Kilkanaście wykrytych przypadków zakażenia w powiecie. W kraju blisko rekordu

  • 20.10.2020, 10:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kilkanaście wykrytych przypadków zakażenia w powiecie. W kraju blisko rekordu
Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stwierdzono u dziecka, młodej kobiety, trzech kobiet w średnim wieku, starszej kobiety, czterech mężczyzn w średnim wieku i starszego mężczyzny. Ogółem ostatniej doby stwierdzono w naszym powiecie 11 przypadków. Na terenie województwa to już liczba 213 chorych. W kraju blisko sobotniego rekordu - Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 9291 nowych przypadkach zakażeń COVID-19. Zmarło ponad sto osób.

-Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy dzisiaj 213 kolejnych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w naszym regionie wynosi 4971/47 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje redakcję igryfino Małgorzata Kapłan, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie.

Zakażenia korononawirusem w Zachodniopomorskiem z ostatniej doby:

pow. białogardzki – 2 osoby (1 młoda kobieta, 1 mężczyzna w średnim wieku)
pow. choszczeński – 3 osoby (2 dzieci, 1 starszy mężczyzna)
pow. drawski – 3 osoby (1 młoda kobieta, 2 kobiety w średnim wieku)
pow. goleniowski – 2 osoby (1 młoda kobieta, 1 starszy mężczyzna)
pow. gryficki – 3 osoby (1 kobieta w średnim wieku, 1 młody mężczyzna, 1 mężczyzna w średnim wieku)
pow. gryfiński – 11 osób (1 dziecko, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 4 mężczyzn w średnim wieku, 1 starszy mężczyzna)
pow. kołobrzeski – 15 osób (2 dzieci, 1 młoda kobieta, 4 kobiety w średnim wieku, 2 starsze kobiety, 4 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn)
pow. koszaliński + m. Koszalin – 43 osoby (2 dzieci, 2 młode kobiety, 16 kobiet w średnim wieku, 7 starszych kobiet, 4 młodych mężczyzn, 7 mężczyzn w średnim wieku, 5 starszych mężczyzn)
pow. łobeski – 3 osoby (1 kobieta w średnim wieku, 2 starsze kobiety)
pow. myśliborski – 4 osoby (1 dziecko, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku, 1 starszy mężczyzna)
pow. policki – 16 osób (1 dziecko, 2 młode kobiety, 9 kobiet w średnim wieku, 1 młody mężczyzna, 3 mężczyzn w średnim wieku)
pow. pyrzycki – 5 osób (3 kobiety w średnim wieku, 2 mężczyzn w średnim wieku)
pow. sławieński – 7 osób (1 kobieta w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 2 mężczyzn w średnim wieku, 3 starszych mężczyzn)
pow. stargardzki – 14 osób (2 dzieci, 5 kobiet w średnim wieku, 3 starsze kobiety, 2 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn)
m. Szczecin – 66 osób (1 dziecko, 5 młodych kobiet, 26 kobiet w średnim wieku, 12 starszych kobiet, 1 młody mężczyzna, 16 mężczyzn w średnim wieku, 5 starszych mężczyzn)
pow. szczecinecki – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku)
pow. świdwiński – 12 osób (2 dzieci, 4 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 4 mężczyzn w średnim wieku, 1 starszy mężczyzna)
m. Świnoujście – 2 osoby (1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku)
pow. wałecki – 1 osoba (1 młody mężczyzna)
RAZEM: 213 osób

Dzisiejszy raport z Polski mówi o nowych zakażeniach koronawirusem z województw:

małopolskiego (1486),

mazowieckiego (1282),

wielkopolskiego (1186),

śląskiego (895),

podkarpackiego (667),

łódzkiego (625),

dolnośląskiego (567),

pomorskiego (484),

kujawsko-pomorskiego (446),

świętokrzyskiego (312), 

opolskiego (307), 

lubuskiego (228), 

lubelskiego (219), 

zachodniopomorskiego (213), 

podlaskiego (209), 

warmińsko-mazurskiego (165)

Zmarło 107 osób.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Co to ma być?
Co to ma być? 20.10.2020, 21:46
Polecał bym się przyjrzeć sytuacji w szkole podstawowej w Nawodnej, gdzie chorzy nauczyciele przychodzą do pracy i łażą po szkole bez maseczek, a potem okazuje się że wynik testu na covid mają dodatni, a jedna klasa ma kwarantannę...Co ta ma być? Dziecko lekko kaszlnie to od razu telefon do rodzica, żeby zabierał je do domu, a na pytania rodziców "dlaczego chory nauczyciel przychodził do pracy" jedyne co można usłyszeć to "nie odpowiadmy na takie pytania". Ktoś wreszcie powinien zrobić porządek w tej szkole bo samowolka jest tam od lat...
no
no 21.10.2020, 00:42
Można to określić jednym słowem: nieodpowiedzialność!
Dość tej parodii
Dość tej parodii 20.10.2020, 18:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

