PIP przyjechało do UMiG

  • 14.10.2020, 13:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
PIP przyjechało do UMiG
Dziś 14 października 2020 r. rozpoczęto kontrolę w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie. Przyjechali kontrolerzy Państwowej Inspekcji Pracy ze Szczecina. PIP) jest organem nadzoru i kontroli przestrzegania prawa pracy, a szczególności przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Czego szukają kontrolerzy Państwowej Inspekcji Pracy w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie, tego na razie nie wiemy.

Wiemy natomiast, że ostatnio były skargi na organizację pracy w UMiG. Doszło tam też do wielu zakażeń, o czym wcześniej pisaliśmy.

Ostatnio informowaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/38338,chaos-w-urzedzie-zarzadzanym-przez-sawaryna

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obecny
obecny 17.10.2020, 19:57
Asie papier przyjmuje wszystko, ludzie interpretują różnie ,szczególnie pracownicy urzędu. Skoro wszyscy wiedzieli o takiej kontroli dzień wcześniej to nawet burmistrz przyszedł do pracy, choć niby jest na długiej kwarantannie, no i twoje wywody psu na budę, bo ludzie już dawno nie wierzą w bzdury pisane w gazetce gminnej czy tej gg. Wiemy jak działa PIP, nie musisz być wykRZtałciuchem.
As
As 15.10.2020, 06:25
Ale wy ludzie piszecie bzdury. Sam jad i pomyje. Burmistrz może się pochwalić dobrymi wynikami kontroli. Może pokontrolny protokół będzie upubliczniony ale wtedy nie będzie to dla was pożywka o czym zapewniam was oraz redakcje która szuka sensacji. Działania kontrolne PIP obejmują wszystkie urzędy całego województwa a gryfiński był jednym z ostatnich.
wiadomo
wiadomo 15.10.2020, 00:13
Zapytajcie o protokół pokontrolny. Będzie ciekawie, będzie się działo.
jawność
jawność 14.10.2020, 22:36
I co ustaliła PIP? Kiedy burmistrz opublikuje komunikat?
wiadomo
wiadomo 15.10.2020, 00:15
On by opublikował jakby dla niego było pozytywnie a w tej sytuacji to nie ma szans.
Wtyczka
Wtyczka 15.10.2020, 00:31
Szansa jest 😎
:))))
:)))) 14.10.2020, 21:52
URZĄD MIASTA OGŁASZA KONKURS, POWSTANIE BETONOWY POMNIK COVIDA KOŁO MAUZOLEUM. PROSIMY O PROPOZYCJE W SPRAWIE MIEJSCA USYTUOWANIA POMNIKA. GŁOSOWAĆ MOŻNA NA STRONIE U.miasta.covid-beton.com PRZEWIDZIANO NAGRODY, DLA ZWYCIĘZCY(plus osoba towarzysząca) DARMOWY TEST PCR
Rtv
Rtv 14.10.2020, 17:29
Ale ty masz zryty czerep redaktorku
no tak
no tak 14.10.2020, 17:14
Tercet ma się z czego tłumaczyć.
asdf
asdf 14.10.2020, 17:11
to jest patologia co dzieje się w tym urzędzie. Tercet na taczkach powinien byc wywieziony.
Prześladowana
Prześladowana 14.10.2020, 16:55
Napoleoński mobbing musi być ukarany!!!
Do Prześladowanej
Do Prześladowanej 14.10.2020, 19:48
Z czasem przywykniesz , staniesz się uległa , bierna i posłuszna , przecież JEMU wszystko zawdzięczasz , ale w końcu nadejdzie taki dzień ,że odejdziesz od NIEGO,pierwszy dzień Twojej wolności , jaka ulga ! ...A ON ...skuli się jak mały chłopiec , całkowicie zagubiony i nieporadny , bez swojej muzy i ofiary...z niewkręconą żarówką w kuchni bo nie potrafi tego zrobić
I Z A I P R Z E C I W
ZuZa
ZuZa 14.10.2020, 16:52
Siedzę i nie mogę wytrzymać własnego smrodu z tsipy...

Klient
Klient 14.10.2020, 16:48
Powinni sprawdzić wszędzie w sklepach restauracjach na basenie ponieważ wszędzie można spotkać osoby bez maseczek
ajwaj aleluja i do przodu ha aha h
ajwaj aleluja i do przodu ha aha h 14.10.2020, 16:43
dla takich chwil WARTO ŻYĆ HA AH AH https://youtu.be/AH7c1tcOqaI pozdrawiam admina jestem dziwakiem ha ha ah
My do Leńńika
My do Leńńika 14.10.2020, 16:39
Po Lenno
PiiBip
PiiBip 14.10.2020, 16:37
To już busem trzeba łapówki odbierać ?
Knagulec
Knagulec 14.10.2020, 15:47
Kogoś przegumują
urzędniczka
urzędniczka 14.10.2020, 15:46
Nareszcie ktoś się zainteresował tym bajzlem
rafi
rafi 14.10.2020, 15:45
moze poinstruują pierwsza osobe zakażoną z urzedu ze jednak warto bylo zglosic wszystkie osoby z kontaktu tak by byli na kwarantannie, a nie chodzili do pracy, gdzie po paru dniach i u nich stwierdzono covida lecz dopiero po objawach.
lucyfer
lucyfer 14.10.2020, 15:42
czas peprowadzić baraki sanitarne na ulicę jp 2 ha ah ah feldkuranta otto katza ah ah ah https://cdn.cmc-gallery.pl/sta… tylko blisosko nucza ha ah ah
*** ***
*** *** 14.10.2020, 15:21
***** PiS
kawa się wylała
kawa się wylała 14.10.2020, 15:15
Czyżby Roksana złożyła skargę ,że nie może w Urzędzie imprez wyprawiać ? ;-)

Pozostałe