Dlaczego paliły się lampy w dzień

  • 24.09.2020, 22:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dlaczego paliły się lampy w dzień
Miejscowość ta słynie z oszczędności prądu i światła na ulicach. To tu już kilkanaście lat temu wprowadzono decyzję, że wieczorami lampy uliczne są wyłączane. A tu dzisiaj (24 września 2020 r.) świeciły nawet w dzień.

Sprawa dotyczy Widuchowej i lamp przy drodze krajowej nr 31. Okazało się, że to energetycy robili przegląd lamp.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oprawa
oprawa 27.09.2020, 11:43
Ile lat jeszcze będziemy spłacać te nowoczesne lampy bo miały być za darmo.
POKO kaput
POKO kaput 25.09.2020, 17:15
No co ??? Nowego Wójta trza witać !!!
energetyk
energetyk 25.09.2020, 17:54
A jak! Bo nie wiadomo co mu tam w głowie się zajarzy.
matka Robusia
matka Robusia 25.09.2020, 15:27
Panie reżyserze kochany! Ja to pana widziałam we wszystkich filmach: i polskich, i zagranicznych, i amerykańskich… Ale tego łobuza, to żeby mu nie dać ani grosza, albo lepiej mnie wszystko wysłać. Bo on do mojej siostry (do tej suki) uciekł. A przecież to jest jego dziecko. W sądzie był. Mówi, że w więzieniu siedział. A przecież jak dwa razy byłam u niego… No to czyje to może być dziecko jak nie jego? Tego łobuza, Robuś, poświadcz, żeby nie była nasza krzywda, no powiedz: Kto to jest?
von nogay
von nogay 25.09.2020, 15:57
Dlaczego paliły się lampy w dzień?To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście? Cmoki!
lubię nie tylko tańce
lubię nie tylko tańce 25.09.2020, 15:21
Chociaż porządne światło uliczne zostało po AKK. Tego nikt nie podważy.
Dyl
Dyl 25.09.2020, 15:15
to ma być karwa jakiś news ? he,he,he
takie życie
takie życie 25.09.2020, 15:21
O tym czy to news czy nie to nie decydują trolle tylko czytelnicy. Jak jest czytany i oglądany to nim jest. JAk nikt nie czyta i nie komentuje to wtedy nie jest. Ten jak widać wzbudza zainteresowanie.
***
*** 25.09.2020, 15:07
Pyk i jest artykuł
no tak
no tak 25.09.2020, 15:09
Liczą się klikbajty. Do północy wrzucą drugie 10 artykułów i karuzela się kręci.
Z
Z 25.09.2020, 07:34
Światło się świeci
łuna
łuna 25.09.2020, 09:08
Światło się świeci bo jest świetliste
Nikt.
Nikt. 25.09.2020, 06:39
"Paliło się światło"......😳🤔😂
boog
boog 25.09.2020, 15:10
Nie mów, że się pali bo zaraz strażacy przyjadą i skasują
Riobin
Riobin 25.09.2020, 15:20
Gminę skasują jak już.

Pozostałe