Zaatakował nożownik. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia

  • 26.09.2020, 18:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaatakował nożownik. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia
Przy ul. Bolesława Chrobrego w Gryfinie w okolicy klatek nr 22-24 został ugodzony nożem młody mężczyzna. Do zdarzenia doszło dniu 24 września 2020 ok. godz. 20.15. Wszystkich świadków zaistniałego zdarzenia bardzo prosimy o kontakt i zgłoszenie do Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Za pomoc w ujęciu sprawcy przewidywana nagroda pieniężna - informuje nasza czytelniczka.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zgr
zgr 30.09.2020, 14:04
oni na wierzowcach sie bujaj i atakuja ludzi ... ostatnio w wakacje grupke ludzi aatakowlai gazem gdzie byla straz miejska to straz nic nie zrobila... ten czarny bez zeba z przodu ćpun z koscielnej i ten drugi stray chu z wiezowcow.... fifa rafa ...
zero reakcji.... Ale czujmy sie bezpiecznie w gryfinie
Knagulec
Knagulec 30.09.2020, 14:19
Przegumować sk..... jednego z drugim
Byku
Byku 29.09.2020, 12:12
Ile za tego skubańca?
kot
kot 29.09.2020, 10:19
Mają go już?
Naczos
Naczos 27.09.2020, 22:25
Sprawdzcie narkomanów z niepodlegloaci
łapać bandytów
łapać bandytów 28.09.2020, 00:31
I po kolei tych co po dragi do wika z fantami chodzą! Wyłapać każdego co od niego wychodzi i nóz sie znajdzie, i dragi i fanty!!!
zgr
zgr 27.09.2020, 21:32
chodzi dwoch takich jeden gnoj w czapeczce z daszkiem czarny i drugi fifa rafa stary chu.... za nich tez powinnie sie wziasc
Nati
Nati 27.09.2020, 22:16
Chodzi o tego kutafona w czapeczce i tego grubszego ? co kradną pod wiezowcami ostatnio jakiejs babie ukradli zakupy
ZGr
ZGr 27.09.2020, 21:28
policja bardzo dobrze wie kto to zrobil.... tak samo z gowniarzem ktory podpalil czlowieka i dalej chodzi na wolnosci Moze jak zabije kogos to wkoncu go zamkna...
smutne
smutne 28.09.2020, 00:33
tak samo wik z kapsztagi daje to mu wolno handlowac dętce rozprutej
trzezwo mysląca
trzezwo mysląca 28.09.2020, 12:30
Wik już tylu zagonił ze ma chyba jakis paszport od psów ze tylko pokazuje i nietykalny... nawet mu testów nie robią ćpunowi
Dojazd
Dojazd 27.09.2020, 13:11
Wanniarz,Potwór z Pomorskiej teraz nożownik co się dzieje w tym mieście
??
?? 27.09.2020, 16:13
to wanniarz podpalacz nie siedzi ?
Aga
Aga 27.09.2020, 19:19
Siedzi siedzi ze zwyrolem z Pomorskiej razem oba w parze
Łowca kolbiarzy
Łowca kolbiarzy 27.09.2020, 08:24
Może knagulec coś widział 
Knagulec
Knagulec 27.09.2020, 13:08
Tak widzialem cie za garażami pamietasz ***
MieszkAnka
MieszkAnka 27.09.2020, 04:59
A może policja by się zajęła tymi przecpanymi łbami i dilerami?
Jb
Jb 27.09.2020, 08:22
Prawda szczególnie znanymi policji z Chrobrego
Tomson
Tomson 27.09.2020, 00:09
Pisanie komentarzy na igryfino jest zupełnie... bez reakcji , oczywiście te głupie to inna bajka. Gryfińska władza to szambo, szpital to 99% umieralnia. Uciekać stąd ,bo w razie problemów jesteś skazany na siebie ...
Zwyrol
Zwyrol 27.09.2020, 13:09
Kto cie tu trzyma rwij kapcia
uchol
uchol 27.09.2020, 10:21
Spoko, policja tylko czyta kogo by tu namierzyć.
r
r 27.09.2020, 19:24
policji na mieście nie ma, ja widuję jedynie jak auta tankują i w mrówkowcu na Krasińskiego, gdzie pani policjantka do domu codziennie Hyundajem zasuwa
Parówa
Parówa 27.09.2020, 20:21
Ewa?
Konfident
Konfident 27.09.2020, 19:20
I bardzo dobrze,bo tu ludzie piszą prawdę
Finka
Finka 26.09.2020, 22:51
Kolejny zwyrol jak nie podpalają to z nożem
łowca głów
łowca głów 26.09.2020, 22:48
Ile dajecie za dostarczenie go na komisariat?
Maciek
Maciek 27.09.2020, 01:12
Sprzedałbym sk..... za free
lesnik
lesnik 26.09.2020, 22:39
Może to grzybiarz z kozikiem na grzyby?
??
?? 26.09.2020, 22:07
Policjanci mają może rysopis poszukiwanego?
Gość
Gość 26.09.2020, 22:00
O powód takiego zachowania mężczyzny też należałoby się zainteresować. Nie jest wykluczone, że w ten sposób pokazał swoje niezadowolenie, np. Z powodu oszustwa lub niezaplacenia za wykonaną robotę.
już
już 26.09.2020, 21:39
Gdyby burmistrz załozył obiecany monitoring to byłoby po sprawie.
Finlandia
Finlandia 26.09.2020, 20:45
Może to jakiś GOŚĆ Z FINKĄ
Patroli pieszych późnym popołudniem i w dzień nie widać