Nie w tym czasie i nie w tym miejscu. Fala krytyki burmistrza

  • 09.10.2020, 15:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie w tym czasie i nie w tym miejscu. Fala krytyki burmistrza
W piątek i sobotę w gryfińskiej hali sportowej miały być rozegrane pierwsze oficjalne mecze w piłce ręcznej. Zostały odwołane. Oficjalnie podana przyczyna: "Badanie pod kątem koronawirusa jednego z naszych reprezentantów dało wynik pozytywny, wobec czego wszyscy zawodnicy zostali objęci kwarantanną". Nieoficjalnie burmistrz wycofał się z tej i innych imprez pod wpływem krytyki, że nie radzi sobie z pandemią nawet w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie (którego częścią jest teraz hala sportowa)

Gmina Gryfino mimo pandemii i zakażeń wykrytych w samym urzędzie poprzez swoje instytucje organizuje zawody sportowe. Zwiększona liczba przypadków wykrycia koronawirusa każe zrewidować te działania, zwłaszcza w obiektach zamkniętych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nowa miotła
Nowa miotła 11.10.2020, 00:33
Podobno straż zamknęła.
mecze z kolegami
mecze z kolegami 11.10.2020, 13:38
A wczorajsze mecze z których konkurencyjby portal dawał przekaz w internecie to nie odbywały się na sali-hali? Kto dał na to zgodę?
hmmm....
hmmm.... 10.10.2020, 15:47
Czy ktoś zaplanował że hala ma być ogniskiem koronki na powiat?
kwasik
kwasik 10.10.2020, 20:14
Zupełnie niezrozumiałe decyzje Sawaryna o ile on nad tym panuje.
Młynarczyk
Młynarczyk 10.10.2020, 14:48
Jak tam Tomaszek przyszedł dziś na zawody czy woli nie rozsiewać?
Kibic
Kibic 11.10.2020, 06:48
Szacunek dla Tomaszka , chociaż jeden mądry
Zosia
Zosia 10.10.2020, 14:41
Pewnego razu złość, zawiść, nienawiść was "zje' Czy każdy z komentujących jest chodzącą pracowitością, ze wszystkich nazywacie leniami, W takiej atmosferze to nawet świety miałby kłopoty , w pracy, Głupota goni głupotę.
Do 14.41
Do 14.41 10.10.2020, 19:37
Zośka, ale czego tu nie rozumiesz? Z podatków mieszkańców ci panowie dobrze sobie żyją, a efekty ich tzw pracy widać na każdy kroku. I to cię dziwi,że ludzie są wkurzeni? A to,że ateiści zaczęli bywać w kościele to jeszcze nie dowód ,ze są święci cha cha cha
ja
ja 12.10.2020, 09:37
z jakich podatków?Twije podatki zjada "dobra zmiana"którą wybrałeś .Gmina dostaje ochłapy.Poducz się o finansach państwa .Nawet dochody własne gmin są opodatkowane.ucz się "Do"
do ciągutka
do ciągutka 12.10.2020, 09:55
..i dlatego ciągutku (bo jak odmieniać twój nick) marnotrawienie grubych milionów przez tercet jest tym bardziej oburzające...
Bartek
Bartek 10.10.2020, 14:47
Najgorsze jest lenistwo umysłowe trawiące tercet. Skutek jest taki,z ę w urzędzie jest bardzo dużo zakażeń a oni robią imprezy na hali. Jak to nazwać jak nie głupotą i umysłową gnuśniością.
w jakim głupim miejscie ja żyję?
w jakim głupim miejscie ja żyję? 10.10.2020, 12:59
Koronawirus szaleje a nieodpowiedzialni ludzie robią sobie cyrku na hali. Ręce opadają.
niestetytety
niestetytety 10.10.2020, 14:46
Odpowiedzialność i tercet to wykluczające się słowa.
karmaWawa
karmaWawa 10.10.2020, 12:48
a co z Halą sportową w Radziszewie, na której projekt WYDANO PONAD 70tys. zł? tyle lat i nikt jeszcze za to nie beknął? a wspominam to, bo akurat jakieś służby planują nalot na kilku panów z Gryfina i Radziszewa...
Co by tu Panowie jeszcze spieprzyć?
Co by tu Panowie jeszcze spieprzyć? 10.10.2020, 09:36
Gdy lenie nic nie robią to jest źle a gdy już się za coś wezmą to jest jeszcze gorzej...
kokon
kokon 10.10.2020, 09:53
Bo leniowi do twarzy tylko z lenistwem. Wtedy nie ma za bardzo co spieprzyć.
Zając
Zając 09.10.2020, 22:51
Wpadka Sawaryna goni wpadkę.
Rafał
Rafał 09.10.2020, 21:21
Narazie odwołany jest mecz Polska Niemcy , kor ma grać normalnie - ciekawe to
Poprawczak
Poprawczak 09.10.2020, 20:42
Zamiast pieniadze na obiekty to lepiej na walke z narkomanią sprzedają tym małolatom a potem sie zaganiają na kumpli
?????!
?????! 09.10.2020, 19:03
Prokopski nagle odszedł na emeryturę. A jaki nakaz na salę wystawił nowy ?
dopytuję
dopytuję 09.10.2020, 20:05
Jaki nakaz?
brzuchacz
brzuchacz 09.10.2020, 18:47
Taki korpulentny i nie utrzymał się na fali?
/lucyfer
/lucyfer 09.10.2020, 18:31
hells podłoga ha ha ah krematorum gryfińskie
Sąsiad
Sąsiad 09.10.2020, 18:13
Ciekawe ile burmistrz przytulił do kieszeni na zmianie parkietu aby był tańszy.
on
on 09.10.2020, 19:21
ale który burmistrz?
lepkie łapy
lepkie łapy 10.10.2020, 00:52
Cała trójca ?
Dawid
Dawid 09.10.2020, 21:15
Piłat
karma
karma 09.10.2020, 22:44
Podłość do Ciebie wróci
ono
ono 09.10.2020, 20:03
O ile wiem to burmistrz jest jeden,reszta to urzędnicy
racja
racja 09.10.2020, 20:06
ono ma rację, burmistrz jest jeden a taki Nikitiński czy Miler to są urzędnicy z nadania Sawaryna bo nikt ich nie wybrał w w borach ani konkursie.
KARMA
KARMA 09.10.2020, 18:07
Szczera prawda. Do burmistrza i wicków wraca to co" dawali " innym, to co zniszczyli, czyli CAŁE ZŁO. Jak to było ? Karma wróciła? No i dobrze,tak ma być!
Dawid
Dawid 09.10.2020, 21:18
A co zrobił poprzedni burmistrz?nie macie pojęcia jaki był to nie narzekajcie na tego. Wszyscy pracownicy sm regalica głosowali na Piłata bo chcieli się go pozbyć ze spółdzielni
do KARMA
do KARMA 09.10.2020, 18:56
Czyli to powracająca fala!
strazak
strazak 09.10.2020, 18:00
... i nie na takiej podłodze!

Pozostałe