Aż pięć osób w powiecie ma potwierdzone zakażenie koronawirusem. Rekord zakażeń w kraju

  • 01.10.2020, 11:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Aż pięć osób w powiecie ma potwierdzone zakażenie koronawirusem. Rekord zakażeń w kraju S.R.
To kobiety w średnim wieku. U pięciu mieszkanek naszego powiatu stwierdzono ostatniej doby koronawirusa. Dwie osoby zmarły i aż 58 się zakaziło w regionie. Na terenie kraju badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie u 1967 osób – poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Jednak ostatniej doby wykonano znacznie mniej testów. Osiem osób zmarło.

-Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy dzisiaj dwa kolejne przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Jednocześnie informujemy, że zmarły dwie osoby. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w naszym regionie wynosi 1869/36 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje redakcję igryfino Małgorzata Kapłan, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie.

Zakażenia korononawirusem w Zachodniopomorskiem z ostatniej doby:

Pow. drawski – 3 osoby (2 kobiety w średnim wieku, starsza kobieta)

Pow. goleniowski – 1 osoba (mężczyzna w średnim wieku)

Pow. gryfiński – 5 osób (kobiety w średnim wieku)

Pow. kołobrzeski – 4 osoby (2 młode kobiety, mężczyzna w średnim wieku, starsza kobieta)

Pow. koszaliński+Koszalin – 2 osoby (kobiety w średnim wieku)

Pow. myśliborski – 2 osoby (kobieta w średnim wieku, starszy mężczyzna)

Pow. policki – 4 osoby (2 kobiety i 2 mężczyzn w średnim wieku)

Pow. stargardzki – 8 osób (2 młode kobiety, 2 młodych mężczyzn, 2 kobiety w średnim wieku, 2 mężczyzn w średnim wieku)

Pow. szczecinecki – 5 osób (młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku, starsza kobieta)

Pow. świdwiński – 3 osoby (2 kobiety w średnim wieku, dziecko)

Pow. łobeski – 2 osoby (starsza kobieta, mężczyzna w średnim wieku)

Szczecin – 18 osób (8 kobiet: 1 młoda, 7 w średnim wieku, 10 mężczyzn: 3 młodych, 6 w średnim wieku, 1 starszy)

Pow. wałecki - 1 osoba (kobieta w średnim wieku)

Z przykrością informujemy o śmierci osób zakażonych koronawirusem:

Kobieta, l. 92 z pow. koszalińskiego+Koszalin , hospitalizowana w SPWSZ w Szczecinie

Mężczyzna l. 81 z pow. kołobrzeskiego hospitalizowany w SPWSZ w Szczecinie

Dzisiejszy raport z Polski mówi o nowych zakażeniach koronawirusem z województw:

małopolskiego (285), 

mazowieckiego (268),

pomorskiego (180),

kujawsko-pomorskiego (179),

wielkopolskiego (173),

śląskiego (148),

łódzkiego (117),

podkarpackiego (107),

warmińsko-mazurskiego (102),

lubelskiego (98),

dolnośląskiego (96),

podlaskiego (64),

zachodniopomorskiego (58),

świętokrzyskiego (43),

lubuskiego (28),

opolskiego (21)

