Palił papierosa z maseczką na twarzy

  • 14.10.2020, 18:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Palił papierosa z maseczką na twarzy
Stojąc na przystanku i czekając na autobus czas się dłuży. Jeden z mieszkańców Gryfina postanowił poddać się na chwilę nikotynowemu nałogowi. Jednak jak to zrobić, skoro z powodu pandemii obowiązuje zasłanianie ust i nosa? Okazuje się, że i z takiej sytuacji można znaleźć wyjście.

Gryfinianin na ulicy Szczecińskiej postanowił podnieść maseczkę tak, że cały czas miał zasłonięty nos. A na czas puszczenia dymka odsłaniał nieco usta.

Pamiętajmy, że obecnie nie można na ulicy ani jeść, ani pić, ani palić papierosa, bo wtedy noszenie maseczki przestaje mieć sens.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (82)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Elektryczne Gitary
Elektryczne Gitary 18.10.2020, 21:37
Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie
Nikt go nie poratuje nikt mu nic nie powie
Tylko się każdy gapi tylko się każdy gapi i nic

Siedzi w autobusie człowiek z liściem na głowie
O liściu w swych rzadkich włosach nieprędko się dowie
Tylko się w okno gapi tylko się w okno gapi i nic

Uważaj to nie chmury to pałac kultury
Liście lecą z drzew liście lecą z drzew

Siedzi w autobusie człowiek z liściem na głowie
Nikt go nie poratuje nikt mu nic nie powie
Tylko się każdy gapi tylko się każdy gapi i nic...
cóż
cóż 17.10.2020, 22:07
Takie czasy, że palenie papierosów na ulicy to dzisiaj czynność antypaństwowa i wywrotowa.
ja
ja 2 dni temu, 09:02
właściwie to należało by zakazać oddychania.rząd proponuje walkę z pandemią metodą DDM.jak za króla ćwieczka .Na podlasiu "szeptucha "lepiej by umiała leczyć.szczepionek na grypę nie ma nawet dla personelu walczącego z pandemią .DDM ci pomoże ,DDM pandemię zmoże
hyps
hyps 16.10.2020, 00:27
Osób, zarażonych przybywa, przestrzeganie godzin dla seniorów oraz noszenia maseczek nie jest obsolutnie przestrzegane w j biedronce. Jeden patrol przez KILKADZIESIĄT MINUT i roczna norma mandatów wykonana.Ani personel ani ochroniarz, zupełnie nie reagują na osoby bez maceczek i godziny dla seniorów
palacz
palacz 16.10.2020, 00:09
I tak będę jarał. Nie lubię ludzi i cieszę się, że dzieje im się krzywda. Ludzie, to rak Ziemi i najgorsze gówno jakie pojawiło się na tej planecie.
x
x 15.10.2020, 20:52
Kto normalny przyjmuje mandaty za te bezprawne absurdy xD
biała
biała 15.10.2020, 19:48
Prawda jest tak, ze palacze nie zdają sobie sprawę jacy są uciążliwi. Z dymem idzie wrażliwość i logiczne argumenty.
wesoly
wesoly 15.10.2020, 19:42
Mi podoba się tło zdjęcia. Palenie obok domu pogrzebowego :D
Gryfiniak
Gryfiniak 15.10.2020, 19:25
Ty niepaląca zamknij się kuźwa udajesz ,że nie palisz a z gęby to czuj jak z szamba a co twój stary to nie pali nie obrażaj i nie wyzywaj gościa od chamów cicho dajko uważaj na słowa krasulo .Masz głowę pustą nie pomoże ci kapusta
K.
K. 15.10.2020, 19:00
Przeglądam komentarze, i mojego od wczoraj nie ma, ehhh... prawda chyba zabolała redaktora ;)
Ha
Ha 15.10.2020, 19:50
Drna pi po napisałaś pod innym artykułem .
albo albo
albo albo 15.10.2020, 19:44
Mozę musisz już w tym wieku wziąć coś na pamięć aby wiedzieć gdzie komentarz został pierwotnie umiejscowiony, albo zainwestować w okulistę i okulary.
potwierdzam jako niepaląca
potwierdzam jako niepaląca 15.10.2020, 18:57
Potwierdzam palacze to często chamy który dmuchają dymem na przechodniów!
Gryfiniak