***
*** 20.10.2020, 17:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 20.10.2020, 15:35
Gumowca te k... nie doszło Ajjj lipa
Zakłamana ciąg dalszy
Zakłamana ciąg dalszy 20.10.2020, 14:31
Więcej umiera na grypę zawały brak planowych operacji itp.przy tym ten niby cowid to nic nie znaczące wydarzenie
Demokracja
Demokracja 21.10.2020, 10:33
Najwięksi demokraci mówili, że system wymaga ofiar.
"nie ma się czego bać, wirus jest w odwrocie"...
"nie ma się czego bać, wirus jest w odwrocie"... 21.10.2020, 11:51
dlatego demokracjo w imię "kosztów" poszły wybory a potem we wrześniu rozluźnienie. Bo rząd zaoszczędził trochę forsu na testach we wrześniu. I na zasiłkach...
I tylko tych 3850 osób co zmarły w imię "systemu, co wymaga ofiar" żal....
łatwo sprawdzić...
łatwo sprawdzić... 20.10.2020, 16:08
więcej? A o ile więcej trollu? O ile wzrosła umieralność??? a na covid 3700 potwierdzonych.... I to w ciągu miesiąca od zachorowania....
Do idioty powyżej
Do idioty powyżej 20.10.2020, 21:03
Dużo więcej oszołomie z sekty covidowej
do duraka
do duraka 20.10.2020, 14:50
Na grypę, której jeszcze nie ma ? A to ciekawe kłamco. To ilu umarło ruski trollu?
łatwo sprawdzić...
łatwo sprawdzić... 20.10.2020, 15:59
w sezonie 2018/2019 150 osób. Przy 4 MILIONACH zachorowań. Ale trollowi prawda nie jest potrzebna....
...
... 20.10.2020, 17:33
w mediach ci powiedzieli debilu co? ktoś kto ma logiczne myślenie i inne zdanie, to wyzywasz od trolli, jesteś lepszy od innych kmiocie? podaj adres a nauczę cie szacunku do 2 osoby śmietniku.
do ścierwa faszystowskiego
do ścierwa faszystowskiego 20.10.2020, 18:42
"nauczę cię szacunku"? Bydlaku faszystowski jak motorniczą pobitą za zwrócenie uwagi?
A tobie kto DEBILU i ścierwo faszystowskie powiedział?
Na podstawie jakich danych kwestionujesz dane?
Masz inne? Lepsze?


.. Dzisiaj, 17:33 w mediach ci powiedzieli debilu co? ktoś kto ma logiczne myślenie i inne zdanie, to wyzywasz od trolli, jesteś lepszy od innych kmiocie? podaj adres a nauczę cie szacunku do 2 osoby śmietniku.
terlecczyzna zakłamana
terlecczyzna zakłamana 20.10.2020, 14:08
Jak powiedział już parę tygodni temu Sośnierz (z PiS) rząd nie walczy, tylko stara się doganiać epidemię a nie wyprzedzać....
Rząd przez tyle miesięcy nie ogarnął, że coś trzeba zrobić? Było nie majstrować roszad łączenia ministerstw co je półtora roku temu dzielili - to można było przygotować się do jesiennego wzrostu.

A oni płacz, że "nie zdążyli"...
Nie słuchali żadnych ekspertów ani z Polski ani z Zachodu? Nie wierzyli, że wzrośnie?
Michał Tuziak
Michał Tuziak 20.10.2020, 13:28
polaczki, kupiłem 20 litrów alkoholu izopropylowego i wylałem go do zlewu, jak wam teraz jest? *** pękają?
krótko
krótko 20.10.2020, 14:51
Tuziak nikt nie słucha alkoholików.
Jony
Jony 20.10.2020, 12:51
OPOzycja nie moze krasc to robi rzadowi na zlosc- a to raczej domena niedorosnietych dzieciaczkow niedorozwinietych ,Ale narod jak ucierpi to zapamieta ze obywatel sie nie liczy tylko strach przed cela i stad taka glupia walka OPOzycjonistow zlodzieji
terlecczyzna zakłamana...
terlecczyzna zakłamana... 20.10.2020, 13:56
Na czym polega "na złość"? Że Terlecki zarządza głosowanie, które PiS przegrywa? To dlaczego zarządza?
Skoro wnioski zgłaszała opozycja - a Terlecki sam przyznawał, że nie czytał ustawy, bo znał "jej zarys wcześniej, bo był w uprzywilejowanej pozycji"..
A inni jak w PZPR - mieli łapki podnosić, co pierwszy sekretarz zdecydował?
saurn
saurn 20.10.2020, 13:00
Trzeba w obecności Giertych opowiedzieć najśmieszniejszy dowcip świata z Monthy Pythona. Jeżeli jest nieprzytomny to przeżyje...
Jony
Jony 20.10.2020, 12:48
Dzięki Ci Panie że Polską nie rządzą totalniacy zaprzańcy, z chodników i ulic by nas zbierano, a teraz będą szczekać dla mądrych inaczej jak oni są zatroskani naszym zdrowiem, dno dna
Odpowiedz
sauron
sauron 20.10.2020, 12:58
Raz świadomość jest, a potem „ta świadomość znika”. Adwokat o tajemniczej chorobie Giertycha.Jasnym jest, że ze zdrowego jak koń Giertycha będą czynić zdechlaka, którego straszliwa władza zniewalająca naród chce "usunąć fizycznie" jak TW Bolek Kaczyńskiego. Będą porównania do Litwinienki, Nawalnego i rządów III Rzeszy! Ci ludzie (czy aby jeszcze ludzie?) nie cofną się przed niczym! Popatrzcie ile stracili! Samą mafię vatowską oblicza się na ponad 100 mld PLN!!! Kto dobrowolnie odda taki szmal?! Już tam w Brukseli obmyślają jak tę sytuację wykorzystać!
sauron
sauron 20.10.2020, 12:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

