Ksiądz nie wierzy w koronawirusa?

  • 30.09.2020, 09:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ksiądz nie wierzy w koronawirusa?
-Niektórzy ludzie zamiast dawać przykład najwyraźniej czują dumę, że nie muszą nosić maseczki. Chodzi o sytuację w sklepie. Robiąc zakupy w jednym ze sklepów na ulicy Flisaczej w Gryfinie stał w kolejce za mną ksiądz, który nie posiadał maseczki. Natomiast kasjerka wyraźnie rozpoznała tę osobę tylko się uśmiechnęła i po sprawie. Jak widać nie ma co się bać. Bo oni są wolni od „koronaparanoi? – pisze do nas mieszkaniec Gryfina. To już drugi głos w tej samej sprawie.

-Czy maseczki obowiązują w sklepach wszystkich? – pyta retorycznie czytelnik Krzysztof.

Jak widać w Gryfinie większość stosuje się zasady noszenia maseczki w sklepach i urzędach. Inne zasady jak odległości czy dezynfekcja wydają się ważniejsze, ale trudne do wyegzekwowania.

Ludzie, którzy nie przestrzegają zasad związanych z koronawirusem mogą przyczynić się do rozprzestrzeniania wirusa, i że wkrótce może być problem z łóżkiem w szpitalu z respiratorem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cóż
cóż 03.10.2020, 21:24
Jest słabej wiary, albo słabej kultury. A moze jedno i drugie...
ludwik
ludwik 01.10.2020, 19:35
a w przedszkolach też rodzice bez masek
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 01.10.2020, 12:48
MESJASZE TO PRZEPOWIEDZIELI AH AHA H https://youtu.be/t9Nn9pcKGj8 BABILON UPADA HA AH AH
Czemu majtki nie są elementem ich ubioru ?
Czemu majtki nie są elementem ich ubioru ? 01.10.2020, 10:17
Wielu księży nie wierzy a jest w zawodzie bo nic innego nie umie.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 01.10.2020, 08:45
https://youtu.be/Tsknd6MvC4M ewangelista szumowski jak wyzdrowieć ha ha ah
Mieszkaniec
Mieszkaniec 01.10.2020, 00:41
Wszystkim tym, którzy nie wierzą w wirusa SARS-CoV-2 polecam w takim razie wizytę na oddziale zakaźnym bez żadnych zabezpieczeń. Jeżeli przetrwają rok czasu bez objawów choroby, bez skierowania na kwarantannę i nie umrą z innego powodu, gratuluję, nie zaraziliście się wirusem. Jednak jeżeli będzie inaczej - a będzie inaczej - uwierzycie. Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 01.10.2020, 09:11
alez ty durny po co ci oddział zakazny idz do bylejakiego szpitala na miesiać a wyjedziesz nogami do przodu ha ha ah albo postój sobie w kolejce do specjalisty efekt ten sam ha ha ah
wyzdrowiały w szpitalu
wyzdrowiały w szpitalu 01.10.2020, 09:27
Nie przesadzaj!
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 30.09.2020, 20:27
ksiadz ma glejt od sułtana kosmitów ha ha ah https://youtu.be/rmp6dgkdbgw?l… był po kakao do piekielnej kuchni ha ah ah
robert
robert 30.09.2020, 19:32
wszystkie religie to zło bo 95% wojen jest przez religie ,a kler to diabły wcielone wiec nie boja się wirusa hehe
Pogoda
Pogoda 01.10.2020, 15:12
Nie religie a nikczemne ludki przyczyną wojen.
drapieżnik
drapieżnik 01.10.2020, 15:22
Pogoda ma rację, człowiek zawsze znajdzie pretekst by się wyżynać.
wikary
wikary 30.09.2020, 16:01
Grosz rzucony na tacę to grosz stracony.


