Tu ciepłe bułki, a tu leci z dachu

  • 29.09.2020, 12:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tu ciepłe bułki, a tu leci z dachu
-Jak to wygląda?! Z jednej strony sprzedaż pieczywa i miejsce, gdzie powinno zachować się higienę, a z drugiej strony leci z dachu - opisuje czytelniczka i przesyła zdjęcia z Górnego Tarasu w Gryfinie.

Sprawa dotyczy remontu zadaszenia przy sklepie Netto w Gryfinie i sprzedaży produktów zbożowych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

robert
robert 30.09.2020, 19:38
ale tam syf przed tym sklepem był i jest .
Gość
Gość 30.09.2020, 16:59
Na bułki nie leci 😂😂😂
Wasza klientka
Wasza klientka 30.09.2020, 15:50
No bez jaj ludzie.... a wy przepraszam w domu macie idealnie sterylnie? A jak macie remont w domu to co, nie jecie tygodniami bo pył i kurz? Uwazam ze troche to wyssane z palca... robie w asprodzie zakupy praktycznie co 2 dni, Panie sa tam porządnie pozamykane z kazdej storny, a dzis nawet widzialam ze jakas plandeka ochronna była... A myslicie ze te pieczywo w netto czy innej biedronce to co takie czysciutkie? Ile razy sie slyszalo o myszach w sklepie? Ile razy widzieliscie jak ludziska macaja te bulki gołymi łapami i uznaja ze jednak nie chca bo "za twarde albo za malo wypieczone" Sorry ale ja osobiscie wolę pieczywo z asprodu gdzie "leci z dachu", bo chociaz wiem ze Panie podadza mi bułki ktorych nikt wczesniej nie macał. Pozdrawiam te biedne dziewczyny z Asproda i zycze im cierpliwości, trzymajcie sie!
zaraz
zaraz 29.09.2020, 19:14
czekajcie - ale jak widać, to samochód wjechał w trakcie remontu - to nie mógł stanąć trochę dalej? Odrobina pomyślunku i dobrej woli - przecież firma remontująca też nie mogła płacić pracownikom za przestój, bo im by nikt nie zapłacił za to, że opóźnili jeden dzień...
To nie gmina, gdzie się projektant spóźnia 10 miesięcy a umówionych w przetargu kar gmina nie pobiera....
Gryf
Gryf 29.09.2020, 18:46
Nie no ten gościu na drabinie z petem w mordzie mnie rozj...ał.
konsument
konsument 29.09.2020, 17:42
Chciałem kupić 2wie bułki grahamki, cena 1,29 za sztukę a waga bułki to 50 gram. Daje to 26 złoty za kilogram pieczywa co nawet sprzedające uznały za przegięcie. Kupiłem połówkę jakubowego a na grahamki - jak Figurski na sushi, tylko będę patrzył.
smakosz
smakosz 29.09.2020, 14:27
Bułeczki są bardziej chrupiące :)))))
Zzzzz
Zzzzz 29.09.2020, 16:00
no to smacznego,masz bułeczki z dodatkami : bakterii i wirusów
?