Kolejna klasa przeszła na zdalnie nauczanie w podstawówce

  • 16.10.2020, 19:31
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kolejna klasa przeszła na zdalnie nauczanie w podstawówce
W związku z koniecznością odbycia kwarantanny przez pracowników oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie, najpierw zawieszone zostały zajęcia w tradycyjnym trybie dla klasy VIII a. Nauka w sposób zdalny odbywała się w tym oddziale od 13 do 16 października 2020 r.

W piątek 16 października 2020 r. zawieszone zostały zajęcia w trybie tradycyjnym także oddziału III c. Uczniowie musieli przejść na system nauki zdalnej.

Najnowsza decyzja dotyczy oddziału I d. W piątek 16 października 2020 r. dzieci do szkoły nie poszły. Podobnie będzie też w poniedziałek 19 października 2020 r. Uczniowie z I d będą uczyć się zdalnie.

Pozostali uczniowie mogą uczęszczać do szkoły w trybie tradycyjnym.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

i co
i co 17.10.2020, 22:14
Zamykane sa silownie i fitness kluby- miejsca w ktorych nie odnotowano ani jednego przypadku Covid- a w szkole gdzie co chwile jakiea nowe przypadki zakazonych, wszyscy sobie chodza i roznosza na innych.
efekt
efekt 18.10.2020, 10:35
Jak wczoraj mówił w radio jeden z ekspertów - w tej chwili nie ma już czasu na "mądre decyzje". Przegapiono moment.
Masz rację - od września popełniono ZBRODNICZE błędy - kosztujące życie setek ludzi a zdrowie setek tysięcy w Polsce.

Otwarcie szkół, mimo że było wiadomo, co to spowoduje było błędem.
Zmiana zasad testów - kwarantanna i wypuszczanie bezobjawowych żeby zakażali innych - ZBRODNIA...

Ale teraz nawet 80% chorych NIE MOŻNA USTALIĆ OD KOGO SIĘ ZARAZILI!!!

Czyli rozprzestrzeniło się to wszędzie. Niestety.
hmmm
hmmm 17.10.2020, 12:04
Słabo
Zenia
Zenia 17.10.2020, 09:10
Zdrowia i przede wszystkim spokoju dla wszystkich na kwarantannie !
krawat
krawat 17.10.2020, 00:28
Rodzice jak rodzice, ale nauczyciele już nie mogą doczekać się wolnego.Najlepiej pasożytom dać podwyżki i wprowadzić zdalne nauczanie.Co tam większość rzeczy rodzic i tak robi z dzieckiem w domu a reszta na korepetycjach.Wyznaczyc grupę nauczycieli do rozsyłania zadań a resztę darmozjadów rozgonić. Taki nauczyciel dostanie gotowe sprawdziany z odpowiedziami z wydawnictwa i udaje wielce mądrego a gdyby miał sam rozwiązać taki test to podejrzewam, że większość by poległa na własnym przedmiocie, którego naucza.Wiekszosc studia zaoczne, gdzieś tam jeździł, płacił, później że dwa kursy i już papier magistra jest.
Ania P.
Ania P. 18.10.2020, 10:01
Trochę masz racji, a trochę nie. Nie każdy nauczyciel jest po zaocznych studiach, chociaż sporo takich w szkole uczy.....Nauczyciele podczas zdalnego nauczania nie maja wolnego, chcesz zrob zoczne studia przyjdz do szkoly za 1700 zl. i prowadz zdalne nauczanie,bedziesz mial w ch....j wolnego......To że jest negatywna selekcja do zawodu i przyjmuja ludzi ktorzy zaplacili za magistra a wglowie zero, to juz mozesz miec pretensje do rzadu...ale nie do nauczycieli.....Cala edukacja w tym kraju leży, to wszytsko lacznie z wiekszoscia nauczycieli trzeba by bylo zaorac i nowe postawic....zgadzam sie że przynajmniej polowa nauczycieli nie nadaje sie do nauczania, bo po prostu nie posiada wiedzy....u mojej corki w szkole na 80 nauczycieli zaledwie 10 jest po prawdziwych studiach 5-letnich skonczonych na uniwersytetach... (sp1), ale czyja to jest wina? Kto tych ludzi przyjmuje......po za tym kto przyjdzie za takie pieniadze do pracy......NIKT, w tej chwili przyjmowani sa emeryci na potęge , bo nie ma kto uczyc......
edi
edi 17.10.2020, 17:00
zostań nauczycielem
a
a 17.10.2020, 16:56
Ano niestety, dziećmi trzeba się zajmować.
pytam
pytam 17.10.2020, 00:25
Jakie jest stanowisko w tej sprawie wydziału nadzorującego szkoły tj.Wydziału Oświaty ?
Edka
Edka 17.10.2020, 00:23
Każdy ma inną wrażliwość, jeden boi się bardziej a drugi mniej. Znajdzie się też taki, który uważa że zagrożenia Covid nie ma.Natomiast każdy ma prawo martwić się o swoje dziecko.
eRka
eRka 17.10.2020, 00:17
Szkoda słów-tyle kretynow obudźcie się rodzice ten wirus naprawdę istnieje, jak cię się trafi bo twoje dziecko przyniesie ze szkoły to uwierzysz wtedy i kaganiec założysz na swój głupi pysk
Opinia
Opinia 16.10.2020, 21:44
8 klasa zdalnie 13-16 kwarantanna wersja skrócona......
tak to jest
tak to jest 16.10.2020, 21:18
Duża szkoła to i dużo problemów.
Jo
Jo 16.10.2020, 21:04
4 dni kwarantanny ?
X
X 16.10.2020, 20:56
Przecież dzieci nie zarażają ....
miriam
miriam 16.10.2020, 20:46
To i tak mało klas jak na taką wielką szkołę.

Pozostałe