sauron
sauron 30.09.2020, 15:12
tzw. zezwierzęcenie ... po lewej nie cofną się przed niczym „wyprasują mózgi” młodego kretyństwa do „pedalizacji” na każdym rogu nawet gdyby mieli użyć w promocji „wytresowane szczekające pieski” ... tu już nie ma mowy o zachowaniu jakiejkolwiek kultury, samokrytyki czy intelektu ... następuje stopniowe zezwierzęcenie „lewizny” która wyraźnie ukazuje że nie cofnie się przed niczym ponieważ jakakolwiek „moralność” jest tej obca i wroga. Neo-liberałowie w stylu „cwaniaczka” Tuska czy Trzaskowskiego będą to sponsorować ponieważ mogą te „bojówki lgtb” użyć w jakimkolwiek celu gdziekolwiek „bezmózgi będą szczekać” gdzie tym nakazane, jak psy na łańcuchu a gdy przyjdzie POtrzeba to puszczą te wolno aby gryzły jak zwierzyna zakażona na wściekliznę.
Viola
Viola 30.09.2020, 23:24
Wszystko w porządku? Tabletki były brane?
Mama
Mama 30.09.2020, 14:43
Dla mnie skandalem jest to ze katechetka z górki karze dzieciom szykującym się do bierzmowania chodzić na msze i zbierać podpisy , nie wystarczy teraz przygotowanie na lekcji religii i odczekanie aż minie zachorowalność i sezon grypowy ? Czy na prawdę ważne jest tych kilka podpisów w indeksie ? A jak dziecko kaszle i choruje i nie otrzyma autografu to co ? Będzie niedopuszczone ? Nie pomagacie !
Wierny
Wierny 30.09.2020, 14:28
Nie widzieli a uwierzyli... Pozdrawiam ksiedza
To norma u czrnych
To norma u czrnych 30.09.2020, 14:28
Może opiekował się sprzedawczynią jeszcze jako pedofil gdy była dziewczynką ?
kod
kod 01.10.2020, 07:22
zgłaszamy ciebie do prokuratora.zajmie się tym wpisem
sprzedawca
sprzedawca 30.09.2020, 14:25
Parę dni temu w moim sklepie podobna sytuacja,wchodzi dzban w sutannie więc zwracam mu uwagę a on nic,lekko sie usmiecha.walę mu z liścia kopytkami sie nakrywa po czym wstaje i coś bełkocze no to ja mu z glana i mówię won mi tu jeden z drugim.Dobrze zrobiłem czy nie?
Jasio
Jasio 30.09.2020, 22:15
A potem obudziłeś się i stwierdziłeś, że to jednak ty się [email protected]łeś.
Parafianka
Parafianka 30.09.2020, 14:11
Zaden ksiądz nie wierzy. A Ci z wiosek szczegolnie.
ona
ona 30.09.2020, 13:58
TO WIDOCZNE SŁABĄ WIARE MA TEN KSIADZ :) SKORO NIE WIERZY :)

POZDRAWIAM WIERZACYCH :)
Covidov Pandemius
Covidov Pandemius 30.09.2020, 13:57
Więcej wiary!!!
nORMALNY
nORMALNY 30.09.2020, 13:52
WSZYSCY MAJA W *** ALE JAK KTOS ZACHORUJE WTEDY BEDA PALKAC.... KAZDY GRA KOZAKA POWIEM WAM COS "KOZAKI SA W LESIE"
GRDYBY POLICJA TEZ REAGOWALA BY BYLO INACZEJ . A TA GRYFINSKA TO SIE NADAJE DO TARCIA CHRZANU. O STRAZY MIEJSKIEJ NIE WSPOMNE.

UMIA WSTAWIAC TYLKO MANDATY I GONIC BEZDOMNYCH A JAK JUZ COS GRUBSZEGO TO UMYWAJA RECE....

WSTYD
WSTYD
WSTYD

WIDAC NA CO IDA NASZE PODATKI
Państwo w państwie
Państwo w państwie 30.09.2020, 13:48
Myślą, że ich chroni opatrzność boża.. Chociaż dane wskazują na to, że szczególnie często dochodzi do zakażeń w kościele,... a i "dobrodziei" zaraza nie szczególnie omija...A prawo polskie kleru i tak nie dotyczy.
wstyd
wstyd 30.09.2020, 12:46
przez takich debili liczba zakażeń rośnie. I liczba zgonów również. Powinni znowu zamknąć kościoly, wpływy z tacy zmaleją, to zaczną się zastanawiać nad dobrem całego społeczeństwa....

Sorry - ale powinni dawać przykład...

Pozostałe