Wycięli część drzew i będa inwestować w Krzywy Las

  • 27.09.2020, 17:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wycięli część drzew i będa inwestować w Krzywy Las UMiG Gryfino "Tajne" spotkanie w Krzywym Lesie w czerwcu 2020 r.
Ćwierć miliona złotych przyznał władzom Gryfina zarząd Fundacji Grupa PGE na rewitalizację Krzywego Lasu. Pomysł jest taki, aby uchronić obecny stan pomnika przyrody przed zniszczeniem, wyeksponować dla ruchu turystycznego oraz stworzyć nowe plantacje "krzywych sosen". Są inne pomysły rewitalizacji, ale nie uwzględniono szerokich konsultacji społecznych.
Władze gminy Gryfino obiecują, że w ramach rewitalizacji :
- wydzielą grunt,
-dokonają wyboru wykonawców dokumentacji projektowej i... "prac budowlanych"
-zrealizują "prace budowlane.
Dziwnym trafem nim rozpoczęto właściwą rewitalizację dokonano już wycinki wielu drzew...
Pomysłu nie skonsultowano w otwartym gronie społecznym. Dostaliśmy pieniądze i mamy nie zadawać pytań i się cieszyć...
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WIELKI KOZIOŁ  Z PENTAGRAMU AH AH AH
WIELKI KOZIOŁ Z PENTAGRAMU AH AH AH 28.09.2020, 15:05
JA BYM POSZEDŁ W KOZY HA HA AH BO JAK WIADOMO NA KRZYWE DRZEWO TO I KOZY SKACZĄ HA AH AH
Iugu
Iugu 28.09.2020, 09:22
Tanio sprzedali elektrownię.
Wniosek
Wniosek 28.09.2020, 07:52
Najpierw się sadzi, a potem wycina.. Powinni to wiele lat temu zrobić... A w tym mieście to wielki cud.... aby coś z tych nasadzeń przetrwalo....
+++++
+++++ 28.09.2020, 01:08
Posadzimy dąb papieski i nawetABW się nie dop..... .
Srutututu
Srutututu 28.09.2020, 01:05
Dobrze, że wycięli stare i krzywe drzewa bo zagrażały ludziom. Nowy las będzie w innym miejscu.
filmowiec
filmowiec 27.09.2020, 20:23
Siekierezada normalnie.
brudne buty
brudne buty 27.09.2020, 19:23
Zauważyłam, że Sawaryn najładniej ubiera się do lasu.
jeleń
jeleń 27.09.2020, 20:11
Tylko ma brudne kopytka.
Bedzie dobrze
Bedzie dobrze 27.09.2020, 19:22
Wycięli tylko stare i krzywe drzewa. Teren wydzielony pod nowy las będzie bliżej Odry. Przy drodze bedzie karuzel i huśtawka dla dzieci.
oni tak mają...
oni tak mają... 27.09.2020, 19:39
W sumie to byłoby w stylu tercetu wyciąć drzewa bo "stare i krzywe" (w Krzywym Lesie) i posadzić nowe...
Pamiętam jak z otwarcia ŚDS (w kawiarni pod platanem, gdzie już wicek pokazywał "wizualizacje" dla organizacji pozarządowych) wyszedł na papierosa, popatrzył na oblatującą korę z platana i stwierdził, że drzewo chore...
Knagulec
Knagulec 27.09.2020, 19:16
Tylko ku..... wycinać potrafią
gumowiec
gumowiec 27.09.2020, 19:40
ten skórzany łeb powinni tobie wyciać dzbanie
Knagulec
Knagulec 27.09.2020, 23:04
Ssaku leśny zamilcz
do proburmistrzowskiego trolla
do proburmistrzowskiego trolla 27.09.2020, 20:10
Gumowiec chamski trollu przestań zaczepiać ludzi.
lesn.
lesn. 27.09.2020, 19:02
Najpierw przeprowadzili normalną gospodarkę leśną.
cuda się zdarzają
cuda się zdarzają 27.09.2020, 18:59
Och, gdyby zrobili coś normalnie,tak jak powinno być i zgodnie z literą prawa....to dopiero by ludzi zaskoczyli ha ha ha

Pozostałe