Koronawirus atakuje nasze szkoły

  • 01.10.2020, 20:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Koronawirus atakuje nasze szkoły
-Po uzyskaniu zgody Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz organu prowadzącego, podjąłem decyzję o przejściu jednej klasy w tryb nauczania zdalnego. Kształcenie na odległość w tej klasie odbywać się będzie w dniach 2-11 października 2020 r. Powodem decyzji jest pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa u jednego z uczniów - zakomunikował dzisiaj 1 października Krzysztof Jaz, dyrektor Zespołu Szkół w Moryniu.

W związku z opisaną wyżej sytuacją, dyrektor zwraca się z następującym apelem:

-Proszę o rozważenie używania masek zasłaniających usta i nos przez uczniów i pracowników naszej szkoły podczas przebywania w przestrzeniach wspólnych. Apeluję o dokładną i częstą dezynfekcję rak oraz zachowanie maksymalnego dystansu społecznego podczas pobytu w szkole.

Klasa przechodzi na nauczanie zdalne. Jednak to nie koniec problemów. Sanepid przeprowadza wywiad epidemiologiczny i do godzin wieczornych w czwartek informuje o objęciu kwarantanną coraz większej liczby osób. 

Na kwarantannie do 9 października muszą przebywać rodziny mające dziecko w klasie, do której uczęszcza uczeń z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. Takie decyzje skutkują od piątku 2 października zmianą organizacji pracy w wielu okolicznych zakładach pracy nie tylko w gminie Moryń, ale także w gminach Cedynia oraz Mieszkowice.

