Most na Odrze zamknięty na 2 miesiące

  • 29.09.2020, 21:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Most na Odrze zamknięty na 2 miesiące
Tak jak obiecywali, tak zrobili. Niemieccy drogowcy rozpoczęli prace na drodze krajowej B113 na odcinku Mescherin-Staffelde. Wszystko to z powodu budowy ścieżki rowerowej. Dlatego też most na Odrze Zachodniej jest zamknięty.

Prace mają potrwać do 27 listopada 2020 r. Wtedy przejedziemy swobodnie przez Międzyodrze i wjedziemy do Niemiec.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WSTYD
WSTYD 30.09.2020, 13:55
NIEMCY COS ROBIA A GRYFINO JAK STLO W MIEJSCU TAK STOI...
GDZIE MONITORING MIEJSKI ?- ULATWILO BY TO ZYCIE MIESZKANCOM I BY MOZNA BYLO ZWERYFIKOWAC WIELE PRZESTEPSTW. NP. OSTATNIO ATAK NOZEM.
NO ALE PO CO PRZECIEZ SA PATROLE POLICJI/// PYTAM GDZIE ?
ZART

DROGA NA MECHERIN BEZ OSWIETLENIA NIEBEZPIECZNIE ZA MOSTEM DROGA DO WYMIANY ...

PANIE BURMISTRZU DZIALAMY DZIALAM A NIE WYCIAGAMY PIENIADZE ...
Long
Long 30.09.2020, 10:10
A moze nasze władze by wykorzystały ten fakt i pokryli ta brukowana drogę asfaltem? Znając życie za jakiś czas ktoś odkryje ten pomysł i znowu zamkną droge na pół roku. Jeżeli jest okazja to można by było to wykorzystać z drugiej strony to wstyd że nie dbamy o drogi przy samej granicy tak jak Niemcy to robią.
Tak to wygląda
Tak to wygląda 30.09.2020, 13:58
Brukowe drogi w całej Europie nie wolno pokrywać asfaldem... Takie drogi zaliczają się do zabytków.
johny
johny 30.09.2020, 16:24
Bzdura.
Emi
Emi 30.09.2020, 09:30
Cudownie fajnie by było jakby jeszcze w Radziszewo coś robili żeby nie można bylo wjechać na autostradę wtedy by było cudownie! Ja tam się Niemcom nie dziwię chcą sobie zrobić to ok ale jakby było w drugą stronę że my byśmy zamknęli przejścia graniczne dla nich to już byłby wrzask. Swoja droga dziwne że muszą zamykać cały odcinek a nie tylko jego część.
Kamil Patriota
Kamil Patriota 30.09.2020, 09:01
Szykują przyczułki do ataku
sceptyk
sceptyk 30.09.2020, 00:27
2 miesięce to jak dobrze pójdzie ale wątpię...
spacerowicz
spacerowicz 29.09.2020, 22:13
A jaki błogi spokój na bagnach! Szok!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 29.09.2020, 22:56
cisza przed wojna ha ha ah plan jest starannie realizowany

Pozostałe