Na kwarantannie znaleźli się uczniowie z Gryfina

  • 01.10.2020, 22:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na kwarantannie znaleźli się uczniowie z Gryfina
Prawie 20 osób z klasy na kwarantannie. Mają zdalne nauczanie. Kwarantanną objęte są także rodziny tych uczniów. Przyczyną jest potwierdzenie zakażenia koronawirusem u jednej z uczennic I Liceum Ogólnokształcącego im. Aleksandra Omieczyńskiego przy ul. Niepodległości w Gryfinie. Dziewczyna zaraziła się od swojej mamy, a ta z kolei w pracy.

Kwarantanną objęto także kilku uczniów z innych klas oraz paru nauczycieli z tzw. kontaktu. Jak się dowiadujemy, obostrzenia nie dotyczą młodzieży mieszkającej w internacie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

miłka
miłka 03.10.2020, 12:38
Kwarantannie sprzyja weekend. Miejmy nadzieję, że w poniedziałek nie będzie nowych przypadków.
*** ***
*** *** 03.10.2020, 00:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

job
job 02.10.2020, 23:09
Jest niestety tak, że tylko wlasna smierc przekona corona sceptyków do przyjęcia wiedzy o pandemi. Prosze zglosic sie do pracy w miejscach takich jak szpitale, domy opieki z przypadkami Coronavirusa. Wtedy zostaniesz bohaterem a personel medyczny odpocznie. Tak dlugo jak tego nie zrobisz- morda w kubeł. Nie masz nic mądrego do powiedzenia. I nikt cie nie słucha.
Dondald Trunp
Dondald Trunp 03.10.2020, 15:33
Napewno postępujesz zgodnie w zaleceniami WHO, nosisz maseczki z filtrem klasy minimum P2 i P3 i zmieniasz je po każdym użyciu a następnie utylizujesz. Wielkie brawo i szacunek za heroizm i postawe.
Oby więcej takich ludzi.....