Na szczęście nikt nie wymaga leczenia szpitalnego, wiele osób podkreśla, że nie ma żadnych objawów. I oby stan zdrowia u nikogo się nie pogorszył.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MAMA
MAMA 03.10.2020, 11:51
Mają samochody, łańcuszki, ciuszki i wyjazdy bo pracują odkąd skończyli studia, biorą pożyczki i sami je spłacają, mają długi... - swoje! A komentujący to tak zazdroszczą? Do roboty, a nie tylko kasa z Panstwa! Artykuł dotyczy koronawirusa, a niektórzy byle co piszą, by pisać ...
marimari
marimari 03.10.2020, 14:56
Zgadzam się z komentarzem MAMY. Co tego, ze nauczyciel.??? Taki sam człowiek , jak inni. A cóż to, inna grupa zawodowa nie nosi łańcuszków i nie ma samochodów???Są tacy, ze mają to wszystko bez kredytów. Nikt nikomu w kieszeni nie siedzi. I piszcie na temat, a nie wywody o SPA,i innych dobrach materialnych nauczycieli właśnie.. Piszcie na temat, a nie, co popadnie. Patrzcie na tytuł artykułu!!!!!!!!!
barabara
barabara 03.10.2020, 15:01
A może chodzi o to, że ludzie rozwiąźli seksualnie manifestują swoja wolnosć, nie przestrzegają zasad i prowadzą do szybszego rozpowszechniania się koronawirusa. Tu moze chodzić o styl życia w połączeniu nie liczenia się z innymi.
jatoja
jatoja 03.10.2020, 15:31
Hahahahaha, bez sensu piszesz BARBARO. Co ma piernik do wiatraka. Z choinki się zerwałaś??? Normalnie żenada. Czytaj o czym mowa.. Najśmieszniejszy komentarz:):):):):) Tytuł artykułu brzmi: Koronawirus atakuje nasze szkoły. Pisz kobieto na temat!
głos z kwarantanny
głos z kwarantanny 03.10.2020, 11:26
Drogie koleżanki i koledzy z SP w Moryniu! Jak tam w SPA?
jatoja
jatoja 05.10.2020, 13:47
Trzeba było jechać zazdrośniku.Ciekawość pierwszym stopniem do piekła!
Marian
Marian 03.10.2020, 00:27
Będę się modlił aby ciało pedagogiczne ze SPA nie przywiozło koronawirusa.
cyt
cyt 03.10.2020, 00:26
Ludzie w Polsce od czerwca żyją już zupełnie normalnie. Tak jakby rzeczywiście epidemia się skończyła. Uważam, że bardzo wiele złego zrobiły słowa o tym, że wirus jest w odwrocie - podkreśla, przypominając słowa premiera Morawieckiego dr Grzesiowski.
młyn
młyn 02.10.2020, 23:29
A w sklepach, hulaj dusza piekła nie ma.Kosze bardzo brudne, odległości do kas żadnych i gdzie tu sens i logika w tych wszystkich zarządzeniach.Co innego plotą, straszą a życie swoje
Linder
Linder 02.10.2020, 23:25
Nie rozumiem dlaczego do szkoły można było swobodnie wejść. Nie rozumiem dlaczego nie postawiono na maseczki. W szkołach w sąsiedniej gminach wygląda to, z tego co wiem, inaczej.
taka kolej rzeczy
taka kolej rzeczy 03.10.2020, 11:55
A kto opracował takie procedury? Wiadomo dyrektor, a zatwierdził burmistrz.
Gym
Gym 02.10.2020, 15:40
Taki koronawirus w szkole ze własnie nauczyciele z tej szkoly ładuja sie do autoBusu do SPA
jatoja
jatoja 03.10.2020, 14:58
Zazdrościsz???????????
cóż
cóż 02.10.2020, 16:38
Oleju w głowie to oni nie mają. Co za upadek rozsądku.
krystian
krystian 02.10.2020, 12:37
jedna nauczycielka zgłosiła siebie i dzieci na kwarantanne a męża udaje ze nie ma i łazi ten po chlebek do Pulsa , ktos mogłby to zgłosic
ale myk
ale myk 03.10.2020, 11:56
Może są w separacji i za chwilę rozwód :)))))))))
marimari
marimari 03.10.2020, 14:46
Ale Krystian skarżypyta, wstyd!!!!!!!!! Zgadzam się z " ale myk"
Sylwia
Sylwia 02.10.2020, 12:26
To tylko patrzeć kto następny.
Xxx
Xxx 02.10.2020, 11:50
To dziwne dziecko wczoraj było w szkole a cała rodzinna była na kwarantanie to co matka taka nie odpowiedzialana jest!!! A na dodatek pracuje w sanepidzie w Gryfinie.
No tak
No tak 02.10.2020, 13:32
Nie było dziecka wczoraj w szkole
Naraźons
Naraźons 02.10.2020, 09:40
Trzebabyło koronawirusa,zeby co niektórzy sobie jadu upuścili,!!!0
ostrzegam
ostrzegam 02.10.2020, 09:34
Zaczął się sezon grypowy i teraz będzie więcej zakażonych swirusem. To dla mnie jak 2+2=4. Zastanawiające jest tylko, kiedy ludzie zrozumieją do czego to prowadzić ma. Pocieszam się, że coraz więcej jest rozsądnego myślenia w narodzie. Nie dajmy się zwariować. To jest najgorsza choroba.
Garcia
Garcia 02.10.2020, 09:07
Trzeba szybko zmienić procedury, dostosować je do obecnej sytuacji.
Knagulec
Knagulec 02.10.2020, 08:51
Koronka zbiera żniwa dojdzie każdego niejeden fiknie
gumowiec
gumowiec 02.10.2020, 18:58
Jak ci dzbanie kurwiłebku fikne to cie nawet google nie rozpozna
zaniepokojona
zaniepokojona 02.10.2020, 08:06
Dzieci idą nadal do szkoły.Tak że w szkole dziś mamy koronaparty! Kścioły były dezynfekowane i nikt tam nie chodził przez jakiś czas.
*** ***
*** *** 02.10.2020, 00:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

modystka
modystka 02.10.2020, 00:17
L4 beda teraz w modzie!
tikikaka
tikikaka 03.10.2020, 00:28
Już są.
rodzic
rodzic 01.10.2020, 22:57
Ktoś niestety nie dostosował się do wytycznych i mamy koronkę. Obyś nie rozprzestrzeniła do innych klas.
efekty "łapu capu"
efekty "łapu capu" 01.10.2020, 22:30
Dzisiaj Sośnierz w radio tłumaczył, że półśrodki i brak badań osób bezobjawowych spowodował wzrost i rozsianie po coraz większej ilości miejsc dotąd wolnych od "zarazy"...

