Marek Sanecki menadżerem OSiR/Centrum Wodne Laguna

  • 20.10.2020, 11:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Marek Sanecki menadżerem OSiR/Centrum Wodne Laguna
Radny Marek Sanecki został w Centrum Wodny Laguna menadżerem do spraw rozwoju infrastruktury. Funkcję tę pełni od 16 października 2020 r. Zarówno radnego jak i burmistrza Mieczysława Sawaryna poprosiliśmy o komentarz.
-Moja funkcja wiąże się z zamiarem połączenia przez Gminę Gryfino OSiR z Centrum Wodnym Laguna - informuje nas Marek Sanecki.
Czekamy na odpowiedź burmistrza Mieczysława Sawaryna.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (201)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Widzę cię
Widzę cię 13.11.2020, 10:58
HE HE i co?
Sanecki przyznał się, że jest zatrudniony w firmie której jeszcze nie ma.
Później się okazało że nie masz umowy, ale z ciebie bystrzacha.
Towarzysz Mnietek zrobił z ciebie debila, choć wcześniej sam się skompromitowałeś do kwadratu. I dalej się kompromitujesz głosując za uchwałami przeciw twoim wyborcą, popierając tych którzy robią cię w ch..a.
składam się na twoją pensję
składam się na twoją pensję 31.10.2020, 11:51
Panie Sanecki, nasz menadżeru, co tam już zrobiłeś nowego, dobrego dla Laguny? Jak tam rozwój infrastruktury? Chyba nic.
Pół miesiąca już minęło.
Pensja już wpłynęła?
śledź
śledź 31.10.2020, 12:29
Pewno śledfił koronkę na pustym basenie :))))))))))))))))))
o Saneckim
o Saneckim 28.10.2020, 16:52
Takich radnych powinniśmy pozbawiać mandatu, to jest kolejny przykład że ten człowiek nie liczy się z opinią wyborców. Niech odejdzie z rady jeśli ma godność.
oblukacz
oblukacz 29.10.2020, 20:22
Nie ma GODNOŚCI, już ma czegokolwiek niewiele.
absolutne absolutorium
absolutne absolutorium 25.10.2020, 10:26
Samowolka burmistrza i zdrada Saneckiego.
uczuciowi
uczuciowi 23.10.2020, 11:04
Marku Marku, choć zapewne będziesz próbował zniknąć z życia publicznego, nie będziesz już krytykował i wyżywał się na władzy z mównicy, będziesz chciał się zaszyć w basenie (dość proste bo jest zamknięty) i udawać że pracujesz w firmie, której jeszcze nie ma, to pamiętaj że nie zapomnimy o tobie ty nasz menadżerze złoty.
Tęsknimy za starym tobą.
Tomek
Tomek 23.10.2020, 10:22
7dni Gryfina napisało dzisiaj że kierownikiem hali ma zostać bez konkursu dziennikarz gazety Milera. Wiadomo o kogo chodzi i czy to prawda?
serek
serek 23.10.2020, 11:23
od Millerów, no bo skąd?
A Piątnicy? chyba nie!
Tomek
Tomek 23.10.2020, 15:22
Czyli nic nie wiadomo . Szkoda
???
??? 23.10.2020, 11:06
Stankiewicz czy ten od sportu?
CBA
CBA 22.10.2020, 21:12
A czy był konkurs na to stanowisko? Czy to funkcja społeczna?
krótko
krótko 22.10.2020, 20:22
Pomyłka!
Strateg
Strateg 22.10.2020, 19:21
Jedna dezyzja a kompromitacja dwóch klubów GIS i KO oraz Burmistrza
szok
szok 22.10.2020, 11:46
Kompromitacja Sawaryna i Saneckiego ze tak po cichu przygotowuja rewolucję. I to wszystko w ukryciu przed radnymi.
chore to jest
chore to jest 22.10.2020, 09:22
Sawaryn zaczął od d... strony! Od zatrudnienia człowieka połączonej instytucji, której nie ma.
che che
che che 22.10.2020, 20:22
Ale przyznasz, że być menadżerem połączonej instytucji, której nie ma, w dodatku "od rozwoju infrastruktury" - w sytuacji, gdy decyzją rządu pozamykane baseny i siłownie - to fajna fucha...
Kasa leci...
wróżka
wróżka 22.10.2020, 09:13
Ta zła opinia będzie za p Saneckim wlokła się jak smród po gaciach tylko o wiele dłużej.
Załamany stary Delfiak
Załamany stary Delfiak 22.10.2020, 07:35
Jeżeli Sanecki będzie kierował Laguną jak Delfem to wróżę szybki koniec basenu .W klubie brak nowych zawodników od kilku lat. Towarzystwo wzajemnej adoracji zamknięte na krytykę, świetnie się bawiące za dotacje .Wszysto ustawione pod jedną zawodniczkę .Pytam jakie osiągnięcia i doświadczenie ma Sanecki na stanowisku jakie otrzymał .A konkurs to był? Szkoda mi kilku zawodników Delfa bo głupota i pazerność Saneckiego odbije im się czkawką . Marek czy faktycznie warto było?
Alek
Alek 22.10.2020, 11:30
Dobre bo prawdziwe.
Japoniec
Japoniec 21.10.2020, 22:44
Piękne harakiri, piękna śmierć polityczna panie sMarku!
Wał roku.
Wał roku. 21.10.2020, 20:47
Dajcie spokój burmistrzowi i menedżerowi.
Teraz jest sprawa jak połączyć OSiR MOSiR i Laguna. Sprawa jest delikatna i wymaga czasu, cierpliwości i precyzji. No i menadżer Sanecki już się pali do pracy. Ma stanowisko, tylko jeszcze zakład pracy trzeba stworzyć.
No chyba że zajmie się, może na dodatkowym etacie kierowaniem infrastrukturą budowy wałów, bo są do dokończenia, firma zrezygnowała, a Marek póki nie ma przez kilka miesięcy co robić A jest taki logiczny i poukładany, to niech się wykaże.
niestety
niestety 21.10.2020, 20:36
W czasach upadku, trudno o lojalność.
Fakt
Fakt 21.10.2020, 19:49
To łączenie stanowiska menadżera i radnego.
PID  DE    ROZ JEBANĄ  MASZ HA AHA H
PID DE ROZ JEBANĄ MASZ HA AHA H 21.10.2020, 19:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

jak to mówią politycy
jak to mówią politycy 21.10.2020, 19:12
Albo zwariowałeś albo się sprzedałeś
Palant