Aż cztery osoby zakażone odnotował w Gryfinie sanepid. Rekord też w regionie

  • 30.09.2020, 10:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Aż cztery osoby zakażone odnotował w Gryfinie sanepid. Rekord też w regionie
Rekord padł w naszym powiecie. Sanepid odnotował ostatniej doby 4 zakażenia. To niestety swoisty rekord. Podobnie niebywałą dotąd liczbę odnotowano w województwie. Jeżeli chodzi o cały kraj, to badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie u kolejnych 1552 osób – poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Dwadzieścia pięć osób zmarło, w tym 35letnia kobieta.

-Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy dzisiaj 73 kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w naszym regionie wynosi 1811/34 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje redakcję igryfino , kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Szczecinie, Renata Opiela. -Jednocześnie informuję, że wykazywany w dniu 29.09.2020r. przypadek młodego mężczyzny ze Szczecina przypisany został do pow. pyrzyckiego ( po weryfikacji miejsca zamieszkania) - dodaje kierownik.

Zakażenia korononawirusem w Zachodniopomorskiem z ostatniej doby:

- m. Szczecin – 36 osób (4 dzieci, 7 młodych kobiet, 6 kobiet w średnim wieku,4 starsze kobiety, 1 młody mężczyzna, 10 mężczyzn w średnim wieku, 4 starszych mężczyzn);

- pow. koszaliński + m. Koszalin – 5 osób (1 młoda kobieta, 2 kobiety w średnim wieku, 2 mężczyzn w średnim wieku);

- pow. szczecinecki – 3 osoby (1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna);

- m. Świnoujście – 1 osoba (1 starszy mężczyzna);

- pow. policki – 1 osoba (1 starszy mężczyzna);

- pow. myśliborski –6 osób (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku,1 młody mężczyzna 3 mężczyzn w średnim wieku);

- pow. stargardzki – 5 osób (1 dziecko, 1 mężczyzna w średnim wieku, 3 starszych mężczyzn);

- pow. goleniowski –3 osoby (1 kobieta w średnim wieku,1 młody mężczyzna,1 mężczyzna w średnim wieku);

- pow. sławieński –3 osoby (1 kobieta w średnim wieku,1 starsza kobieta i 1 młody mężczyzna) ;

- pow. wałecki- 2 osoby ( 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku);

- pow. gryficki- 4 osoby ( 1 młody mężczyzna, 3 mężczyzn w średnim wieku);

- pow. gryfiński- 4 osoby ( 2 starsze kobiety, 2 starszych mężczyzn).

Z przykrością informujemy o śmierci osób zakażonych koronawirusem:

Kobieta l. 80 z terenu pow. sławieńskiego, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie

Kobieta l.72 z terenu pow. kołobrzeskiego, hospitalizowana w SPWSZ w Szczecinie

Dzisiejszy raport z Polski mówi o nowych zakażeniach koronawirusem z województw:

małopolskiego (205),

pomorskiego (194),

mazowieckiego (159),

wielkopolskiego (140),

śląskiego (128),

podkarpackiego (94),

łódzkiego (87),

lubelskiego (82),

kujawsko-pomorskiego (78),

zachodniopomorskiego (73),

dolnośląskiego (69),

warmińsko-mazurskiego (67),

podlaskiego (57),

świętokrzyskiego (50),

opolskiego (36),

lubuskiego (33).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

niestety
niestety 01.10.2020, 22:30
I poszło dalej!
nastepnym razem rozpalcie grila ha ah ah
nastepnym razem rozpalcie grila ha ah ah 01.10.2020, 10:08
juz ABW sie tym zajme kto te ognisko chorobowe rozpalił kapitan dopa juz jedzie na pieczona kiełbaskę ha ha ah https://youtu.be/bFI_juCCFtc?l…
mam nosa
mam nosa 01.10.2020, 09:48
Coś czuję, że dzisiaj padnie rekord.
Do Sanepidu
Do Sanepidu 01.10.2020, 08:19
Dlaczego panie z kebaba u Gawła nie noszą rękawiczek i maseczek? Przecież pomijając Koronkę, pracując przy żywności jakieś zasady sanitarne obowiązują! Najpierw robią kebaba, później kasują klienta i to wszystko brudnymi rękoma. Dramat! O maseczkach już nie będę się powtarzać...
kwas
kwas 01.10.2020, 09:47
A dlaczego panie z sanepidu odpadły?
bismilah i do przodu
bismilah i do przodu 01.10.2020, 09:32
bo to kebab halah ha ha ah wprost od alaha ha ahah
myszka
myszka 01.10.2020, 00:46
A propos Sanepidu.Jak to mozliwe, ze mimo takich srodkow ostroznosci ktos sie przedarl z tak straszna choroba?! Teraz trzeba przebadac wszystkich bo nie wiadomo czy ktos jeszcze nie jest chory, to straszne byc chorym i o tym nie wiedziec!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 30.09.2020, 23:24
https://youtu.be/pzPjn5RvDtY ha ha ah odezwa ministra
grut to kasa
grut to kasa 30.09.2020, 23:20
z ostatniej chwili https://youtu.be/kH2zC5BcYmE ha ah ah minister o normach chyba ta podłoga w hali gryfina przejdzie normy sie zmieniaja jak w kalejdoskopie ha ha ah
bbbb
bbbb 30.09.2020, 22:41
Noście maseczki chrońcie waszych rodziców i dziadków oni nas zawsze wspierają i kochają !!!!!!!
korona
korona 30.09.2020, 23:14
jeZUS ich kocha ha ha ah i ich wzywa do ojca kronosa
SOS
SOS 30.09.2020, 22:29
TYDZIEŃ TEMU BYŁEM U URZĘDZIE OCZYWIŚCIE PANIE CHODZIŁY SOBIE BEZ MASECZEK A LUDZIE CZEKALI SOBIE W KOLEJCE .... NO TAK TO WIRUS SOBIE SKACZE .....
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I NA SATURNA 30.09.2020, 21:30
szumowski był jednego dnia chory a nazajutrz WYZDROWIAŁ CUD ALE TO TYLKO TAK SIE ZDROWIEJE W TEOKRACJI W ZAKONIE MALTAŃSKIM HA AH AH https://www.google.com/url?sa=… DEMOKTACJA JEST DLA PLEBSU AH AH AH https://www.google.com/url?sa=… I NAS BOSKI MATEUSZ WYZDROWIAŁ PRZEZ NOC HA HA AH ALE KABARET
Daniel
Daniel 30.09.2020, 21:24
Podziękujmy to młodym którzy nie noszą maseczek w sklepach i urzędach. Czas żeby płacili za swoją bezczelność. Wczoraj widziałem poleaka bez maseczki w Oder Center. Miałem wezwać niemiecką policję, ale z żoną spieszylismy się do dzieci. Jak go zobaczę to wezwę na niego policję.
***
*** 01.10.2020, 00:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

