Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze zbiera na karetkę

  • 24.09.2020, 14:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze zbiera na karetkę
24/7 to ramy czasowe, w których nasi członkowie pozostają w gotowości aby nieść pomoc innym. Niezależnie od warunków pogodowych czy pory dnia, gdy pojawia się "alarm", zbieramy się i wyjeżdżamy we wskazane miejsce.
Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze nieprzerwanie od 4 lat w głównym zakresie zajmuje się prewencją i profilaktyką szeroko rozumianego bezpieczeństwa, dbamy o bezpieczeństwo uczestników wydarzeń kulturalnych, a od ubiegłego roku wspieramy funkcjonariuszy policji w zakresie realizacji poszukiwań osób zaginionych.
 
Link do zbiórki: 
 
Łukasz Kamiński
wiceprezes
Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

😣
😣 25.09.2020, 12:38
Pralina do Atomka idź po kasę, przecież jesteś na jego usługach
Doktor Kidler
Doktor Kidler 25.09.2020, 11:06
Nie słyszałem i nie widziałem ich w akcjach.
Moder
Moder 25.09.2020, 00:38
Trzeba wspierać dobre inicjatywy, a ta takowa jest.
mieszkaniec
mieszkaniec 24.09.2020, 23:04
Popieram. Jestem za!
Ops
Ops 24.09.2020, 22:06
Ciągną kasę z gminy jak z dojnej krowy i jeszcze im mało? Jeszcze łapy wyciąga pralinka?
Ciekawski
Ciekawski 25.09.2020, 01:06
A ile pieniędzy mają z Gminy?
do ciekawskiego
do ciekawskiego 25.09.2020, 08:28
Można przecież sprawdzić na BIPie
masakra
masakra 25.09.2020, 09:04
Chyba nie wiesz jak prowadzą PIB
ajwaj aleluja i do tartaru
ajwaj aleluja i do tartaru 24.09.2020, 18:40
https://youtu.be/1EP8jMwKVTU w czasie pandemii tylko takie karetki pozostaną ha ha ah z braku paliwa ha ha ah i jakie energooszczędne i ekologiczne trzeba iść z duchem czasów ha ha ah
Kurkuma
Kurkuma 24.09.2020, 17:46
Niech wam rząd da a nie wszyscy tylko od ludzi ciągnięcie, wszystkich to dotyczy, i tych zbierających na leczenie też! To czy zarabiam 5 czy 10 tysięcy nie znaczy, że muszę się z kimś dzielić, państwo daje na inne rzeczy a wam nie? Oj szkoda
taka prawda
taka prawda 24.09.2020, 16:25
Jak ich nie stać na karetkę to nie będzie stać na utrzymanie.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.09.2020, 14:53
moze olgierd wam kupi ha ha ah on taki szczodry ha ha ah trzeba wystapić do kahału województwa ha ha ah o dotację względnie w zdunowie moze coś sie zwolni ha ha ah cba już sprawdza ha ha ah
łoś
łoś 24.09.2020, 14:46
Jak się ma przyjaciół to na pewno pomogą
AA
AA 24.09.2020, 14:40
Bardzo dobry pomysł panie Łukaszu. Popieram!

Pozostałe