Motocykliści z powiatu gryfińskiego walczą o zdrowie Piotra "Wibrującego"

  • 13.10.2020, 20:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Motocykliści z powiatu gryfińskiego walczą o zdrowie Piotra "Wibrującego"
My motocykliści z powiatu gryfińskiego prosimy o pomoc dla naszego kolegi Piotra („Wibrującego”). Nieszczęśliwy wypadek motocyklowy w czerwcu tego roku doprowadził do tego, że Piotrek został wyrzucony w powietrze i bezwładnie przeleciał kilkanaście metrów, wbijając się w skarpę. Został przetransportowany do szpitala z bardzo ciężkimi obrażeniami i wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej, w której przebywał ponad 30 dni. Jego stan jest bardzo poważny, jednak mocno wierzymy, że uda mu się z tego wyjść - mówi Maciej Lisiecki. Piotr mieszka w gminie Widuchowa, to muzyk zespołu Orzecha, dostarczał opakowania do większości zakładów gastronomicznych. Jego żona Ela pochodzi z Krzymowa.

Piotr jest kochającym ojcem, mężem, synem. Wszyscy czekają na jego powrót do zdrowia. Obecnie stan jego zdrowia jest ustabilizowany, ale czeka go długa rehabilitacje, która jest bardzo kosztowna.

Kochani, zwracamy się do Was o każdą złotówkę na rehabilitację naszego kolegi. Cel, do którego dążymy to 21.000 zł, ponieważ miesięczny pobyt w klinice to ok. 7 000 złotych, a Piotr będzie w niej jeszcze przebywał przez kilka miesięcy.

 

Otwieramy zbiórkę dla Piotra! Razem Wygramy GRĘ O JEGO ZDROWIE I POWRÓT DO NORMALNEGO ŻYCIA. Nie poddajemy się i walczymy tak jak Piotr. Jego stan dalej jest ciężki, jednak pojawiło się światełko nadziei i radują się nasze serca !

Rodzina Piotra będzie bardzo wdzięczna za waszą pomoc !!!

 

KAŻDA WPŁACONA ZŁOTÓWKA MA OGROMNE ZNACZENIE I BĘDZIE BARDZO POMOCNA. W związku z pandemią i wprowadzeniem żółtej strefy zorganizowanie dużej akcji charytatywnej na świeżym powietrzu stało się niemożliwe. Przenosimy się więc do sieci, aby ogłosić światu, że Piotr potrzebuje naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni. Wiecie jak cieszy wiatr wiejący w oczy, adrenalina, która towarzyszy warkotowi silnika, a przede wszystkim wolność, której doznajemy na naszych "koniach". Pomóżmy mu wytrwać, pokonać ból i poczuć od nowa świat....

 

"Lisek"

 

Link do zrzutki na rehabilitację Piotra:

https://zrzutka.pl/g6syub

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wibruj
wibruj 14.10.2020, 17:09
ja mu kupie wibraror niech dalej wibruje wibracja jest najwarzniejsza powibrujmy razem z wibratirem moze jak jezus wywibruje ha ha ah
Jura
Jura 14.10.2020, 12:19
Skutera mu kupić 50cm
Zaangażowana w pomoc
Zaangażowana w pomoc 14.10.2020, 10:46
W każdym środowisku jest przysłowiowa" czarna owca", brawura, łamanie przepisów, brak odpowiedzialności i mnóstwo innych rzeczy występuje i u kierowców samochodów, statków, samolotów, motocyklistów, itd. W artykule opisany jest przypadek Osoby, która potrzebuje pomocy i na tym powinno się skupić uwagę. Każdy oczywiście ma prawo do wyrażania swojego zdania. Nie można jednak wkładać wszystkich do przysłowiowego ' worka'. Tu liczy się każda złotówka i bardzo proszę o pomoc...
Zawodowiec
Zawodowiec 14.10.2020, 10:19
Ja też mam 40 letnie doświadczenie (przejechanie prawie 2 miliony kilometrów) i prawie 100 procent motocyklistów których widziałem na drodze często przekracza dozwoloną prędkość, wyprzedzają w niedozwolonych miejscach.
Prawda jest taka, że jazda na motorze kusi do mocnego naciśnięcia gazu i sprawia to pewnego rodzaju radość i adrenalinę i poniekąd to rozumiem.
Bardzo niewielu motocyklistów jeździ rekreacyjnie lub zgodnie z przepisami.
Miałem też kilku znajomych co mieli wypadki na motorze, niektórzy skończyli tragicznie. Ci co przeżyli, to większość nieoficjalnie mówili i przyznawali się do szybkiej i niebezpiecznej jazdy.
Oczywiście nie przesądzam jak było w tej sytuacji.
Oczywiście rozumiem, że na forum swój będzie bronił swojego.
Życzę dużo wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia.
Suzuki GSXR 750 srad
Suzuki GSXR 750 srad 14.10.2020, 10:01
wyrzucony w powietrze przy 60 km/h, to by wstał i odjechał, coś tu nie gra-nie oszukiwać się wy zapier.....e tak że was nie widać tylko wiatr wieje po 200km/h.
Lisek
Lisek 14.10.2020, 10:28
A kto powiedział że przy 60 km....? wiesz co ... jak mi wymusi jakaś osobówka, a zdarza się to bardzo często, to ja nie pisze że wszyscy kierowcy samochodów są źli i wszyscy wymuszają i to piraci drogowi, mordercy, etc...jak już wcześniej napisałem, potępiam każdą agresję na drodze i się nie identyfikuje z piratami drogowymi, tymi na dwóch i na czterech kołach. I przestańcie z tymi teoriami spiskowymi, Piotr potrzebuje naszej pomocy i na tym trzeba się skupić, a nie mieć monopol na rację .
pieszy
pieszy 14.10.2020, 07:48
Szkoda chłopa !!! Ale mówią kto szybko jedzie tego wolno niosą . Szkoda chłopa .
takie już ryzyko wpisane
takie już ryzyko wpisane 14.10.2020, 08:53
Ma motocyklu jak się spada to każda szybkość jest za duża.
Lisek
Lisek 13.10.2020, 22:20
No oczywiście, wiesz lepiej,... Piotr ma 60 lat i 40-letnie doświadczenie.... My motocykliści nie identyfikujemy się z piratami drogowymi i proszę nas do nich nie zaliczać
doświadczony
doświadczony 14.10.2020, 00:10
Jasna sprawa!
zero współczucia
zero współczucia 13.10.2020, 21:26
W niedzielę w Daleszewie motocyklista na polickich numerach wyprzedzał mnie i pięć jadących przede mną samochodów osobowych mimo że z przeciwnej strony jechała ciężarówka i kilka innych aut osobowych.

To co ***ie jest po prostu chore i nic dziwnego ze kończy się śmiercią lub kalectwem.

Piszecie - nieszczęśliwy przypadek? No, nie, nie ... nie sądzę :-(
K
K 13.10.2020, 22:23
Dokladnie ! Jeszcze wpier*ol sie należy!

Pozostałe