Uczniowie i nauczyciele na kwarantannie

  • 15.10.2020, 22:17
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uczniowie i nauczyciele na kwarantannie MediaMarkt akcja społecznościowa
Kolejna szkoła w gminie Gryfino przechodzi na nauczanie hybrydowe. Wniosek złożyła dyrektor Szkoły Podstawowej im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie. Został on pozytywnie zaopiniowany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryfinie, a gmina Gryfino jako organ prowadzący wyraziła zgodę na tryb nauczania mieszanego w szkole 16 października 2020 r.
Zawieszone zostają zajęcia w trybie tradycyjnym dla oddziałów Va i VIIIa. W piątek 16 października 2020 r. zajęcia dla tych uczniów będą odbywać się w systemie nauki zdalnej.
Pozostali uczniowie mogą uczęszczać do szkoły.
Powyższe działania są podyktowane koniecznością odbycia kwarantanny przez pracowników oraz uczniów SP w Radziszewie.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mama
Mama 17.10.2020, 12:46
A taksie zastanawiam jak⁰im cudem w sp2 cisza??
pac
pac 17.10.2020, 00:32
Ludzie nie popadajcie w paranoję. W czasie pandemii ludzie zapominają o RODO, prywatności itp. jeżeli Kowalski ma covid, to będą informować osoby, które miały z nim kontakt. W przypadku, gdy Kowalski widział się z osobą, która ma covid, to on pójdzie na kwarantannę i tyle. Kwarantanna nie oznacza jeszcze zakażenia!! I dopóki Kowalski nie zachoruje, nie ma konieczności powiadamiać wszystkich w koło.Mało tego, nie powinno się tego robić. Sanepid nie będzie kierować takich osób na kwarantannę, gdyby tak miało być, to cała Polska powinna być na kwarantannie...w końcu każdy miał kontakt z kimś, kto ma znajomego, który był na kwarantannie...
Oczywista oczywistość
Oczywista oczywistość 16.10.2020, 18:14
To urząd i księża zalali Gryfino zarazą.
przeczytane
przeczytane 16.10.2020, 14:57
Podejmując decyzje o wprowadzeniu nowych obostrzeń związanych z epidemią, rząd pominął przedszkola i szkoły podstawowe - mówił w piątek szef ZNP Sławomir Broniarz. Wytknął też resortowi edukacji, że przez ostatnie siedem miesięcy nic nie zrobił, aby usprawnić edukację zdalną.
Cud w Radziszewie
Cud w Radziszewie 16.10.2020, 12:18
Jeden dzień kwarantanny i już wszystko ok?
Lek doktora karczewskiego
Lek doktora karczewskiego 16.10.2020, 18:16
Bo Trzepacz ich leczył jabłkami.
pytam ponownie
pytam ponownie 16.10.2020, 09:15
Panie Nikitiński! Dlaczego w szkole nie ma dziennika elektronicznego?
Gość
Gość 16.10.2020, 09:03
Radziszewo i Żabnica to powinna byc jedna szkołą ale palcówki są źle zarządzane przez gminę.
bez przesady
bez przesady 16.10.2020, 09:09
Nie wymagaj od tercetu logicznego zarządzania.
olaboga
olaboga 16.10.2020, 00:31
Jak nauczyciele na kwarantannie - to jaki sens wysyłać dzieci do szkoły?
Swoją drogą - absurd rządowych decyzji - jeden dzień nauczania zdalnego...
Faktycznie - dużo pomoże, jak przez tydzień chodzili...
mieszk.
mieszk. 16.10.2020, 00:25
Zamiast siedziec w domu jak sa na kwarantannie to łażą do pracy gnomy jedne i zarazaja biedne dzieci na policje takich a dyrektora do odpowiedzialnosci
Anna
Anna 16.10.2020, 12:21
A poza tym, dlaczego, mając wiedzę o rzekomym łamaniu kwarantanny przez któregoś z pracowników szkoły, nie zgłosiła Pani (Pan?) tego faktu na policję?
Anna
Anna 16.10.2020, 09:38
Proszę publicznie nie rozpowiadać kłamstw. Nikt z nauczycieli i personelu nie przychodził do pracy, mając nałożoną kwarantannę.
ale tak uczciwie
ale tak uczciwie 16.10.2020, 10:15
Pani Aniu, a czy za wszystkich da sobie pani rękę uciąć?
Anna
Anna 16.10.2020, 11:01
Tak. I na pewno ręki nie stracę.
bamabryło
bamabryło 16.10.2020, 00:00
Oni są niezdolni do zdalnej.
Jolcia
Jolcia 15.10.2020, 23:32
I od dzisiaj znowu Sp3 Gryfno.
,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,, 16.10.2020, 07:43
Zgadza się ale sanepid jeszcze nie dzwonił.Puki sanepid nie zadzwoni i nie poda oficjalnej informacji o kwarantannie to kwarantanna na razie nie obowiązuje.
tyle
tyle 16.10.2020, 09:21
,,,, racja, trzeba czekać.
김정은
김정은 16.10.2020, 11:51
Na co czekać?Puki nie zadzwoni do mnie sanepid nie jestem na żadnej kwarantannie.
Rodzic
Rodzic 16.10.2020, 06:52
Czyli co?????
.................,,,,,,,,,,,,,,,
.................,,,,,,,,,,,,,,, 16.10.2020, 09:17
Czyli dopóki sanepid nie zadzwoni kwarantanna nie obowiązuje.Obowiązuje po telefonie z sanepidu.
Covidow Pandemiusz
Covidow Pandemiusz 15.10.2020, 22:49
I po tym jednym dniu zdalnego nauczania to już im epidemia przejdzie?

Pozostałe