Zmarł ksiądz Zenon Mach

  • 15.10.2020, 20:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmarł ksiądz Zenon Mach
Ksiądz Zenon Mach zmarł w środę 14 października 2020 r. Miał 70 lat. Zmarł po długiej po chorobie.
Ksiądz kanonik Zenon Mach sprawował posługę w parafii Banie. Niedawno wrócił z rekolekcji.
Pochowany zostanie w Rumii skąd pochodził. Pożegnanie w Baniach planowane jest na sobotę.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ogi
ogi Wczoraj, 11:26
W tym temacie jedynie jest życiowa sprawiedliwość. Nikt nie wykupi się, nie oszuka i nie przełoży śmierci.
:(
:( Wczoraj, 11:39
Prawda... Nikt!
par.
par. 17.10.2020, 22:25
Wielce czcigodny Księże Zenonie, dziękujemy za dobroć jaka nam okazywałeś.... Brakuje nam Ciebie...
parafianin
parafianin 17.10.2020, 12:28
Czujemy wielki smutek, ale też pamiętamy. Wieczna chwała i pamięć o Tobie kochany Księże Zenonie, za to czego dokonałeś w sferze materialnej i duchowej. Byłeś kochany przez wszystkich swoich parafian. Aby dobry Pan Bóg obdarzał nas takimi ludźmi jakim Ty byłeś. Dziękuję za wszystko, spoczywaj w pokoju.
z Rumii
z Rumii 17.10.2020, 12:03
Parafianie, przyjmijcie moje wyrazy współczucia z powodu śmierci Ks. Zenona Macha. Łączę się z Wami w bólu i na modlitwie.
Karczycho -doradzałem
Karczycho -doradzałem 16.10.2020, 13:16
Sześć dni poleżał i koniec. Księża nie zgłaszają się do leczenia i efekt. A gdyby jadł jabłka i to dwa dziennie ?!!!
par.
par. 17.10.2020, 22:26
Dywagacje nie na miejscu i nie w czas.
JA
JA 16.10.2020, 12:05
No to teraz nich się boja osoby ktore przyjmowaly komunie id Ks Zenka.Zmarl po dlugiej chorobi,lezal kolo tygodnia byl zamkniety . Podali tak bo boja się o zamkniecie kościołów
Ja
Ja 16.10.2020, 10:06
Takiego dobrego uczciwego skromnego księdza nigdy nie było w naszej parafi. Ksiądz z powołania. Nie był chciwy tak jak te poprzednie klechy... Rozmawiał ze wszystkimi jak przychodził na kolende to żal było jak musiał wyjść a nie jak te hieny rozglądją sie po domu jak nie masz chektarów to nie pogada.... Bedzie go nam bardzo brakowało
88
88 16.10.2020, 09:55
z przeziębienbia się nie umiera. Ewidentnie to Koronowirus pomógł księdzu zejść z tego świata. Ale Dzięga zapewniał, że woda święcona i modlitwa zwalczy zarazę. Nie ujawnią Covida, bo zamkną w końcu kościoły, a kto będzie dawał na tacę ?

kod
kod 16.10.2020, 11:56
lecz sie chłopie!!!!!!!!
A
A 16.10.2020, 08:08
Dlaczego piszecie ze po dlugiej chorobie lezal zaledwie kilka dni z przeziebieniem Byla teleporada w naszej przychodni Bedzie nam brakowalo księdza Zenona moze gdyby mial opieke a nie zamkniety w swoim pokoju . A moze to covid bo nikogo nie wpuszczano do ksiedza Te tajemnice zabral juz z sobą Zegnaj Księże Zenonie, jyz nasza parafia nie będzie taka jak byli za proboszcza Dariusza
E.
E. 16.10.2020, 00:03
Będzie nam go brakowało.
Wierna podsiębierna
Wierna podsiębierna 15.10.2020, 22:58
Koronce współistniejącej nie dał rady choć modlił się. Może gdyby twarz i ręce mył w święconej wodzie i jadł jabłka ..... ale to takie gdybanie.
BATERIE ZAWIOODŁY ????????
BATERIE ZAWIOODŁY ???????? 15.10.2020, 20:55
https://youtu.be/S60cC7uYkZ8 TO JEST TE COŚ CZĘSTOTLIWOŚĆ HA AH AH
***
*** 15.10.2020, 20:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

godzina
godzina 15.10.2020, 20:24
Dajcie znać o której.
info
info 16.10.2020, 08:10
11.30 różaniec a o 12.00 Msza sw.
wiem
wiem 17.10.2020, 00:49
Dokładnie, dzisiaj pożegnanie, a pogrzeb we wtorek.
!!!
!!! 15.10.2020, 20:19
Waga bo koronka krąży po gminie!
!!!
!!! 15.10.2020, 20:23
No oczywiście chciałem napisac słowo UWAGA!
Ela
Ela 15.10.2020, 20:10
Świeć Panie nad Jego Duszą!
Pan Światłości
Pan Światłości 15.10.2020, 23:00
Lampką ledową. Bądźmy ekologiczni,

Pozostałe