Kto był na mszy św. lub przystępował do komunii? Sanepid prosi o kontakt

  • 20.10.2020, 18:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kto był na mszy św. lub przystępował do komunii? Sanepid prosi o kontakt
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gryfinie od wczoraj 19 października 2020 r. prosi o kontakt osoby, które uczestniczyły w nabożeństwach w którymś z czterech kościołów na południu powiatu gryfińskiego. Komunikat PSSE związany jest epidemią koronawirusa.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gryfinie prosi o kontakt wszystkie osoby, które w dniach 10-11.10.2020 roku uczestniczyły we mszy świętej oraz przystępowały do komunii i/lub spowiedzi w:
- kościele filialnym pw. św. Andrzeja Apostoła w m. Białęgi
- kościele filialnym pw. św. Jana Chrzciciela w m. Goszków
- kościele filialnym pw. św. Józefa w m. Bielin
- kościele pw. Chrystusa Króla w m. Witnica
 
Osoby te proszone są o kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Gryfinie w dniach (19.10.2020 – 20.10.2020 w godzinach od 10.00-16.00) pod numerem telefonu:
- 91/ 416 23 43
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec gryfina
mieszkaniec gryfina 25.10.2020, 11:24
Komunię należałoby podawać wiernym w rękawiczkach i na dłonie a nie do ust !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
covid
covid 21.10.2020, 16:24
szkoda słów, w urzedzie gminy widuchowa też wszystko pootwierane, nikt sie koronawirusem i zarażeniem nie przejmuje i o zdrowie nie dba
Matuzalem
Matuzalem 21.10.2020, 14:16
A ja się nie boję, bo "wirus jest w odwrocie".
Mateusza 3;14
TIKTAK
TIKTAK 21.10.2020, 10:05
Do autokar. Zdecydowanie nie masz pojęcia czym zajmuje się straż graniczna. A gryfiński SANEPID DAŁ D..Y i tyle w temacie. Powinni ich tam dobrze przewietrzyć.
pacjent
pacjent 21.10.2020, 11:15
TIKTAK ma rację. Na to wygląda.
Gumowiec
Gumowiec 21.10.2020, 08:30
Przetestować knagulca on ma. IQ 35 i izolować takiego dzbana
Kisiel
Kisiel 21.10.2020, 08:06
W Polsce nie chodzi już nawet o samą reformę sądownictwa, chodzi o ludzi - zdegenerowanych, skrajnie upolitycznionych sędziów, którzy do orzekania i decydowania o życiu ludzi nigdy nie powinni zostać dopuszczeni.

Oskarżeni o wyłudzenie prawie 100 mln złotych - wypuszczeni. Pobił dziennikarza, leżącego na ziemi kopał go po głowie - wypuszczony. Z Giertycha robi się pierwszą ofiarę pisowskiego reżimu i narzuca narrację o politycznym zatrzymaniu, nikt w zagranicznych mediach nie pisze za co został zatrzymany, że mają to być zwykłe zarzuty karne.

Bohaterów zrobiono z sędziego Juszczyszyna, który w wyniku własnych błędów doprowadził do ruiny człowieka, który niedługo później zmarł w nędzy, czy z Tulei, który jest bardziej upolityczniony od wielu posłów opozycji - który niedawno wypuścił członków gangu - chwilę później pobito świadka koronnego w ich sprawie.

Sędziowie, chcecie politykować? To utwórzcie sobie Partię Sędziów Polskich, dołączcie do Koalicji Obywatelskiej, zrzućcie maski z twarzy.

