Koronawirus w szkole gminy Gryfino

  • 13.10.2020, 18:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Koronawirus w szkole gminy Gryfino
Dziś 13 października mamy kolejne złe informacje dla gryfińskiej oświaty. U jednego z uczniów stwierdzono koronawirusa. To powoduje zmianę organizacji pracy szkoły. Potwierdzony jest przypadek ucznia SP w Gardnie. Z tego powodu nauczanie zdalne wprowadzono dla jednej klasy. Trwało ono będzie od 13 do 19 października 2020 r.

Konkretnie zawieszone zostają zajęcia w trybie tradycyjnym w klasie IIb. W dniach od 13 października 2020 r. do dnia 19 października 2020 r. zajęcia w tym oddziale będą odbywać się w systemie nauki zdalnej. Pozostali uczniowie będą uczęszczać do szkoły.

Zmiany, pozytywnie zaopiniowane przez sanepid, podyktowane są koniecznością odbycia kwarantanny przez pracowników oraz uczniów szkoły.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ped.
ped. 14.10.2020, 16:33
A kto tam u was ?
R
R 14.10.2020, 00:21
To bardzo dobrze że są rodzice którzy walczą o bezpieczeństwo swoich dzieci i rodzin. Powinna to robić dyrekcja i urząd miasta, ale ci raczej problemu jak widac nie widzą co generalnie w tych czasie jest skandalem.
psycholog
psycholog 14.10.2020, 00:18
Drodzy rodzice nie bądźcie przeciętni, zróbcie awanturę z byle czego. A tak poważnie to zamiast aferami zajmijcie się dziećmi. W szkole nic złego się nie dzieje, natomiast w domach wyczuwam po waszych działaniach, że dysfunkcja zaczyna przybierać na sile.
Krystyna
Krystyna 14.10.2020, 00:11
Oj jest czym się martwić. Ci, którzy się nie martwią, nie kochają swoich dzieci.
Rodzic
Rodzic 13.10.2020, 21:29
Szybkiego powrotu do zdrowia.
czego tu nie rozumiesz?
czego tu nie rozumiesz? 13.10.2020, 20:24
Gdy w kwietniu nie było zakazeń to tercet wysyłał strażaków do odkażania wodą chodników, a teraz gdy w każdym urzędzie i szkole codziennie są nowe zakażenia to leniwe głąby mówią - Pozostali uczniowie będą uczęszczać do szkoły.
X
X 13.10.2020, 20:19
SP w Gardnie , w Gryfinie , w Chojnie .... LO w Gryfinie - co się dzieje to masakra ! A gdzie sztab kryzysowy , oskarżanie ulic ...
Ja
Ja 13.10.2020, 22:52
I zsp2 ma 6 przypadków
Emila
Emila 13.10.2020, 19:56
Biedne dziecko. Zdrówka życzę!

Pozostałe