Natalia i Marcin wzięli ślub [ZDJĘCIA]

  • 27.09.2020, 20:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Natalia i Marcin wzięli ślub [ZDJĘCIA] fot. TWS
Natalia do Gryfina przyjechała z Ukrainy w poszukiwaniu pracy. I mimo że Polska jest sąsiednim krajem, to panują tutaj inne obyczaje i trzeba się było przyzwyczaić. Ale z każdym dniem było lepiej, nawiązywały się znajomości, przyjaźnie. Bez względu na to, kto jest skąd, zaczęło rodzić się uczucie. Spotkanie Marcina i Natalii powoli nabierało wyjątkowych treści i kolorami zabarwiało świat.

Oświadczyny, czas narzeczeństwa i ten najważniejszy dzień. W piątkowe południe 25 września 2020 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gryfinie Natalia i Marcin powiedzieli słowo TAK.

Emocje, obrączki, kwiaty, wzruszenie i łzy szczęścia. Jeszcze tylko zdjęcie do albumu i nowa życiowa droga przed młodą para stanęła otworem.

Zawarcie związku małżeńskiego to jeden z najważniejszych dni w życiu. 

Redakcja życzy Młodej Parze szczęścia na nowej drodze życia!

 

PS.

Przy okazji nie mogę nie wspomnieć o pewnej sprawie. Sala konferencyjna w Urzędzie Miejskim w Gryfinie nie bardzo zasługuje na nazwę sali ślubów. Krzyż, portrety, obrazy. Dobrze, że Młodzi wśród gości, kwiatów i życzeń nie widzieli, czego w tym pomieszczeniu jest za mało, a czego za dużo.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GRF
GRF 29.09.2020, 15:21
JPRDL! BURMISTRZU!!! ZROB SALE SLUBOW ! TO WSTYD WSTYD NIE NADAJESZ SIE NA BURMISTRZA TAKA PRAWDA
?
? 29.09.2020, 10:47
Po co dziewczyny oszpecają się tatuażami?
wstyd
wstyd 30.09.2020, 07:54
pewnie siedziała..tak było kiedys
Mirella
Mirella 28.09.2020, 23:07
Ślub przez koronawirusa rodził się w bólach to teraz szczęście na nich spłynie.
Dyl
Dyl 28.09.2020, 16:55
Oby nie załapali czegoś na ślubie
https://24kurier./aktualnosci/wiadomosc/koronawirus-w-gryfinskim-magistracie/
Gość
Gość 28.09.2020, 16:34
Nowożeńcom, szczęścia na nową drogę życia.
... Kobieta powinna stać z prawej strony, mężczyzna z lewej to jest Polska.
lewy
lewy 29.09.2020, 01:21
Gość to przeciez bez znaczenia.
do pary młodej
do pary młodej 28.09.2020, 13:28
To teraz strach kto ślubu Wam udzielał. Mimo wszystko zdrowia życzę!
koronka
koronka 28.09.2020, 13:06
CZy na zdjęciu są urzędnicy którzy mieli kontakt?
coman
coman 28.09.2020, 11:40
Czy kierownictwo urzędu przed uroczystością dokonało odpowiedniej dezynfekcji?
Dyl
Dyl 28.09.2020, 09:48
Proboszcz kazał zlikwidować salę ślubów, bo ludzie przestali brać śluby kościelne.
Dlaczego na czas świeckiej ceremonii nie zdjęto ze ścian świętych obrazków i symbolu który przypomina o mrocznych czasach przymusowego przyjmowania chrześcijaństwa ,krwawych krucjat religijnych, św. Inkwizycji , akcji Odessa.
Watykańscy kolaboranci zmuszają ludzi do określonego zachowania. 80 lat temu w urzędach też obowiązkowo wisiały krzyże, tyle ,że równoramienne i hakami na końcu.
Ludzie też nie odważyli się sprzeciwiać tym co je tam powiesili.
Życzliwy
Życzliwy 28.09.2020, 09:48
Dla państwa mlodych szczęścia, tylko czy to taka sensacja 🤦‍♀️choć to zawsze niż kolejny reportaż o wirusie
Krzyk
Krzyk 28.09.2020, 09:44
ODDAJCIE NAM SALE SLUBOW !!! Stare dziady !!!
Senior kawaler
Senior kawaler 28.09.2020, 19:09
A na komu sala ślubòw , mi mie potrzebna już będzie , nie pozwalam
Knagulec
Knagulec 28.09.2020, 14:02
Nie oddamy i ch...
gość
gość 28.09.2020, 08:26
Wstyd, brudna sala knferencyjna ,zaniedbana Nawet stare,sztuczne kwiaty na tym niby stole? "Twoje miejsce pracy świadczy o tobie"
Tomasz1
Tomasz1 28.09.2020, 07:43
A co to za Marcin że tak o nim głośno. Ja brałem ślub i nie było gazety.
To nie [email protected]@@@
Zenia
Zenia 28.09.2020, 07:06
Okropnie brzydka sala na śluby ! Młodej parze szczęścia i miłości !
obrączka
obrączka 28.09.2020, 06:17
ślub? rejestracja konkubinatu
Jajasobie z ludzi robią w tym urzędzie
Jajasobie z ludzi robią w tym urzędzie 28.09.2020, 00:56
Co to te białe stoły ? Może to komunia albo knajpa ?
To wadza kościelna
To wadza kościelna 28.09.2020, 00:50
Toż to sala sesyjna ! Wstyd, że w trzydziestotysięczna gmina nie ma sali ślubów. Te władze nie nadają się do żadnej administracji. To jakieś zdegenerowane pomysły.
znajomy ;)
znajomy ;) 28.09.2020, 00:24
Brawo Kochani!!! Samych szczęśliwych chwil Wam życzę!!!
ale żenada
ale żenada 28.09.2020, 00:05
Urząd stanu cywilnego mieści się w sali obrad rady miejskiej?
tego im życzę
tego im życzę 27.09.2020, 23:22
Oby żyli długo i szczęśliwie.

Pozostałe