Dopóki w polskich sądach orzekać będą ludzie, którzy biegają w kodziarksich koszulkach "konstytucja", którzy organizują i uczestniczą w politycznych manifestacjach - nie będzie normalnie. Nie będzie sprawiedliwości w sądach.
:(
:( 21.10.2020, 07:51
Późno im sie przypomniało.
***
*** 21.10.2020, 01:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

niestety
niestety 21.10.2020, 00:15
Takich sytuacji będzie więcej!
Pawlak kazimierz
Pawlak kazimierz 21.10.2020, 08:59
Co powiedzial
TIKTAK
TIKTAK 20.10.2020, 23:10
A ja kolejny raz się pytam gdzie był nasz sanepid jak wróciła sławetna wycieczka autokarowa. Jakoś wtedy nikogo nie szukali mając listę wycieczkowiczów na stolach. ŻADNEJ KWARANTANNY, IZOLACJI ITP AŻ SIĘ sami zamknęli w domach. Teraz udają że wiedzą co robić. ŁOBUZY.
autokar
autokar 21.10.2020, 00:16
Sanepid to nie kontrol graniczna.
88
88 20.10.2020, 22:39
10-11 , karwa, dzisiaj mamy 20. Dlaczego nie podadzą o jakiego kiecmana chodzi ? Tak, na pewno ludzie będą pamiętać co robili 10 dni temu. Zamknąć kościoły na kłódki, a tych z Sanepidu pod Prokuratora.
Knagulec
Knagulec 21.10.2020, 08:39
Najpierw trzeba przegumować nadgrzbietowo
Knagulec
Knagulec 21.10.2020, 10:44
Mnie osobiscie
Gru
Gru 20.10.2020, 22:04
Naprawdę są osoby które się dobrowolnie zgłaszają... O naiwności!
Anty
Anty 20.10.2020, 21:11
Bo mochery muszą chodzić do kościoła i dawać kasę a później roznoszą wirusa po całych rodzinach, niech padają jak muchy te mochery wcale ich nie żal.
Jehowy
Jehowy 20.10.2020, 20:42
Żeby odpowiedzieć na obwieszczenie zamieszczone w igryfino,
Najpierw trzeba wiedzieć co to jest " hydrant przeciwpożarowy "
Myślę że połowa parafian tego nie wie.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.10.2020, 20:41
Chrzest tez byl masakra dobrze ze mnie nie bylo masakra
covid
covid 21.10.2020, 09:01
Jesteś na. Celowniku
Dziadek
Dziadek 20.10.2020, 20:35
Jedną babcie złapać nastukać jej to od razu będzie śpiewać gdzie parafianie się ukrywają ;)
Ja podejrzewam że rozpierzchli się po innych kościołach.
Zyta
Zyta 20.10.2020, 19:44
Chyba coś komuś się pomyliło. Sanepid prosi o kontakt s dniach 19- 20.10.2020 w godz. Od 10 do 16 , a komunikat ukazuje sie 20.10.2020 o godz. 18 .
Już
Już 20.10.2020, 18:40
Co to jest kurna cyrk jakiś, a co z resztą kościołów w każdej wsi jest kościół ! Ludzie uważali w sklepach w szkołach a parafianie raczyli się pieśnią i opłatkiem gdzie rozum ?
Wiecie kto to jest parafianin ? cytuję Słownik SJP:
* "przestarzałe: człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony"
Akademia fitnes
Akademia fitnes 20.10.2020, 18:34
Dlaczego nadal jeszcze są otwarte w kraju kościoły będące największymi siedliskami zarazy?
Ewa
Ewa 21.10.2020, 14:13
Wczoraj slyszalam jak w niedzielę w jednym z kosciolow w Szczecinie cwiczyl sobie chor ok. 80 osob, morda w morde, bez maseczek.....
bobo
bobo 20.10.2020, 22:23
Jestes w błędzie największym siedliskiem zarazy to restauracje szkoły i pociągi Wczoraj jechałam pociągiem do Szczecina skład 3 lub 4 wagony miejsca siedzące zajęte stojące przy kiblu w przedsionku pasażer jeden przy drugim Ramie w ramie zadnej odleglości
M
M 20.10.2020, 21:03
Bo księżulkowie potrzebują kaski na utrzymanie.
Knagulec
Knagulec 20.10.2020, 18:29