Pismo obrazkowe wójta

  • 20.10.2020, 14:53
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pismo obrazkowe wójta Fragment grafiki przesłanej przez wójta.
Jak informowaliśmy, wysłaliśmy do wójta pytania dotyczące bezpieczeństwa epidemicznego w gminie. Pytamy, czy w związku z wykryciem przypadków koronawirusa w gminie i szkołach wszczęto jakieś procedury? Jakie kroki podjęła gminna komisja antykryzysowa? Jak wygląda sytuacja epidemiczna w gminie? Wójt odpowiada na maila, ale przesyła też treść… obrazkową

Wójt odpowiada i... kieruje na stronę gminy. Grafika przesłana przez wójta w fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:)
:) 23.10.2020, 13:01
Oj boli, boli nie? :)
wopik
wopik 23.10.2020, 13:26
Twój ból jest większy niż mój, pisiarzu?
woda sodowa uderzyła do głowy
woda sodowa uderzyła do głowy 22.10.2020, 09:01
Największy problem wójta to:
po pierwsze lenistwo
po drugie: Swojactwo, jest fajny , ale tylko dla swojaków.

Ogólnie jedna wielka pomyłka.
ona
ona 23.10.2020, 13:02
Żal dupę ściska nie?
Jasiu
Jasiu 22.10.2020, 01:34
Super Wójt szybko i na temat , ***relami się nie zajmuje widać.
Cenny czas poświęca na załatwianie ważnych spraw mieszkańców gminy.
dość wuefu!
dość wuefu! 21.10.2020, 18:36
Niech się wreszcie weźmie za robotę a nie tylko w piłkę gra.
ja
ja 22.10.2020, 18:38
co za debilizm
Jasiu
Jasiu 22.10.2020, 01:37
To Ona skacze cały dzień na trampolinie i ludziom zagląda w okna.
Ona bo sobie tyłek odbijesz , do ziemi masz już mikrony, trawka cię nie łaskota ?
ona
ona 21.10.2020, 19:24
A kto gra?
Jasiu
Jasiu 22.10.2020, 01:24
Ona ? bo co nie wiadomo co to ?
mieszkaniec
mieszkaniec 21.10.2020, 13:49
Bardzo dobre pismo poparte tematycznymi ilustracjami ze strony gminy, ale niektórych boli, bolą też inwestycje.
do mieszkaniec
do mieszkaniec 21.10.2020, 18:26
Tak Areczku bardzo ładne pismo nagryzmoliłeś!
nie przesadzajcie
nie przesadzajcie 21.10.2020, 00:00
A czym może się posługiwać wuefista jak nie obrazkami.
ona
ona 23.10.2020, 13:04
Ależ masz kompleksy gościu
on
on 23.10.2020, 13:27
To raczej poczucie wyższości wynikajace z faktów.
:)
:) 21.10.2020, 13:52
jak ciężko u ciebie z czytaniem to sobie obrazki pooglądasz
:))))))))))
:)))))))))) 23.10.2020, 13:28
Nie każdy jest na jego poziomie
odd
odd 20.10.2020, 23:01
wójt PAJAC dał temu dowód juz nie jeden raz
Niepajac
Niepajac 21.10.2020, 05:49
Tylko pajac może dać taki komentarz
Chinczyk
Chinczyk 20.10.2020, 22:05
Pewnie mu jego zastępcą to pisał.
Brawo. Śmiech na sali. A co się dziwić gościu wyborców olewa.
Zaraz napiszą jego ludzie o inwestycji w lubanowie - śmiech totalny.
ona
ona 21.10.2020, 19:32
Zadzwoniłam do sekretarki umówić się z wójtem przyjął mnie do razu i sprawę załatwił a skoro ciebie olewa to sobie zasłużyłeś a raczej bzdury piszesz człowieku.
krótkie spodenki
krótkie spodenki 21.10.2020, 19:56
ona no wiesz, nie każdy z nim gra w piłkę.
ona
ona 21.10.2020, 22:12
Ja akurat nie gram jestem już za stara, a w tobie widzę sporo jadu i złośliwości.
;(
;( 21.10.2020, 14:30
Śmieszy cię typie nasza droga w Lubanowie tak długo oczekiwana, aż w końcu się doczekaliśmy. DZIĘKUJEMY
Rada
Rada 21.10.2020, 05:52
Tak warto o tym napisać o potrzebnej drodze w lubanowie, która jest i ją widać...poprEdnicy zrobili chodnik w lubanowie ktorego nia ma a gmina zapłaciła. Widać różnicę?
terlecczyzna obłudna...
terlecczyzna obłudna... 20.10.2020, 21:42
Obłuda i perfidia pisiorów sięga zenitu! Owsiak odmówił ZABRANIA SPRZĘTU od potrzebujących!!!
Bo rząd chciał pozbawić tego sprzętu żeby ratować swój wizerunek!
Miś
Miś 20.10.2020, 21:14
Teresa wróc !!!
Gag
Gag 21.10.2020, 05:48
Teresa to się pewnie t£umaczy za lipne inwestycje.
Dawid
Dawid 20.10.2020, 19:46
Owsiak odmówił użyczenia urządzeń medycznych chorym na Covid19. Wy ludziska wpłacacie na WOŚP, a urządzenia sa własnością WOSP , sa tylko użyczane wg widzimisi Owsiaka. Oj ludu ludu, kiedy to zmądrzejesz
Precz z kaczystowską bandą!
Precz z kaczystowską bandą! 20.10.2020, 23:28
Mamy w rezerwie tysiace łóżek i respiratorów- obwieścił Pinokio...


zapomniał dodać komu trzeba zajumać sprzęt na tę "rezerwę"
Set
Set 20.10.2020, 23:02
A doczytałeś dlaczego odmówił? Zgoda oznaczałaby odebranie ich chorujących na inne dolegliwości, w tym dzieciom. Rząd *** miał kuźwa pół roku na zapewnienie sprzętu do szpitali. Wy ludziska głosujecie a oni mają was w d.
elle
elle 20.10.2020, 22:55
nie odmówił bo te łózka są dla innych chorych czas najwyższy by zmądrzeć panie Dawidzie
Puszka
Puszka 20.10.2020, 22:49
Nie dajesz to po co skomlesz .
terlecczyzna obłudna...
terlecczyzna obłudna... 20.10.2020, 21:41
Pisiorrze obłudny - tak zwalczać WOŚP - a teraz łapę wyciągać po sprzęt i PIS CHCE ZABIERAĆ LUDZIOM POTRZEBUJĄCYM PO TO, żeby doposażać szpitale na epidemię?
A gdzie był przez ostatni rok? Podobno rząd tak świetnie przygotowany?
To teraz bez sprzętu z WOŚP nie da rady?
Hihi
Hihi 20.10.2020, 19:01
Zarty banie
Czerepach
Czerepach 20.10.2020, 17:49
Wilkowyje.
żona wojta
żona wojta 20.10.2020, 17:42
Dziwne że wojta do sądu nie poda!
Maj
Maj 20.10.2020, 17:22
Na mnie się nikt nie wzorował.
Romek
Romek 20.10.2020, 16:34
Bardzo dobra odpowiedź.
brawo wy dwa dzbany
brawo wy dwa dzbany 21.10.2020, 00:02
Romek czyli Arkadiuszu jesteś z siebie zadowolony? To jest was dwóch.
pismo supełkowe
pismo supełkowe 20.10.2020, 15:03
Może wzorował się na Majach?
Maja
Maja 20.10.2020, 20:51
A co ma z tym wspólnego pszczoła ?

Pozostałe