Niestety to prawda - niby jak wytłumaczyć, że przejście JEDNEJ KLASY na nauczanie zdalne ma sens?
Nauczyciele chodzili od klasy do klasy.
Uczniowie nie mieszali się na korytarzu, na schodach, przy wejściu do toalety?
I będzie tak siać - aż trafi na osobę starszą, schorowaną...
zgoda
zgoda 01.10.2020, 22:58
efekty: co prawda tro prawda.
hmmm
hmmm 01.10.2020, 22:23
Jak już dyrektor na kwarantannie to nie jest wesoło.
marima
marima 02.10.2020, 09:19
Dlaczego w ludziach, którzy piszą takie rzeczy jest tyle jadu i nienawiści? Nikt celowo nie zaraża innych, nikt! Cieszycie się z czyjegoś niepowodzenia, a kto wie, co wam przyniesie jutrzejszy dzień. Zdrowia wszystkim życzę.
Tomek
Tomek 01.10.2020, 22:31
...i co z tego? i tak nie ma szkoły w Moryniu...! tylko budynek stoi, w którym nauczycielki lansują się ubiorem przed wyfiołkowanym Jazzzzie! :-)))))
jatoja
jatoja 05.10.2020, 13:54
Szkoła w Moryniu była, jest i będzie. Co ma piernik do wiatraka? Odczepcie się już od nauczycieli. Każda z nauczycielek ubiera się dla siebie niedobry człowieku, delikatnie pisząc! A Ty nago chodzisz?
krzyś
krzyś 02.10.2020, 12:39
chodzą jak te larwy po szkole i krzyszą tylko mało mało malo zarabiamy a każda furą jeżdzi i oczy bolą
marimari
marimari 05.10.2020, 13:58
Sam jesteś larwa i pędrak i tyle w temacie. Mało to Ty masz oleju głowie pisząc takie bzdury.
marimari
marimari 02.10.2020, 16:00
Oj, chłopie czy kobietko. Weź auto na kredyt i też będziesz miał furę jak ta "lala." Zamiast benzyny jadem napełnisz bak! Obrażać potrafisz, ale jak to robisz, to weź słownik ortograficzny analfabeto! I
PABLO PICASSO
PABLO PICASSO 02.10.2020, 11:11
ty ty ty PRZYPRUSZONY
muza
muza 02.10.2020, 12:25
Lubisz rzeźbić?
Marian
Marian 01.10.2020, 22:37
...łańcuszki na kostkach! a nauczenie dzieci to drugorzędna sprawa...!
aha!
aha! 01.10.2020, 22:50
...i jest taka z Klempicza, co biustem się internetowo lansuje...! a na podwórku przed domem slamsy! :-))))

...kto wie do czego służą czy, to wie o czym mowa!
Ojoj!
Ojoj! 02.10.2020, 08:14
... taki duży, a taaki mały fiut!!!
Kompleksy wzięły górę?!
Maść na ból *** już dawno w sprzedaży.
marimari
marimari 02.10.2020, 16:11
Skoro jesteś Ojoj, to ty pewnie zwijasz się z bólu zionąc nienawiścią, jak " smok wawelski". Oj ,współczuję ci życie w bólu jest koszmarem . Idź do lekarza na L4.
Ojoj!
Ojoj! 02.10.2020, 17:16
I kto tu zieje nienawiścią, to można przeczytać!
To był komentarz do "aha! ". Najpierw dobrze przeczytaj a potem komentuj. Tylko ludzie zakompleksieni potrafią oczerniać wszystkich dookoła a swojego pod nosem nie widzą. Teraz rozumiesz? Co komu do tego w czym chodzi, lub czym jeździ? Nie ma to jak żyć cudzym życiem, prawda?
marimari
marimari 02.10.2020, 19:30
Z tym się zgodzę, już pogubić się można w tych zajadłych komentarzach.
fiu fiu
fiu fiu 02.10.2020, 09:54
Ale odpowiedź pani "pedagog".

Pozostałe