Krzyczał że skoczy z mostu. Udaremniona próba samobójcza

  • 28.09.2020, 19:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Krzyczał że skoczy z mostu. Udaremniona próba samobójcza
Kolejny mieszkaniec Gryfina wszedł na przęsło mostu na Odrze Wschodniej i groził, że skoczy do rzeki. Przyjechała policja, karetka pogotowia i straż pożarna.

Policjanci przekonali niedoszłego samobójcę, aby zszedł z mostu. Został przekazany pod specjalistyczną opiekę medyczną. W lekkim szoku trafił do szpitala przy ul. Mącznej w Szczecinie.

Do zdarzenia doszło wieczorem 28 września 2020 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gośc
gośc 02.10.2020, 00:14
jak krzyczy, że skoczy to wiadomo, że nie skoczy... albo umie dobrze pływać weźcie się ogarnijcie..
????
???? 02.10.2020, 00:20
A skąd niby wiadomo?
???
??? 06.10.2020, 23:45
Bo to mój kolega i chciał się zabić przez dziewczyne :))
Go
Go 30.09.2020, 00:34
Strasznie to przykre kiedy człowiek targa się na własne życie.Musiał mieć straszne problemy albo kłopoty.Nie miał przy sobie ani jednej bratniej duszy która by mu pomogła.Najbardziej mnie boli fakt, że w tak bestialski sposób ludzie potrafią się wypowiadać. Nikt nigdy nie wie co spotka go jutro więc proszę przestańcie. Ile w wypowiedziach nienawiści, złości i pogardy dla drugiego człowieka.Spróbujcie założyć jego buty i przejście jego życiem a wtedy oceniajcie.Czy wszyscy jesteście naprawdę tacy idealni.
MM
MM 29.09.2020, 22:13
Trzeba szukać w sobie siły żeby rozwiązywać problemy. Zawsze jest jakieś wyjście. Wiadomo że są blaski i cienie ale warto znaleźć jakieś inne rozwiązanie. Życzę Panu lepszego jutra.
kapitan nemo
kapitan nemo 29.09.2020, 21:42
nic nie pozostaje tylko zyczyc powrotu do zdrowia i stopy wody pod kilem ha ha ah
eM
eM 29.09.2020, 21:40
Zamaiast pisac glupoty moze ktos pomysli co bylo prawdziwa przyna. Moze kolejna uwolinona kobieta zostawila go dla innego.Moze stracil prace i zabily go kredyty? Pomyslcie troche powazniej a nie myslicie ze anonimowo wszystko wolno pisac. Oby docenil to ze ktos go uratowal i bedzie chlop zyl dalej.
gumowiec
gumowiec 29.09.2020, 20:45
Czy to przypadkiem nie knagulec? tak tylko pytam
Entliczek
Entliczek 29.09.2020, 19:25
Biedny zagubiony człowiek. Życzę powrotu do zdrowia i lepszego jutra. ... I oby już nikt nie targał się na własne życie. ..
kok
kok 29.09.2020, 15:56
No tak, idźcie do banku po chwilowke!! Nagle z chwilówki zrobi się problem życiowy, a *** się cieszy. Tępić lichwę z urzędu .Nie ma tłumaczenia że u mowa podpisana, Jeśli jest lichwiarską to z urzędu nic nie warta.
Emma
Emma 29.09.2020, 14:34
Świat jest jaki jest, ale sa zawsze jakies dobre a nawet szczęśliwe chwile. To ważny powód, żeby żyć. Warto o tym pamiętać w chwilach zwątpienia" może się kiedyś" przydamy" komuś w gorszej sytuacji..
psych.
psych. 29.09.2020, 13:43
Skoro mostowego samobójcę było tak łatwo zlokalizować, to trzeba uznać, że była to drastyczna forma WOŁANIA O POMOC. Miejmy nadzieję, że ten człowiek zamiast przewidzianej prawem kary pomoc takową otrzyma. Mamy obecnie najwyższy odsetek samobójstw w Europie, co świadczy o tym, że wyraźnie coś jest nie tak w naszym kraju.
Dyl
Dyl 29.09.2020, 09:27
Zwykła ci ota, która okazała publicznie swoja słabość. Jak już wlazł na ten most to powinien skoczyć. Tak pozostał emocjonalnym szantażystą, wymuszającym na innch określone zachowanie i poczucie winy. Tak naprawdę, to ilu skutecznie ludzi straciło życie skacząc samobójczo z mostu ? Sierota wlazła na most bo chciała się pewnie popisać, a potem się ze s rał ze strachu i nie potrafił zejść na dół. Jedyne wyjście, to udawać samobójcę , bo strażacy bezpiecznie go ściągneli na dół.
