Na stopa zabrał kobietę i mężczyznę. Został okradziony

  • 15.10.2020, 21:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na stopa zabrał kobietę i mężczyznę. Został okradziony Policja
Wziąłem dzisiaj z Widuchowej do Chojny kobietę i mężczyznę na stopa.... Padał deszcz.... Z tyłu miałem kurtkę i kamizelkę..... Ukradli mi portfel i najważniejsze dokumenty - informuje za pośrednictwem portalu społecznościowego Tomasz Kowalczyk.

-To byli starsi ludzie. Kobieta grubsza, brunetka. Mężczyzna niski i tęgi. Ja ich nie znam. Padało, więc żal mi się ich zrobiło i zatrzymałem się - dodaje Tomasz Kowalczyk.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zenek.
Zenek. 16.10.2020, 11:13
Dzięki za info.,nie zabieramy nikogo z Widuchowej,mają klejące ręce,chyba że mieszkańcy sami odszukają złodzieja i go ujawnią?
Erwin
Erwin 16.10.2020, 10:14
To był Erwin erwin traktor det lol
no no
no no 16.10.2020, 10:17
Ale sie kurna ksywy dorobił!
ręce opadają
ręce opadają 16.10.2020, 09:04
I pokaż tu człowieku serce!
KRIS
KRIS 16.10.2020, 08:22
W Widuchowej jest dużo kamer monitoringu. Warto je przejrzeć i ustalić kim są ci podli ludzie (jeśli w ogóle można nazwać ich ludźmi). Nazwiska podać do publicznej wiadomości.
gumofilc
gumofilc 16.10.2020, 00:51
Tylko guma i solidne gumowanie postawi pzodziejską pare do pionu!
Fan gumowania
Fan gumowania 16.10.2020, 10:42
tak tak tylko skręt do lasu najlepiej nad Odrę i wpierdziel a potem woda.ja ich kiedyś wezmę na okazję i ja już ich nauczę manier. guma i nad i podgrzbietowo .
Knag
Knag 17.10.2020, 00:06
Szacun cycu przegumować nadgrzbietowo
Knagulec
Knagulec 16.10.2020, 09:36
Ty zapominasz się
bufet
bufet 16.10.2020, 00:13
Przepraszam szanownego redaktora poczytnego i rzetelnego portalu igryfino, co znaczy słowo Na stopa" czy to jakiś żargon redakcyjny ??
Dyl
Dyl 16.10.2020, 17:19
Musisz być wyjątkowym osobnikiem, aby nie wiedzieć , co znaczy 'na stopa', gdzieś ty się chował ? zapytaj mamy, zapytaj taty, nauczycieli, kolegów, poczytaj, a będziesz wiedział, że to nie redakcyjny żargon.
Chciałeś błysnąć, a wyszedłeś na wyjątkowego kiepa.
jak się nie ma w głowie ........
jak się nie ma w głowie ........ 16.10.2020, 10:51
życzę powodzenia, wirusa też nie ma *** to szpieg GRU i najbogatszy człowiek w Polsce - właśnie tak się owija w bawełnę i kasę się robi i do Włoch po chatkę na lato a durniom powiemy że to wina PiS. ha ha ha a oni uwierzą .
Pytanie
Pytanie 15.10.2020, 23:59
To gdzie ci ludzie stali w awiduchowej...
Adam
Adam 15.10.2020, 23:52
Pechowiec i tyle.
Odrazu mierz sobie temperaturę.
Odrazu mierz sobie temperaturę. 15.10.2020, 23:35
Stary może zapłaciłeś za życie. W horrorach zawsze pada deszcz, kiedyś oglądałem jak takie małżeństwo porwało takiego miłego pana a później go gwałcili.
wstyd i żenada
wstyd i żenada 15.10.2020, 22:51
Okazja czyni złodzieja a głupich niestety nie sieją Panie Tomaszu.


Tylko po co się swoją głupotą chwalić w publicznie w necie?
Jednak guma..
Jednak guma.. 18.10.2020, 11:32
To nie tak, że okazja czyni złodzieja.
Okazja POKAZUJE KTO JEST złodziejem...
Renata
Renata 16.10.2020, 00:52
Po prostu przestrzega. I ja to doceniam.
Jaaaa
Jaaaa 15.10.2020, 22:34
I badz tu czlowiekiem hehe. Ludzie to zwykle swinie teraz sa.
jurek
jurek 15.10.2020, 22:16
I miej tu dobre serce..
JAREK ZŁODZIEJ I JEGO MAFIA TEŻ...
JAREK ZŁODZIEJ I JEGO MAFIA TEŻ... 15.10.2020, 22:08
TO TEN WYBORCA PIS CZYLI ZŁODZIEJ... BO KAŻDY WYBORCA PIS TO PIJAK I ZŁODZIEJ!!!

Pozostałe