Gryfiniak 15.10.2020, 16:27
Do JJ sam jesteś chamie nie obrażaj nikogo świętoszek się kuźwa znalazł co ty nie palisz łącznie i odpiera.......się od tego goscia
JJ
JJ 15.10.2020, 12:26
Przeważnie jest tak, że zwykły palacz musi zapalić i szuka ustronnego miejsca aby poddać sie nałogowi. I ja jestem skłonny to zrozumieć. Natomiast cham stanie na środku ulicy i dmucha dymem we wszystkich jakby chciał powiedzieć że gdzieś ma przepisy i innych ludzi.I takich trzeba resocjalizować.
Gryfinianka
Gryfinianka 15.10.2020, 19:45
Moim zadaniem igryfino powinno zająć się ważniejszymi sprawami jak tym ,że ktoś pali papierosa oczkujac na autobus . Powinniście zająć się tym że w mieście niema toalety publicznej stoją puste lokale brud w Gryfinie władze nic nie robią leniwy tercet wycinane drzewa brak gospodarza tym tematem się zajmnijcie a nie taka śmieszną sprawa chodzę po mieście i widzę na placu Barnima wiata przystankowa palą na mieście to samo można spotkać bez maseczek policja jezdzi i co nic a wy takie pierdoły opsujecie śmiechu warte.
karmin
karmin 15.10.2020, 20:22
Gryfinianka: przecież koronawirus to sprawa życia i śmierci? Co może być ważniejsze?
rak płuc
rak płuc 15.10.2020, 11:57
Palenie papierosów w miejscach publicznych powinno być zakazane nie tylko podczas pandemii ale i wogóle. Głównie dlatego, zę niepalący niekoniecznie chcą umierać na raka przez palących.
niestety
niestety 15.10.2020, 11:52
Palacze, to poza wyjątkami, ludzie bez wyobraźni i nie uwzględnia interesów osób niepalących.
sarkazm
sarkazm 15.10.2020, 11:41
Prześmiewczy artykuł a niektórzy robią z tego problem jakby to o niepodległość chodziło. Swoją drogą chciałbym zobaczyć ostre zdjęcie tego gościa jak z maską na twarzy, w tym na nosie pali papierosa. To prawdziwe mistrzostwo świata.
No ciekawe lepiej widzieć niż nie widzieć
No ciekawe lepiej widzieć niż nie widzieć 15.10.2020, 10:14
Przynajmniej widać jak covid się rozprzestrzenia z dymem i ciekawe czy dym koronavirusowi nie szkodzi ?
hell
hell 15.10.2020, 11:34
Złego licho nie bierze.
Silny Byk z Sobieradza
Silny Byk z Sobieradza 15.10.2020, 09:46
Ale fotograf szybciutko i z jakimś takim przestrachem te zdjęcia robił bo obraz taki zamazany,chyba dlatego żeby fotografowany nie podszedł i z liścia w pysk nie wypalił za fotografowanie bez pozwolenia osoby prywatnej.Ja też palę,ściągam maskę i palę.Możecie mnie cmoknąć w maskę.
łowca debili
łowca debili 15.10.2020, 11:38
Zrobił to zdjęcie zapewne przez 1 setną sekundy. Zdążył byś batmanie uderzyć gdyby robi to sto razy wolniej? :)))))))))
kierunek śmierć
kierunek śmierć 15.10.2020, 09:37
Jeśli będziemy się stosować do wytycznych to nie będzie tylu chorych a w konsekwencji tyle osób śmiertelnych. A na razie idziemy w tym kierunku. A w tym wypadku przez głupiego papierosa.
zxc
zxc 15.10.2020, 08:54
...ale sensacyjna wiadomość
abc
abc 15.10.2020, 11:50
zxc to zadna sensacja, tylko smutna rzeczywistość z nałogami w tle. Teraz te nałogi są śmiertelnie groźne również dla innych.
Jb
Jb 15.10.2020, 05:56
Tak ale jak tu jeść albo pić pracując na powietszu ? O zgrozo ale schudnę! !!!
...
... 15.10.2020, 20:36
Chcieliście PIS, macie PIS! Niech będzie pochwalony Jarosław Kaczyński, i Zbigniew Ziobro, zawsze dziewica.

totalitaryzm trwa w najlepsza :)
Lipa z tymi kanapkami może zupka i słomka
Lipa z tymi kanapkami może zupka i słomka 15.10.2020, 10:06
Musisz się schować do kanału bo ze śmietników robią zdjęcia

Pozostałe