Czy oddział chirurgiczny jest już czynny?

  • 21.10.2020, 17:17
  • aganika
Czy oddział chirurgiczny jest już czynny?
Informowaliśmy, że oddział chirurgiczny Szpitala Powiatowego w Gryfinie został zamknięty. Miał zostać otwarty. Czy jest? Zgodnie z tym, co deklarował w korespondencji z nami prezes, informacje miały być wywieszone na drzwiach głównych lecznicy.

W szpitalu na drzwiach prowadzących na izbę przyjęć jest informacja, że oddział chirurgiczny jest czynny od 18 października. Żeby wejść za te drzwi, należy zadzwonić i schodzi pracownik, który wpuszcza dalej tylko osoby ze skierowaniem.

Nowej informacji nie zauważyliśmy. Musimy opierać się na poprzedniej wiadomości, że oddział oraz chirurgiczna izba przyjęć są otwarte.

aganika

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

don
don 22.10.2020, 11:27
Jeźeli lekarze boją się korona wirusa to nie powinni być lekarzami a co będzie jak strażacy zaczną się bać ognia przecież to jakiś idiotyzm straciłam szacunek do słuźby zdrowia poprostu lekarze są nie kompetentni w naszym kraju!!
Kościej
Kościej 22.10.2020, 02:03
NIE. Jest czterołóżkowy oddział covidowy bez respiratorów a cały szpital nie działa. Nie było innego komunikatu.
mieszkanka Gryfina
mieszkanka Gryfina 21.10.2020, 20:01
Dlaczego sprawy szpitala zawsze są tak krytycznie widziane. W tej trudnej chwili, należy być wspierającym dla personelu i zarządzających. Dlaczego nie dbamy wspólne dobro a ciągle je opluwamy. Nikt nie zna godziny, kiedy uzyska pomoc medyczną od personelu dla siebie lub swojej rodziny. Inne szpitale są wspierane przez mieszkańców.
mieszkaniec Gryfina
mieszkaniec Gryfina 21.10.2020, 21:59
do mieszkanka Gryfina: Ja jako mieszkanka widze jak marnowane są tam moje pieniądze jako podatnika.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 21.10.2020, 21:22
ILE MOZNA WSPIERAĆ TE *** *** BEZ REZULTATU HA AH AH
Sprzątaczka,  sekretarka, szara eminencja prezes
Sprzątaczka, sekretarka, szara eminencja prezes 21.10.2020, 19:51
SPOKOJNIE Nie nerwowo.
Jeszcze nie zdążyłam napisać.
A sama już nie wiem jak się podpisywać. Tamtej prezes już nie ma, nowy jest ale też go nie ma, a ja jestem od zawsze i wszędzie.
Gryfinianka
Gryfinianka 21.10.2020, 20:06
Trzeba mieć piątą klepkę, żeby pisać takie bzdury.
Ona
Ona 21.10.2020, 21:26
No bez piatej klepki nie daloby sie napisac :)))
podejrzewam
podejrzewam 21.10.2020, 20:09
To wszytko przez to, zę nie macie oddziału psychiatrycznego.
na co czekacie?!
na co czekacie?! 21.10.2020, 18:46
Ta nową część szpitala powinni dla covidowców otworzyć a nie czekać nie wiadomo na co? Co lepiej na stadionie Energetyka gdy już będzie źle?
Kaszykasz
Kaszykasz 21.10.2020, 19:43
Gmina wynajmie hale powiatowi.
53
53 21.10.2020, 18:40
Dzięki za info. Bo ludzie wkurzajà się ciągłymi zmianami. Każdy mówi co innego. Oszaleć idzie w tym bałaganie
no tak
no tak 21.10.2020, 18:43
Najgorsze jest to, że sami dodatkowo powodują ten chaos.
Taki cyrk-leczą kroplówką.
Taki cyrk-leczą kroplówką. 23.10.2020, 23:03
Przy tej nowej dyrektor d.s. medycznych to chaos. Szpital bez pacjentów i pokój covid bez respiratorów.
inf
inf 21.10.2020, 18:24
Bo są 2 strony internetowe szpitala. Jeden jest z błędem i sie nie otwiera a druga jest aktywna.
dr kidler
dr kidler 21.10.2020, 18:16
Czy oddział chirurgii jest już czynny?To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście?
dr. Wagner
dr. Wagner 21.10.2020, 18:32
Kto mnie przedrzeźnia?

Pozostałe