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Forel***
Forel*** 03.10.2020, 00:06
Форель Радужная свежевыловленная охлажденная Мурманская. У неё нежное розовое мясо оно обладает приятными вкусовыми качествами и оказывает благотворное действие на наш организм. Форель радужная входит в диетические продукты. Купить *** ***
gg
gg 02.10.2020, 11:07
Tych baranow co szukaja w kazdym doniesieniu o COVID podstepu i nie wieza ale tez obrazaja tylko wlasna smierc na Covid-19 przekona. Zycze powodzenia w dociekaniach na temat i udanych eksperymentow z wlasnym zdrowiem. Chetnie poznamy dokonania pierwszego bohatera. Zamiast pisac zglos sie jeden z drugim do opieki nad chorymi na Covid-19.
Gość
Gość 02.10.2020, 01:28
Jak ci matka albo dziecko zachoruje to wtedy będziesz kwiczeć gdzie jest służba zdrowia i dlaczego nie ma dla nich miejsca w szpitalu głąbie jeden z drugim. Módl się o zdrowie bo rozumu ci już nic nie wróci. Szkoda by było, żebyś zajmował wolny respirator, a więc jak zachorujesz podpisz deklarację żeby cię nie leczyli bo koronowirusa nie ma i szkoda pieniędzy na twoje leczenie.
LO
LO 02.10.2020, 09:50
Wszystkie te komentarze jakkolwiek debilne są zupełnie zgodne z naturą. W naturze osobników dożywających długich lat jest niewiele w stosunku do całej populacji. Dlaczego? Bo tylko drobny odsetek jest na tyle mądry żeby unikać niepotrzebnych niebezpieczeństw. Najwięcej ginie młodych, ciekawych, odważnych lub głupich. Nieliczne uczą się na błędach innych. Niestety mam wrażenie że w tym mieście odsetek debili jest znacznie powyżej średniej.
gosc
gosc 02.10.2020, 00:07
jejku aż pięć osób ma grypę? No to pandemia na całego
prawda cię zaboli gosciu
prawda cię zaboli gosciu 02.10.2020, 00:12
Nie grypę tylko chorobę 10 razy groźniejsza. U 5 zdiagnozowano w ciągu doby. A to odsetek tego co jest w ostatnich dniach.
wielokrotnie groźniejsze
wielokrotnie groźniejsze 02.10.2020, 00:16
Pomyłka - grypa w sezonie 2018/2019 zabiła 150 osób przy zachorowań ok 4 mln.
Koronawirus zabił już do tej pory ponad 2400 osób. Przy osiemdziesięciu paru tysiącach zachorowań...
...
... 02.10.2020, 10:32
oo to widzę, ze znałeś osobiście te osoby że wiesz takie rzeczy.. a nie czekaj, w TV POWIEDZIELI XDDD
cóż
cóż 02.10.2020, 00:19
Koronaidiotom, którzy nie kumają o co chodzi porównują rzeczy neiporywnywalne powinni zabronić komentować.
Mama
Mama 01.10.2020, 19:48
Bo w wielu szkolach jest i nikt z tym nic nie robi- przeciez rodzice strajkowali, ze nie chca zdalnego to teraz niech nie myxla, ze ich dzieci bezpiecznie siedza w szkole.
Daniel
Daniel 01.10.2020, 19:26
Dlaczego młodzi wchodzą do sklepu bez maseczki. Wygonić tych nieodpowiedzialnych ludzi. Nie obsługiwać takich, w niektórych sklepach tak robią.
...
... 01.10.2020, 22:11
Niezgodnie z prawem zaślepiony niewolniku
do tyrana
do tyrana 01.10.2020, 22:34
Zaślepiony tyranie - jak obciążą cię kosztami leczenia osób, które zakaziłeś bo nie chciałeś durniu nosić maseczki, która ogranicza ryzyko - to być wreszcie zrozumiał, że jest to ZGODNE z prawem.
Szczególnie prawem do życia ludzi słabszych...
...
... 02.10.2020, 08:24
po 1, rok temu jak wcześniej, również zakaziłeś dużo osób zwykłą grypą, na którą co niektórzy umarli... Jak sie z tym czujesz? po 2, proszę o dowód, gdzie zwykła szmata chroni przed wirusem który jest niewidzialny gołym okiem, w przeciwieństwie do dziurek w bawełnie xD..... zaślepiony leming
henias
henias 01.10.2020, 18:27
Bułkę to przez bibułkę a c...... to gołą łapą,nie myje sie rączek ,brak dystansu podczas kopulacji o maseczkach nie wspomnę i proszę takie moga być skutki.dziwczyny na litośc Boską wiecej rozsądku,wiecej
*** *** ***
*** *** *** 01.10.2020, 17:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