Ty cio**
Ty cio** 29.09.2020, 10:31
Ty pajacu bity w szkole apfuuu
Ola
Ola 29.09.2020, 13:08
Mam wrażenie że w 80% te negatywne komentarze dają ludzie z jakimś problemami. Artykuł działa na nich jak pożywka.
Gryfinianin
Gryfinianin 29.09.2020, 05:19
A w*** powinni mu dac za to porzadnie. Anie jeszcze do szpitala go wzieli.
rypley
rypley 29.09.2020, 13:09
Oby znalazł się ktoś kto człowiekowi pomoże, np.drugi człowiek, bo na ludzi nie ma co liczyć
kit
kit 29.09.2020, 01:24
most samobójców i deprechy
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 28.09.2020, 23:27
do czego to doprowadza te pińć set ha ha ah https://youtu.be/6T_nguhbtjs?l… pewnie ćpun jak ten czubek z mojej rodzinki co w swoje urodziny strzelił samobója ikar gryfiński
OMG
OMG 29.09.2020, 19:31
***jesteś najgorszy debilu, zastanów się co piszesz i abyś nie doswiadczył tak jak ten człowiek.
GMO HA AH AH
GMO HA AH AH 29.09.2020, 21:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 29.09.2020, 20:34
KTÓRY WITT IKAR CZY TEN NIEDOSZŁY PAJAC HA AH AH PRZY MNIE TO PSYCHIATRA BY SKOCZYŁ Z MOSTU HA AH AH
uważam, że
uważam, że 28.09.2020, 23:13
Człowiek, który robi taką rzecz, napewno ma jakiś problem. Dla nas to może nie być problem, a dla niego koniec świata. Życzę Panu zdrowia fizycznego i psychicznego. Naprawdę nigdy nie jest aż tak źle, żeby odbierać sobie życie. Zawsze po złej passie przychodzi dobra. Nieważne jakie nieszczęście by to było, zawsze z czasem wszystko się jakoś prostuje. Czasem zostają jakieś ślady przeszłości, czy zadry na Duszy- ale nie ma sytuacji bez wyjścia. Oby miał kto Panu pomoc i oby Pan chciał tą pomoc przyjąć. Bo wbrew temu jakie są czasy i ludzie obrzydliwi, co zresztą widać po komentarzach- warto żyć. I niech Pan żyje. Dla siebie, dla bliskich, dla innych, na przekór. Życzę dużo siły do walki. A ludziom życzę odrobiny taktu i empatii, bo w tych czasach tego najbardziej brak. I szacunek dla ludzi, którzy uratowali Pana przed śmiercią.
G
G 28.09.2020, 22:54
Warto żyć, niech Pan żyje, na jednym niepowodzeniu świat się nie kończy. Proszę przyjąć pomoc, by mógł się Pan cieszyć życiem. Odejscie z tego świata nie jest dobrym rozwiązaniem, Życzę siły, zdrowia i wielu radości w życiu, które Panu Dobry Los w postaci ratujących Ludzi podarował.
No
No 28.09.2020, 22:36
Patologia
korpo
korpo 28.09.2020, 22:54
No nie mów tak nigdy o bliźnim bo o tobie kiedyś ktoś tak powie.
On45
On45 28.09.2020, 22:04
Jak dla mnie mógł skakać. Szkoda kasy na takie akcje służb. A może ktoś wtedy naprawdę potrzebował pomocy?? Chciał odebrać sobie życie to napewno spróbuje jeszcze raz...
parafianin
parafianin 28.09.2020, 22:02
Do tych którzy to czytają ludzie zanim przyjdą wam takie myśli to pamiętajcie że samobójcy Królestwa Bożego nieodziedziczą BÓG JEST DAWCĄ I BIORCĄ ŻYCIA.W ten sposób pójdziecie prosto do piekła. BIBLIA TAK MÓWI.Niewolno tego robić.P9znajcie Boże Słowo Ono was uczyni wiedzącymi co jest ważne i aby dostać się do Królestwa Bożego trzeba się narodzić na nowo. Zobaczcie są świadectwa ciekawe co trzeba robić by odzyskać Życie w Bożym Królestwie
Mema
Mema 28.09.2020, 21:58
Musi go zbadać psychiatra i dopiero go wypuszczą. Jeszcze na obserwacji troche posiedzi.

Pozostałe