taka rpawda
taka rpawda 30.09.2020, 20:42
Im starszy tym ciężej przechodzi, choć umierają i młodzi.
A vusc to chyba ten myśliwy zlikwidował
A vusc to chyba ten myśliwy zlikwidował 30.09.2020, 20:25
Podobno urzędniczki zaraziły Gryfino.
Gryfino
Gryfino 30.09.2020, 20:41
do 20.25: Nieprawda! Zdrowy jestem jak koń!
Gryfino
Gryfino 30.09.2020, 20:15
A Sanepid zamknięty na 4 spusty!
Gryfiński
Gryfiński 30.09.2020, 21:18
Za 10 dni otworzą.
łańcuszek się zaczął
łańcuszek się zaczął 30.09.2020, 20:42
Ano kwarantanna.
ale numer
ale numer 30.09.2020, 21:19
kto wysyła sanepid na kwarantannę? inny sanepid?
Schutzengel
Schutzengel 30.09.2020, 17:49
Jedyną nadzieją na wyjście z tej zarazy, będzie zorganizowanie pielgrzymki dla parafian do jakiegoś ważnego i słynnego miejsca kultu religijnego.Proponuję krakowskie Łagiewniki, Jasną Górę, Licheń, albo Świebodzin.
Ps. To taki sarkazm. Oby tylko kiecmanom faktycznie nie strzeliło do łba organizowanie czegoś takiego.
Schutzengel
Schutzengel 30.09.2020, 17:37
Koronacja obrazu w kościele zaczyna zbierać żniwo
buhaha
buhaha 30.09.2020, 16:19
W poniedziałek media obiegła informacja, że były minister zdrowia zakaził się koronawirusem. Dziś zapewnia natomiast, że już pokonał chorobę.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 30.09.2020, 21:44
EWANGELISCI SZYBCIEJ ZDROWIEJA cud TERAZ JUZ TYLKO GO NA OŁTARZE HA AH AH https://www.youtube.com/watch?…
jachcik
jachcik 30.09.2020, 17:23
pytanie tylko jak długo minęło od zakażenia do ujawnienia w mediach. Chociaż pewnie na testowanie nie czekał w kolejce kilka dni...

Swoją drogą - nic dziwnego, ostatecznie akurat taki przywilej, że bez kolejki mu testy zrobią to nie jest coś strasznego...
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 30.09.2020, 16:07
ten mały wirus w pomarańczowym wymiata ah ah ah to juz dzieci czy karłów biora do tego kabaretu ah ah ah
lepiej
lepiej 30.09.2020, 18:14
Ajwaj nie kpij sobie z tragedii bo jeszcze cię dopadnie i do śmiechu ci nie będzie.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 30.09.2020, 21:49
MNIE JUZ DAWNO DOPADŁ WIRUS SLD HA HA AH KUKIZ 15 O NIM PIOSENKE NAWET SPIEWA HA HA AH https://www.google.com/url?sa=… KORONKA PRZY TYM WIRUSIE TO ZWYKŁA OPRYSZCZKA HA HA AH
Gumowiec
Gumowiec 30.09.2020, 20:22
I wejdziesz za kare pod stół a tam wiesz co jest
Knagulec
Knagulec 30.09.2020, 14:16
Koronka zbiera żniwa niejeden fiknie
koronka
koronka 30.09.2020, 18:12
Jutro jesteś mój dzbanie skórzany kurwiłbie kolbiasty
Ale bzdury
Ale bzdury 30.09.2020, 13:55
Ale bzdury bajki dla baranów nie ma tłuki żadnego przecież wiadomo że urzędasy z sanepidu dostają ekstra kasę za rozpowszechnianie tych bzdur o jakimś wirusie jakim trzeba być kretynem by wierzyć w te bzdury
to wiedza, nie wiara rusochiński trollu...
to wiedza, nie wiara rusochiński trollu... 30.09.2020, 14:26
ty trollu chińsko ruski - jak tobie płacą za twoje bzdury o "wierze w wirusy" - to przepłacają.
W Europie większość zna biologię ze szkoły podstawowej - nie musi "wierzyć" w wirusy, bo po prostu o nich się uczy....

Pozostałe