BMW wyprzedzał Audi i… "zahaczył". Co ukrywał kierowca?

  • 13.10.2020, 17:17
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
BMW wyprzedzał Audi i… "zahaczył". Co ukrywał kierowca? il.
Sytuacja na drodze krajowej nr 31 koło Gryfina była dość nietypowa. Kierowca samochodu marki BMW wyprzedzał auto marki Audi. –Zjeżdżając na swój pas, kończąc manewr, zahaczył przód wyprzedzanego pojazdu – relacjonuje nam st. sierż. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie. To jednak nie była jedyna przewina 28-latka.

-Podczas obsługi kolizji drogowej, której przyczyną było nieprawidłowe wyprzedzanie, gryfińscy policjanci ujawnili, że sprawca zdarzenia, 28-letni kierowca BMW, mieszkaniec naszego powiatu, znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,43 mg/l - mówi wspomniany oficer prasowy

Zdarzenie miało miejsce między Daleszewem a Nowymi Brynkami około godziny 21.45 w sobotę 10 października 2020 r. Sprawca kolizji miał ponad 0.9 promila alkoholu, więc odpowie za popełnienie przestępstwa. Teraz 28-latek odpowie przed Sądem Rejonowym w Gryfinie.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz za popełnione wykroczenie grozi mu do 2 lat więzienia, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na minimum 3 lata.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

skad wiecie?
skad wiecie? 17.10.2020, 22:52
A może ten z tyłu specjalnie przyspieszył????
koń roman  z  rzymu
koń roman z rzymu 16.10.2020, 09:41
a w warszwie aresztowali konia ha ha ah ponoć za jakieś skoki przez przeszkody w spółce giełdowej ha ha ah corona zbiera zniwo ah ah ah
BMW to fura
BMW to fura 14.10.2020, 08:38
BMW to marka a marka zobowiązuje .to nie są BMW to reklamówki bmw to się zaczyna od 2.5 cm3 i od 192ps-ów do ho ho ho ho ile tam 540 ps
no
no 14.10.2020, 08:51
Dlatego do fury trzeba chłopa anie gumę od majtek.
gość
gość 14.10.2020, 00:34
BMW to - Bolid Młodzieży Wiejskiej. Ten samochód w Polsce większości ludzi kojarzy się wyłączenie z tzw. Sebami. Półgłówkami i półanalfabetami, którzy mają papkę mózgową, kupę mięśni i małą kuśkę. W sumie na tyle to auto jest już charakterystyczne, że nawet najnowsze modele to łatka dla kierowcy.
mieszkanka
mieszkanka 14.10.2020, 00:07
Policja zazwyczaj pojawia się błyskawicznie... ale zawsze po wypadku! Gdzie jest Policja, jak codziennie jeżdżą ile fabryka dała?
odl
odl 13.10.2020, 23:51
Po prostu brak umiejętności jazdy autem z napędem na tylne koła
fik
fik 13.10.2020, 23:23
BMW to bardzo zła energia i kłopoty ,murowane
Fiat
Fiat 13.10.2020, 21:02
Może to ten z bmw co jego baba po ciemku grzyby zbiera wlesie , aaa
oni wszyscy mają takie baby
no
no 13.10.2020, 19:57
A to Audi było. Teraz już wiem.
dopytuję
dopytuję 13.10.2020, 18:08
Co ukrywał? Swój alkoholizm?
nos
nos 13.10.2020, 20:19
a co ciebie to interesuje zajmi sie swoim zyciem glabie,odpowie a to i nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy
Knagulec