A w rzeczywistości nosisz zapewnę kawałek brudnej szmaty od marca w kieszeni, na niej masz więcej zarazy niż sam covid. Jak większość ludzi w podszłym wieku najwiecej krzyczysz, naseczki nosisz na brodzie a jej czystośći nie wspomnę. Każdy kto ma rozum sam się pilnuje i uważa . Więc sam wsadź mordę w kubeł, nie narzucaj swoich przekonań ani ideologii innym. włącz sobie TVP i oglądaj ten żałosny serial jaki Ci serwują. Kto miał zarobić to już zarobił na maseczkach , respiratorach i wyborach korespondencyjnych. Powodzenia i zdrowia życzę.
ech...
ech... 03.10.2020, 21:35
wiesz, niektórzy zmieniają i skarpety i majtki i maseczki. I "brudnej szmaty" nie włożą na żadną część ciała...
Ale ty widocznie nosisz te swoje majty z zeszłego tygodnia na gębie - i dziwisz się, że ci śmierdzą....
nie manipulujmy proszę
nie manipulujmy proszę 02.10.2020, 22:01
Tato, każdy kto szerzy propagandę nienoszenia masek pod pozorem wolności słowa czy myśli (ułomnych) ma wpływ na postępowanie ludzi, rozszerzanie się tego cholerstwa covidowego a w dalszej konsekwencji na śmiertelne przypadki. W efekcie swych opini antykoronadebile przyczyniają sie do śmierci ludzi. A wolność słowa nie może szerzyć śmierci. Tak więc: nałóż machę i zamknij dziób, albo wejdź do sali intensywnej terapi z chorymi na covid bez maski a potem idż do rodziców i swoich dzieci bądż wnuków i sprawdż jak się ma Twoja wolność słowa do realiów. Na co czekasz wolny człowieku z wolnością wypowiedzi? Działaj. Albo załóż machę i zamknij dziób!
Mama
Mama 02.10.2020, 16:05
Po pierwsze to sanepid decyduje, ktoidzie ma kwarantanne, a po drugie nauczyciele zachowuja dystans, nie tula sie z uczniami....i oby to starczylo!! Jak ltos tu juz napisal-najpierw rodzice strajkowali, ze kest zdalne, a teraz bulwer, ze szkol nie zamykają
Lubich
Lubich 02.10.2020, 21:30
Mama nie wsadzaj wszystkich do jednego worka bo jest demokracja i każdy może sądzić co chce. Jednak reguły w szkole trzeba zmienić, bo zmieniła się sytuacja.
zyczenie
zyczenie 02.10.2020, 14:02
Oby testy wyszły negatywnie.
Zenia
Zenia 02.10.2020, 10:16
Urzędy pozamykane , przychodnie , sąd ale szkoła pracuje w najlepsze !
Anna
Anna 02.10.2020, 16:12
Jakie urzedy pozamykane sa ?
X
X 03.10.2020, 17:31
Wszystkie , albo mailem sprawę załatwisz albo do skrzyneczki pisemko ....
haha
haha 02.10.2020, 19:02
a w Baniach urząd zamknięty
Andżej D.
Andżej D. 02.10.2020, 09:30
Z jakąż potęgą rozrosła się zaraza od czasu jej pokonania w okresie wyborczym.
Bryś
Bryś 02.10.2020, 21:31
Gadali bzdury na potrzeby wyborów. I to się niestety zemściło.
Knagulec
Knagulec 02.10.2020, 08:49
To przez gumowca dojdzie koronka łajzo
Covid
Covid 02.10.2020, 08:00
A co z uczniami którzy mieli kontakt z uczennicą która zaraziła się od mamy a mama od koleżanki która pracuje w sanepidzie. Co z nauczycielami którzy uczyli uczennice a później poszli szerzyć wirusa do innych klas a uczniowie tych klas poszli do UMIG załatwiać sprawy, a co dalej z urzędnikami o których byli a potem do tych urzędników przyszli kolejni interesanci którzy później pojechali do swoich wsi gdzie w niedzielę poszli do klech na mszę a on po mszy pojechał na kolejną mszę .......
I to właśnie jest paranoja. Cała szkoła do domu a
Covidov Pandemicus
Covidov Pandemicus 02.10.2020, 07:43
Myjcie się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny!!!
czysta
czysta 02.10.2020, 21:32
Myjcie się chłopaki,
bo wam śmierdzą ptaki!
X
X 02.10.2020, 07:20
Nauczyciele pracują normalnie :)
Ku chwale ojczyzny
Ku chwale ojczyzny 02.10.2020, 09:31
Jak ci na dachu reaktora w Czarnobylu. Trzy lata później pracusie nie żyli.
Mama
Mama 02.10.2020, 07:16
Wszyscy nauczyciele uczący dziewczynę i jej klasę powinni być na kwarantannie ! Dlaczego dalej pracują z innymi dziećmi ?
Tata
Tata 02.10.2020, 08:24
Może dlatego, że są douczeni i nie wierzą w te bajki!?
Chcą żyć normalnie, jak wszyscy.
Polecam to samo.
Dość tej schizy!!!
Mama
Mama 02.10.2020, 10:18
A może dlatego ze ktoś ( dyrektor , sanepid ) nie dopełnij obowiązku i nie trzyma się przepisów !
mam
mam 02.10.2020, 10:00
Do Taty i wszystkich koronasceptyków.Poczekacjcie jeszcze trochę., pierwsi będziecie biegać po pampersy dla siebie i swoich rodzin Odważni jak nie dotyczy ale będzie dotyczyć!
rozsądny
rozsądny 02.10.2020, 11:10
Gryfino powinno być zasypane przypadkami koronawirusa i powinny na niego zachorować dzieci i rodziny tych sceptyków z "Tatą" na czele, aby i oni mogli uwierzyć. Nikomu źle nie życzę ale Gryfino musi upaść aby się odrodzić. Teraz to jest totalna toksyna w tym mieście.
???
??? 02.10.2020, 12:20
Zawsze można rzucić pracę,szkołę i wszystkie inne przyjemności. I zabunkrować się w domu.
Już były szkoły pozamykane. I co? Z dziećmi nie mogliście wytrzymać, pod jednym dachem?
Wszystko pozamykali- źle. Nie zamykają- też źle!
Zadajcie sobie sami pytanie: czego chcecie?
Bo większość ludzi chce żyć NORMALNIE!!!
Zdrowia życzę !
ja
ja 02.10.2020, 19:07
ok niech żyją normalnie ale jak jest w szkole ktoś chory to cała szkoła powinna iść na kwarantanne a nie tylko jedna klasa
szary obywatel
szary obywatel 02.10.2020, 12:29
???? ty schizofrenik jakiś jesteś? Piszesz do wszystkich jakby to była jedna osoba. Ludzie mają różne zdania
Czego ja chcę? Chce bay tacy idioci jak ty się nie wypowiadali.
Rodzic
Rodzic 02.10.2020, 08:16
Jak to???? Te wszystkie procedury szkolne to nalezy wyrzucic do kosza.
trak
trak 02.10.2020, 01:25
Poczekajcie tydzien a poweiat bedzie w strefie żołtej. Od Sanepidu się zaczęło
Haha
Haha 02.10.2020, 08:14
A ja myslalam ze od Chin ;)
Mietek
Mietek 02.10.2020, 06:50
Może nawet nie tydzień...
taki mamy klimat
taki mamy klimat 02.10.2020, 00:17
Wisiało to w powietrzu.
plus wojny o hale
plus wojny o hale 02.10.2020, 00:14
To Sawaryn pewno odetchnął z ulgą, że to nie jego problem a starosty.
balbuz
balbuz 02.10.2020, 21:33
I dlatego nie wpuszcza ich na halę?

Pozostałe