiają rejestracji?
zgr-edo
zgr-edo 25.09.2020, 11:01
Nie tylko w Krakowie, ale w całej Polsce nie trzeba zamazywać rejestracji na samochodzie. Kiedyś się nawet zastanawiałem, dlaczego iGryfino publikując zdjęcia pojazdów sprawców wykroczeń , zamazuje tablice rejestracyjne, a przecież takich osobników trzeba piętnować. Jak zobaczy zdjęcie z rejestracją w gazecie to będzie mu wstyd przed rodziną i znajomymi w dodatku będzie z e s rany czy nie dostanie wezwania na Policję czy Straży Miejskiej.
https://spidersweb.pl/autoblog…
szok
szok 25.09.2020, 01:51
Nie ogarniają takiego prostego tematu.
88
88 24.09.2020, 23:59
Patrzę na te zdjecia z Niepodległości i serce mocniej bije. Muszę sobie nalać. Pamiętam jeszcze kocie łby i ruch dwukierunkowy na tej ulicy.
Kto pamięta kiosk pani Grzegorczykowej czy warzywniak Małeczkowskiego przy kinie Gryf ?
sami zobaczcie
sami zobaczcie 24.09.2020, 18:52
Od strony 1 Maja powyrywali znaki!
POKO kaput
POKO kaput 24.09.2020, 18:19
Nie stawia się nowych znaków , wystarczy ZAKRYĆ stare !!! Oj ***
Andrzej
Andrzej 24.09.2020, 18:51
POKO to idź leniu i zastaw.
pająk
pająk 24.09.2020, 18:05
Normalnie jak na wsi jakby rządził nei wójt a sołtys pseudonim "Nie moja kompetencja".
piana
piana 24.09.2020, 15:24
to nie dziś tylko...
tak jest od kilku dni, kierowcy jadą Niepodległości bo nie wiedzą, że jest ślepa, znaków brak, tam zawracają , a że droga jednokierunkowa, to muszą jechać pod prąd
takie hece tylko w wiosce Gryfino!
ja
ja 24.09.2020, 18:05
bredzicie .nie jeżdzicie .piszecie aby dowalić .Do skrzyżowania z niepodległości można swobodnie jechać.no chyba że prawko za akk
tutejszy
tutejszy 24.09.2020, 18:50
do ja: Ja też jechałem dzisiaj a tu coś jedzie znadprzeciwka. NAwet światłami nie mrugał. Wszystkie miejsca zajętę więc musiałem powoli wycofać.
on tak ma....
on tak ma.... 24.09.2020, 19:19
Mieciu swoją terenówką przejedzie - to czego wymagasz?
Panna
Panna 24.09.2020, 15:08
Nie tylko dziś
Tak jest od kilku dni, kierowcy zawracaja bo nie wiedzą że droga jest ślepa, a ze to jednokierunkowa nie ma innej opcji jak pod prąd
Takie hece tylko w wiosce Gryfino!
działkowiec
działkowiec 24.09.2020, 14:25
To przecież projektant pan K.jest za takie sprawy odpowiedzialny, i co nic?
Narodowiec
Narodowiec 25.09.2020, 01:45
Czyli ten też daje d. Widać taka rodina.
Pablo
Pablo 24.09.2020, 14:19
Kto projektował ul 1 go maja pytam sie kto .Jak mozna było zwezic tam tak droge nie robiac sciezki rowerowej .moze dojdzie kilka miejsc parkingowych ale kosztem tego ze bedziemy mieli droge jednokierunkową
ssii
ssii 24.09.2020, 13:22
chwila cierpliwosci i bedzie piekne Gryfino przetancie trole pissac ze to wina sawaryna bo za sawaryna Gryfino sie zmienia na lepsze Pozdrow Komuchow
a innych kultury chcą uczyć...
a innych kultury chcą uczyć... 24.09.2020, 12:57
Kultura organizacji pracy tych prac wygląda jakby byli jednej roboty z projektantem, co to 10 miesięcy później niż się umówił zrobił projekt.

Rozwalać całe miasto jednocześnie od wiaduktu na Grunwaldzkiej do rzeki?
ja
ja 24.09.2020, 13:38
Panie K&K .co parę dni dojeżdżam do piekarni asprod po chlebek który lubię (pradawny pycha) jakoś nie mam problemów.weżcie się za porządną robotę.Wbrew kasandrycznych przepoiwiedni łużycką jweżdzi sie znośnie .admin puścisz to?
O  k....
O k.... 25.09.2020, 01:47
Zbychu zamilcz.
do tego, co lubi panów K i K:)
do tego, co lubi panów K i K:) 24.09.2020, 15:00
Mieciu - swoją terenówką nie tylko Łużycką ale i "małą obwodnicą " nad torami pojedziesz...
A że co kilka dni wpadasz w okolice urzędu - to i tak wszyscy wiedzą...
Chociaż że tylko "po chlebek" - to już nowość...


ja Dzisiaj, 13:38 łużycką jweżdzi sie znośnie
pyrk
pyrk 24.09.2020, 12:45
To droga powiatowa wiec powiat za to odpowaiada.
To ludzie autystyczni ...
To ludzie autystyczni ... 25.09.2020, 01:53
Za komunikację w mieście odpowiada burmistrz także za takie zorganizowanie remontów by miasto funkcjonowało. A gdzie ścieżki rowerowe nieroby ? Pamiętam jak ***k w szmatławcu atakował Piłata o połączenie ścieżek z nabrzeża z JP II. I co ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kokos
kokos 24.09.2020, 12:43
Przecież ten bałagan "zatwierdzają" władze Gryfina.
mieszk.
mieszk. 24.09.2020, 12:30
5 minut temu widziałem jak samochód PUK jechał pod prąd. Zrobiłem zdjęcie. Przesyłam do redakcji

Pozostałe