Biedronka stawia kolejny sklep

  • 17.10.2020, 12:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Biedronka stawia kolejny sklep
W naszym powiecie budowany jest, poza tym w Moryniu< kolejny sklep Biedronka. Otwarty ma być już w... grudniu tego roku.

Mariusz Wiśnik, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka: W miejscowości Banie, w powiecie gryfińskim powstaje nowy sklep Biedronki, którego otwarcie planowane jest w grudniu br. W sklepie wydzielone będą wygodne strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone będą także moduły z artykułami promocyjnymi. Placówka będzie też spełniała prośrodowiskowe standardy sieci Biedronka: wykorzystane będzie energooszczędne oświetlenie LED oraz regały chłodnicze chłodzone gazem CO2. Powierzchnia sprzedaży wynosić będzie 650m2. Klienci kupią mięso, ser i wędliny na wagę dzięki ladzie tradycyjnej. W sklepie znajdzie się również ogólnodostępna toaleta dla klientów, bankomat, a także czytniki cen. Parking przed sklepem pomieści 40 pojazdów, w tym 1 miejsce przeznaczone będzie dla osób niepełnosprawnych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ok
Ok 18.10.2020, 12:50
Ale wy ludzie piszecie głupoty a co włodarze gminy maja do prywatnej działki najlepiej pisac bzdury i obwiniać za wszystko wójta bo co zrobi to wiecznie źle ludzia jest, to najlepiej niech nic nie robi i moze nie będą wojta obwiniac, a nie będę bo nic nie będzie robił-i tak źle i tak niedobrze.A kupując działkę moge sobie budowac co mi się zachce, a chociaż podatek do gminy będę wnosić wiec gmina zyska.
dobry...
dobry... 18.10.2020, 10:49
Już może śpiewać pieśni pogrzebowe, bo Arki załatwili na amen handel w Baniach!
A może będzie lepiej
A może będzie lepiej 18.10.2020, 16:16
Jeszcze budowlany by się przydał trzeba załatwić ten sklep koło szkoły z tymi chorymi cenami . To trzeba być chytrusem
Polak
Polak 18.10.2020, 00:16
Głupi są ci włodarze którzy na to pozwalają. Niszczą małe rodzinne firmy, a wspierają obce sieci , które płacą podatki poza granicami kraju!
ja
ja 18.10.2020, 11:23
jak nie wiesz dokładnie gdzie podatki płacą to nie pisz bzdur .A małe rodzinne firmy nas niszczą cenami więc super że będzie biedronka
Kupujesz tylko polskie produkty ?
Kupujesz tylko polskie produkty ? 18.10.2020, 10:44
Wytłumacz mi jak podatki mogą płacić poza granicami kraju ? Dostajesz paragon i co tam jest ?
Włodarze nie mają tu nic do gadania zapewniam cię , jest ziemia do kupienia to każdy może ją kupić i postawić co chce zgodnie z polskim prawem.
Ziemia nie była własnością gminy nawet.
Żenuła
Żenuła 17.10.2020, 22:27
Wszędzie rozwój tylko w Widuchowej tance disco polo i psy d*pami szczekają ... dramat ...
gumowiec
gumowiec 18.10.2020, 21:11
Szczerze to dym..... Widuchową
HotBoy
HotBoy 18.10.2020, 10:47
A rozebrać Widuchową na cegły i sprzedać po 1 zł za szt.
Dziewczyny zapraszamy do Bani na gorące parówki.
Knagulec
Knagulec 18.10.2020, 21:11
Dobrze gadasz
Wole cebule
Wole cebule 17.10.2020, 22:59
Lepiej żebyście w tej Widuchowej dalej tą kukurydzę i buraki prosto z pola jedli niż to co my w tym Dino jemy , sama guma wulkanizowana, plastik syntetyczny, i makulatura odzyskana z kanalizacji no czasami w promocji osb i mdf majo.
Na pociechę powiem że szybko bo przy samych drzwiach wódą , fajami i kondomami raczoo
ja
ja 18.10.2020, 11:20
ale ty pierdoły piszesz cebula
Gumowiec
Gumowiec 17.10.2020, 22:25
Lece po kolbę kukurydzy mniam mniam
Ochoooo ?!!!
Ochoooo ?!!! 17.10.2020, 20:04
No w końcu pomyśleli o nas biedakach i bezdomnych , będę miał toalete na święta może pozwolą się wykąpać ?
Mam jeszcze taką osobistą prośbę , zróbcie koszyki tylko po 5zł cooo ?
Monika
Monika 17.10.2020, 19:42
Brawa dla wojta Augustyniaka za tworzenie warunkow pod inwestycje.
Nie p.sz
Nie p.sz 18.10.2020, 10:50
Działka nie była własnością gminy co ty p....sz ?
Nowy
Nowy 17.10.2020, 19:18
Tylko Widuchowa nie nic ani Dino ani Biedronki ,po prostu trzeci świat
Maras
Maras 17.10.2020, 13:05
Wątpię czy zdążą na święta.
no no
no no 17.10.2020, 12:45
To mają błyskawiczne tempo.

Pozostałe