Od dziś nowy komendant policji. Już nie pełniący obowiązki

  • 01.10.2020, 17:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Od dziś nowy komendant policji. Już nie pełniący obowiązki igryfino Jarosław Purtak na ostatniej otwartej sesji Rady Powiatu w Gryfinie.
Dzisiaj 1 października 2020 r. mianowano na stanowisko komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie nadkomisarza Radosława Purtaka. Natomiast pełniącym obowiązki pierwszego zastępcy komendanta powiatowego jest podinspektor Krzysztof Siudek.

Nadkom. Radosław Purtak przez ostatnie około pół roku pełnił obowiązki szefa gryfińskiej policji. Wcześniej przez 3 lata był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie. Można śmiało powiedzieć, że przeszedł niemal wszystkie szczeble kariery, zaczynając w 1996 roku jako funkcjonariusz Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. Z gryfińską policją związany jest od 2000 roku, gdzie był m.in. policjantem Wydziału Kryminalnego, Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego czy też Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego.

Podinsp. Krzysztof Siudek przez ostatnie 2 lata był Komendantem Komisariatu Policji w Chojnie. Wcześniej był również Zastępcą Komendanta KP w Chojnie, Naczelnikiem Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w Chojnie oraz w Gryfinie. Do służby przyjął się w 1993 roku, natomiast od 1995 pełnił służbę na terenie powiatu gryfińskiego. W międzyczasie podinsp. Siudek spędził jeszcze 6 lat swojej kariery w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, by ostatecznie w 2013 wrócić na teren naszego powiatu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

*** ***
*** *** 04.10.2020, 01:35

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Bartłomiej
Bartłomiej 02.10.2020, 21:34
Sprawdził się, to proszę bardzo.
Radziu
Radziu 02.10.2020, 13:42
Sprawdził się to awansował. Nie zazdrościć, a gratulować, albo cicho siedzieć.
Jura
Jura 08.10.2020, 19:51
Następny dupoliz
CSSMW USTKA
CSSMW USTKA 03.10.2020, 10:27
http://katalog.bip.ipn.gov.pl/… sprawdzony od urodzenia
88
88 07.10.2020, 10:51
Z tego co wiem, to rodzicami Radosława, jest Danuta i Stanisław Purtak. Znam ich oboje, byli moimi sąsiadami na Niepodległości. To bardzo porządni ludzie, szmaciarzu jeden.
Bartłomiej
Bartłomiej 02.10.2020, 21:34
Wyjąłeś mi to z ust!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 02.10.2020, 10:09
czy komendant całuje konarskiego w pierścień ha ha ah na znak poddaństwa ha ha ah
Tajemnica
Tajemnica 02.10.2020, 09:38
Nowy komendant to się zajmie chorymi na covid funkcjonariuszami o przepraszam pracownikami cywilnymi bo przecież ciocia nie jest funkcjonariuszrm
polon
polon 01.10.2020, 23:03
Kto mu gratuluje zza kadru?
Dyl
Dyl 02.10.2020, 10:27
hm, wygląda to jakby proboszcz łapę do całowania wystawił. he,he,he
https://www.youtube.com/watch?…
kod
kod 02.10.2020, 10:59
LECZ SIĘ NA ROZUM
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 01.10.2020, 22:15
e to teraz wyłapie wszystkich dilerów ha ah ah razem z tymi co robią metoda na dziadka i na subkonto ah ah ah moze nawet rozgryzie tych notariuszy z szajką agencji nieruchomosci ah ah ah POWODZENIA
kolega ze Szczecina
kolega ze Szczecina 01.10.2020, 20:31
Gratulacje!
Jura
Jura 04.10.2020, 14:44
Następny dupę lize
AJWWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWWAJ ALELUJA I DO PRZODU 01.10.2020, 20:29
E TO KOMENDANT ZNA WSZYSTKICH ZŁODZIEJI Z POWIATU I GMINY HA AH AH TE AFERY PUK ZUS ZNA OD PODSZEWKI HA HA AH TE WAŁKI Z DZIAŁKAMI NA BIMOWIE CHYBA TYLKO ZE SŁYSZENIA HA AH AH ORAZ WSZYSTKICH DILERÓW W OKOLICY HA HA AH I KOMENDZIE HA AH AH
wożny
wożny 02.10.2020, 06:52
Buractwem i wiochą jest pisanie z dużych liter ! Ty dymany przez klechę cwoku
i co mi zrobissz
i co mi zrobissz 02.10.2020, 13:08
jestem ze WSI wysocy słudzy izydy ha ha ah
uważaj brachu
uważaj brachu 01.10.2020, 23:03
Ajwaj ty sie bój!
niom
niom 07.10.2020, 09:50
Uwazaj brachu!! za grożby możesz iść siedzieć pajacu !!!
Knagulec
Knagulec 07.10.2020, 10:48
Ajwaj nie dygaj jedz z pajacami
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 02.10.2020, 13:15
a co patatajków zacpanych nasla na mnie i piłkarzyka co w nocha wali ha ah ah na meczach w babinku a potem biega na skarge na policje ha ah ah
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 02.10.2020, 13:34
ten piłkarzyk jest odemnie z bartkowa niespełniona nadzieja energetyka za durzo pudrował i był vege tylko puder i trawa ha ah ah
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 02.10.2020, 12:06
ale jestem otwarty na propozycje tylko ja biorę 66 % ha ha ah chyba nie strzela mi w plecy ha ha ah i nie dadza rteci
fifty
fifty 02.10.2020, 12:22
Ajwaj bierzesz 66%? To więcej niż w urzędzie.
tak mi dopomóż buk i ze WSI
tak mi dopomóż buk i ze WSI 02.10.2020, 13:04
bo ja jestem od samego lucyfera ha ah ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 02.10.2020, 10:18
to nie tajemnica poliszynela ze najwięksi dilerzy siedzą w kryminalnej ha ha ah to fakt znany od lat ha ha ah mam się bać policji kryminalnej ha ah ah co diluje ha ha ah ja z nimi interesów nie robię ha ha ah
bojowy
bojowy 02.10.2020, 12:22
Potwierdzam, siedzą w kryminale!
obywatelu  kapitanie
obywatelu kapitanie 02.10.2020, 13:36
i tak trzymać
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 02.10.2020, 10:06
czego ja nie diluję ha ha ah i nie gram w piłkę w babinku ha ha ah
On35
On35 01.10.2020, 20:09
Czyli Ci którzy planowali odejście na emeryturkę teraz zostaną... :)
on93
on93 01.10.2020, 20:39
A to taka była gra!
życzliwy
życzliwy 01.10.2020, 18:37
Tego życzymy panu Sławkowi Michalskiemu!

Pozostałe