doba musi minąć
doba musi minąć 01.10.2020, 17:50
Jeśli koronawirusa wykryli dzisiaj w szkole to dane będa dopiero jutro rano.
L4
L4 01.10.2020, 17:41
A co tam u Milera Tomasza słychać?
Ognisko
Ognisko 01.10.2020, 17:39
umig
Swiadomy
Swiadomy 01.10.2020, 16:43
Koronawirus w Moryniu w szkole. Ciekawe czemu nikt nie informuje o tym?
bing
bing 01.10.2020, 17:19
Kwarantanna to jeszcze nie koronawirus.
Gość
Gość 01.10.2020, 14:26
Spoko, jutro już będzie po kwarantannie. Tak jak u szumowskiego. Jednego dnia gość zdycha na koronkę, a drugiego dnia zapierdziela typ z tobołami ze spożywczaka i robi z Was wszystkich rudzielec durniów.
ale
ale 01.10.2020, 16:30
A ile dni był na tej kwarantannie? Bo to, że się dziennikarze dowiedzieli pod koniec (a nawet to, że robili Szumowskiemu testy poza kolejką) nie znaczy, że łamał kwarantannę...
Ja
Ja 01.10.2020, 20:50
Ale naogladales się jedynej prawej tvp
USC
USC 01.10.2020, 13:44
A w cowidowym urzędzie udają że wszyscy zdrowi?
Knagulec
Knagulec 01.10.2020, 12:50
Moze wreszcie gumowca dojdzie
Gumowiec
Gumowiec 01.10.2020, 13:46
Ja cie *** *** ***
popieram
popieram 01.10.2020, 15:23
Bardzo dobrze, kasować mowę nienawiści!
gumowiec
gumowiec 01.10.2020, 13:29
Uważaj żebym ja ciebie nie doszedł.
Knagulec
Knagulec 01.10.2020, 14:48
Dawaj gumowa fajko
Knagulec
Knagulec 01.10.2020, 14:03
To dawaj gumowcu do Radziszewa i przekopka butem
Napoleon
Napoleon 01.10.2020, 15:24
Przecież Knagulec i Gumowiec to ten sam probumistrzowski troll, którego zadaniem jest robienie na forum obory.
Fanka
Fanka 01.10.2020, 15:52
Wlasnie ,ze nie Pan i Władca Knagulec znam osobiście to gość a fajka gumowiec zwyrol tylko zamieszanie tu robi zdechlak
Knagulec
Knagulec 01.10.2020, 15:48
Co ty jesz za śmieci
Baju baju
Baju baju 01.10.2020, 12:44
Ściema tysiąclecia tylko zastanawiam się czemu to ma służyć ale prawda wyjdzie na jaw
Pazdzioch
Pazdzioch 01.10.2020, 13:40
Do tych co nie wierzą w wirusa i nie chcą maseczek. Nakaz noszenia jeczycie nic nie ma spisek itp Jakby był zakaz noszenia byście pieprzyli że rozpylone coś jest i chcą was potruc Jesteście tak głupi jak tu jeden debil Baju jak funkcjonuje? Nie boicie się klątwy faraona? Kosmitów? Yeti? Czas leczyć wasze chore głowy
Do głupka
Do głupka 01.10.2020, 13:45
Paździoch ty zryty łbie
Knagulec
Knagulec 01.10.2020, 16:23
Przegumować Paździocha
Onanista
Onanista 01.10.2020, 11:56
Panowie bab nie pokrywamy jedziemy na recznym
Zwyrol
Zwyrol 01.10.2020, 14:48
A co z kolbą
tyle
tyle 01.10.2020, 11:23
Niektórzy zachowują się nieodpowiedzialnie i mamy skutki!
ręce opadają
ręce opadają 01.10.2020, 11:28
A niektórzy traktują to w kategoriach wiary. Ręce opadają.
jawność, testy i izolacja
jawność, testy i izolacja 01.10.2020, 11:23
Wkurza mnie już ta nędzna informacja - czemu jak w innych regionach Polski nie można podać - urząd taki i taki, miejscowość taka i taka - powiat gryfiński to Siekierki i Kołbacz.

Przecież tu chodzi o zapobieganie rozsiewaniu - czy ktoś mógł mieć kontakt, czy nie (bo sam nie był w urzędzie gminy, ale w sklepie pogadał z mężem jednej z urzędniczek...)

Tu nie chodzi o nazwiska, tylko o miejsce pracy - urząd, wydział, firma itp.
W innych regionach Polski można podawać a u nas inne prawo?
Jak strażacy byli chorzy w Gryfinie - jakoś ministerstwo mogło podawać - ilu strażaków ile osób z rodzin...
chociaż tyle
chociaż tyle 01.10.2020, 11:27
Teraz napisali, że 3 panie z sanepidu.
jak zwykle po czasie...
jak zwykle po czasie... 01.10.2020, 11:47
Jak plotka po mieście poszła i (jak to plotka) urosła do nie wiadomo jakich rozmiarów...
Poza tym - co jak co, ale sanepidu teraz ukryć się nie uda...
gosc
gosc 01.10.2020, 11:35
to jeszcze zostają 2
kolejna osoba
kolejna osoba 01.10.2020, 13:41
Przecież potwierdzili w Urzedzie.
Marta
Marta 01.10.2020, 11:16
Jak już sanepid odpadł to jest źle.
pesymistka
pesymistka 01.10.2020, 11:23
A będzie gorzej!

Pozostałe