Działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Będą pieniądze z UE

  • 08.10.2020, 11:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Będą pieniądze z UE https://www.gov.pl/ Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury
Dzisiaj po południu nastąpi uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie dla projektu „Działania edukacyjne na rzecz poprawy bezpieczeństwa pieszych i ograniczenia nadmiernej prędkości pojazdów”.

Centrum Unijnych Projektów Transportowych zaprosiło naszą redakcję na uroczystość podpisania umowy o dofinansowanie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 dla projektu: „Działania edukacyjne na rzecz poprawy bezpieczeństwa pieszych i ograniczenia nadmiernej prędkości pojazdów” Beneficjentem jest Minister Infrastruktury, Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uroczystość połączona z briefingiem prasowym odbędzie się 8 października br. o godz. 14:00 w siedzibie CUPT w Warszawie. Swoją obecność potwierdził już  Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tango i Cash
Tango i Cash 08.10.2020, 13:50
Wszystko rozbiją się o cash.
?
? 08.10.2020, 13:14
Ciekawe na co trafią te pieniadze.
W błoto
W błoto 08.10.2020, 19:29
Na szkolenia w Zakopanym, Berlinie i Warszawie. Mundury aby sprawniej działali i epolety i lampasy dla Grubasa. Grubas rozda też kilka światełek odblaskowych. Cieszcie się dzieciaki.

Pozostałe