sauron
sauron 20.10.2020, 12:16
Ale ten Pis naiwny. Nic tych ludzi nie nauczyło , że totalna opozycja jest jest totalna opozycją i wszelka współpraca z nimi to strata czasu.
haha trollu sauronie
haha trollu sauronie 20.10.2020, 12:41
Dojna zmiana jak socjalizm. Idea dobra tylko ludzie suki.
anty 5 kolumna
anty 5 kolumna 20.10.2020, 12:57
Sauron nie jest Trollem ruskim , no jarzysz czy ci wypisać kto jest trollem?
Jony
Jony 20.10.2020, 12:45
W waszym przypadku nie suki tylko pieski szczekajace l g b t
sauron
sauron 20.10.2020, 12:10
Co tam chorzy? Opozycja gra na czas i wstrzymuje obrady.
,,,
,,, 20.10.2020, 12:10
(...) Sauron sam piszesz i od razu sobie odpowiadasz? Przyjmij jeden nick.
Stop mowie nienawisci.
Komentarz usunięty.
administrator
Fan
Fan 20.10.2020, 14:16
nie, to ja pisałem - fan gumowania.
Knagulec
Knagulec 20.10.2020, 15:32
Szacun cycu
hahaha
hahaha 20.10.2020, 13:21
Hahahahahah
....
.... 20.10.2020, 12:11
Pięknie ujawniona hipokryzja totalnej opozycji. A ponoć oni tak bardzo troszczą się o zdrowie Polaków i stan gospodarki naszego kraju. Chłoptasie w krótkich spodenkach.
Gość
Gość 20.10.2020, 11:42
Czarzasty na TVN nawołuje do rozliczenia rządu przez obywateli, na Stadionie szpital polowy na 500 łóżek. Wojsko szykuje się do wolki z corwidem. Klik i włystko jasne ! Nie dajmy się sprowokować
sauron
sauron 20.10.2020, 12:34
czarzasty niech przestanie brac swoje leki to mu omamy przejda z tym czerwonym kinolem na twarzy przez te L g b t to mu calkiem w łepetynie sie poprzestawialo
Knagulec
Knagulec 20.10.2020, 15:32
Zaraz będą ci jechać po rajtach
prowokator
prowokator 20.10.2020, 11:37
Żal mi was mohery, zamkneli wam przychodnie, wyrzucają ze szpitali i odmawiają leczenia. Nie zapomnijcie, przy najbliższych wyborach-podziękować winnym
fan
fan 20.10.2020, 14:17
komu Chińczykom ??????? , ogarnij się
chory
chory 20.10.2020, 11:36
Czy czasami na Stadionie Narodowym nie będą zamykać "przeziębionych", a chorzy z nowotworem i innymi ciężkimi chorobami będą umierać w domu.
kaczor
kaczor 20.10.2020, 11:34
Jarek jest na kwa-kwa-kwa rantannie
Król Kaczor
Król Kaczor 20.10.2020, 11:50
taś-taś taśmą ci geb - e zakleje.
Żal mi was
Żal mi was 20.10.2020, 11:14
Covidowe oszołomy w natarciu potrzebne grono dobrych psychiatrów na wasze zakażone główki
Gumowiec
Gumowiec 20.10.2020, 11:23
Jesteś tempy jak scyzoryk którym cie ochrzczono
Knagulec
Knagulec 20.10.2020, 15:33
A ty łeb skórzany
S. J. Sobieraj
S. J. Sobieraj 20.10.2020, 11:16
do tego z 11.14: jesteś ruskim, chińskim trollem, czy rodzimym idiotą?
?
? 20.10.2020, 11:12
Czy ci starsi ludzie z naszego powiatu byli może na potańcówce dla seniorów? Tak tylko pytam....
przeczytane
przeczytane 20.10.2020, 11:05
Chorzy uważajcie, bo lekarze zauważyli u dużej grupy pacjentów niebezpieczne zjawisko, które określają jako cichą hipoksję. Ich zdaniem część zakażonych koronawirusem zmaga się z poważnym niedotlenieniem organizmu, z którego chorzy nie zdają sobie sprawy. Kiedy trafiają do szpitala, ich stan jest bardzo poważny. I to wszystko w USA.
Podobno woda święcona zmieszana ze spirytusem w proporcji 1:1 stosowana…
Podobno woda święcona zmieszana ze spirytusem w proporcji 1:1 stosowana wewnętrznie pomaga 20.10.2020, 11:02
Wszystkie szkoły w Gryfinie, połowa księży no i umig.

Pozostałe