Morsy rozpoczynają sezon

  • 17.10.2020, 10:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Morsy rozpoczynają sezon
W najbliższą sobotę 17 października sezon morsowania rozpoczynają miłośnicy zimnych kąpieli z Trzcińska Zdroju. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 na Jeziorze Strzeszowskim. Natomiast "Morsy Jelenin" serdecznie zapraszają na kolejny sezon morsowy 18 października 2020 roku o godz.14 na plaży w Jeleninie. -Zabierzcie rodziny, znajomych i dobry humor. Resztę my zapewnimy: ognisko, kiełbaski, ciacho, kawkę, herbatkę - zachęcają morsy Jelenin.

Morsowanie to forma aktywnego spędzania czasu podczas niezbyt lubianego przez wielu okresu jesienno-zimowego. Zimne kąpiele uważane są przez morsujących za "sport ekstremalny" który daje dużo adrenaliny, endorfin i wiele wrażeń, ale bardzo pozytywnych. Tak więc warto spróbować, zaopatrz się w skarpety lub buty neoprenowe oraz rękawiczki, weź ręcznik.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zuch
zuch 18.10.2020, 12:46
W zdrowym ciele zdrowy duch!
Bartosz
Bartosz 17.10.2020, 22:57
O! Widzę znajomych z Gryfina!
  FACK OFF
FACK OFF 17.10.2020, 21:40
kazdy mysli ze to bajka ah aha ha NIC PODOBNEGO pojechałem do szymka koleś od lat i jak zginął trochę mnie poniosło je bane mielenko trudno TACY LUDZIE ha ha aha nie karzdy
jak walicie to dla kasy    patrz vide ha aha ha
jak walicie to dla kasy patrz vide ha aha ha 17.10.2020, 21:16
NO ALE CIOCIE DZISIAJ MOGĘ SIĘ KAPAĆ Ha aha ha a ja ostatnio na stelklnie to kurtwa sprawdzę ten teatr
ajwaj aleluja i na saturana
ajwaj aleluja i na saturana 17.10.2020, 20:24
świetna rzecz ja nie byłem u lekarza z przeziębieniem już chyba z 15 lat chyba więcej ha ha ah polecam wszystkim MORSOWANIE dzwonie ostatnio do przychodni po tej panice w marcu i zdziwienie nie ma już pani karpierz ha ah ah A CHCIAŁEM TYLKO WYPISAĆ SE PALQUENIL 200 mg HA AH AH a tak chciałem sie zapytać o czipowanie bo mnie porwali kosmici w 2012 roku z policji ha ah ah wsi musi wiedzieć gdzie jest ich parobek ha ah ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 17.10.2020, 20:10
pozdrawiam też morsuję ha ah ah ale sam ewentualnie z obserwatorem rzeczka tywa nie jakieś nagrzane jezioro ha ah ah czasami aż tchu brak ah ah ah a do domu 1,5 km czasem w ubraniu az woda w butach jest na herbatę ha ha ah tak mnie mój piesek kiedyś załatwił jak przechodziłem przy - 12 przez rzeke przez drzewo to była naprawdę ekstremalna przygoda ha ah ah jak doszedłem do domu 1,5 km to byłem jak z blachy ha ah ah
Grzegorz
Grzegorz 17.10.2020, 20:08
To jest bardzo dobry pomysł na hartowanie się. Ale nie skorzystam...
On35
On35 17.10.2020, 16:59
Pani w czarnym staniczku niczego sobie...
Brazers
Brazers 2 dni temu, 06:30
Kolnoł by jak nic
H2O
H2O 17.10.2020, 11:58
Woda raczej jeszcze ciepła. Ile moze mieć stopni?
Tłusta baba też morsica
Tłusta baba też morsica 17.10.2020, 10:46
Gdzie maseczki wieloryby przebrzydłe pytam się gdzie
do tłustej
do tłustej 17.10.2020, 11:58
Mózg zarósł ci tłuszczem i nie myślisz. Jak maseczki skoro zdjęcia z ubiegłego roku? Przecież w tym sezonie się jeszcze nie spotkali, skoro to pierwszy raz. Wystarczy pomysleć.
morsik
morsik 17.10.2020, 10:30
Zimna woda zdrowia doda!

Pozostałe