Wypadek w bloku przy ul. Chrobrego w Gryfinie

  • 15.10.2020, 14:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wypadek w bloku przy ul. Chrobrego w Gryfinie
Służby prowadziły akcję w bloku "Pod nóżkami" mieszczącym się przy ul. Bolesława Chrobrego w Gryfinie. Przyjechała policja, straż miejska, karetka pogotowia i straż pożarna. Akcja prowadzona była w bloku...

-Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie otrzymał zgłoszenie o wydobywającym się dymie jednego z mieszkań przy ul. Chrobrego w Gryfinie. Niezwłocznie na miejsce skierowany został patrol policji. Na miejscu ustalono, że nie doszło do pożaru lecz jedynie do przypalenia jedzenia – informuje nas sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hę?
hę? 17.10.2020, 22:06
Zastanawiam się co zwabiło tyle służb na raz. Może głodni byli?
Rudy
Rudy 15.10.2020, 22:44
Pewnie Edek zasnął z papierosem
TIKTAK
TIKTAK 15.10.2020, 20:26
Sie pytam po cholere jest tam strasz miejska. Jak przyjechać na interwencje na prostokont pod hoinki to ich nie ma. Normalnie nie mogą poradzić sobie z kilkoma pijaczkami , a do przypalonej zupy to na sygnałach jadą. Pozdrawiam Pana Komendanta, Może to przeczyta i sam przyjedzie na kwadrat . Duży jest chłopina to może zadziała i seba ....tenis z kolegami zmieni miejsce libacji pod gabinet Pana Komendanta.
Pozdrawiam SM i jego Komendanta.
Okoń
Okoń 15.10.2020, 21:01
Ten mrugający gałami zwyrol pognać lumpy
KAZIK  CO  PO  ULICACH  ŁAZI H AHA AH
KAZIK CO PO ULICACH ŁAZI H AHA AH 15.10.2020, 19:30
TWÓJ *** JEST WIĘKSZY NIZ MÓJ AH AH AHA https://youtu.be/ryz7j5P0veg A TWE PRĄCIE JEST JAK OBRĄCIE HA AH AH WARSZAWKA ARNI *** I TO ***OWEY ZNÓJJ HA HA AH
Knagulec
Knagulec 15.10.2020, 20:18
Co to ma byc?
Gumowiec
Gumowiec 15.10.2020, 19:53
Ty głupolu je....
SKLEP  OD  WIERZOWCA
SKLEP OD WIERZOWCA 15.10.2020, 19:20
https://youtu.be/KaOEVHQoHzM BOŻENKA WARSZAWKI AH AHA H
najważniejszy strażak gminny
najważniejszy strażak gminny 15.10.2020, 18:52
Jak był dym to i był pożar. Nie ma dymu bez ognia!
Bożena
Bożena 15.10.2020, 18:00
To kogo zabrała karetka?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.10.2020, 17:48
Śmiech na sali... Po pierwsze żaden wypadek, a po drugie od godz. 14,30 materiał w przygotowaniu!? Hahahaha... Trochę żenujące
Hehehehe
Hehehehe 15.10.2020, 19:34
Czyli nie dojrzałeś dokładnie z za winkla co się dzieje ? Jaka szkodaaa ! Hahahah !
Przyszły Seksuolog
Przyszły Seksuolog 15.10.2020, 16:42
Może komuś członek się złamał albo znowu coś utkwiło w odby Cię , już ja wiem co wy w tych klatkowcach robicie.
Nieprawidłowe parkowanie
Nieprawidłowe parkowanie 15.10.2020, 16:41
Ile mandatów zostało wypisabych, widać na zdjęciach, że ruch utrudniony?? Czerwone auto pod blokiem mniej niż 10 metrów od przejścia a srebrn auto na zakazie!!!!
milicja
milicja 15.10.2020, 16:34
WARSZAWKA bombę podłożył hahaha Protestuje w sprawie korono wirusa :-)))))
ZA RENÓWKĘ HA AH AH
ZA RENÓWKĘ HA AH AH 15.10.2020, 19:22
WARSWWKA TO STARY *** AH AH AH ARNI GO DYMA H AHA AH AH
ryba
ryba 15.10.2020, 15:16
garnek sie palił , w domu u seniorki co poszła na zakupy
wstydź się
wstydź się 15.10.2020, 18:01
ryba na głupie żarty ci się zebrało.
smród spalenizny
smród spalenizny 15.10.2020, 18:52
Czyli sygnalista ryba miał nosa.
Rysio z Chrobrego
Rysio z Chrobrego 15.10.2020, 15:04
Okaże się później że kot w piwnicy się zes..ał i zamiałczał.
sznur
sznur 15.10.2020, 15:00
Kolejny samobójca?
podejrzewam
podejrzewam 15.10.2020, 14:58
Pewno ktoś zostawił w piwnicy papierosa.

Pozostałe