Zamkną w najbliższy wtorek most na Odrze Wschodniej

  • 22.10.2020, 17:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zamkną w najbliższy wtorek most na Odrze Wschodniej
Rejon Dróg Wojewódzkich w Chojnie informuje, że ze względu na prace konserwacyjne na moście na Odrze Wsch. w Gryfinie, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 120, w dniu 27.10.2020r. (wtorek) w godzinach 9.00-10.00 most będzie zamknięty dla ruchu samochodowego jak i pieszego. Wiadomość przekazał nam Rafał Kierul z RDW Chojna.

Most konserwowany jest mniej więcej raz w miesiącu. 

Most na Odrze Zachodniej nadal jest zamknięty z powodu prac prowadzonych po niemieckiej stronie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

abc
abc 23.10.2020, 18:09
Most po niemieckiej stronie zamknięty to jest szansa na poprawienie kostki na drodze pomiędzy mostami
senapisze
senapisze 23.10.2020, 23:20
Dobrze prawisz. . Jest nas już dwoje. Też bym nie chciał się czuć się jak ten piesek na tylnym podszybiu samochodu (ufam że wiesz co mam na myśli) , gdy jadę tamtędy rowerem. Pozdrawiam.
pach
pach 23.10.2020, 23:40
Niestety nie czują tego i cisza.
88
88 23.10.2020, 14:27
sauron, katotalibie, ksenofobie, kto cię karwa zrobił ?
Jak nikt inny potrafisz mi podnieść ciśnienie. Jeżeli chcemy istnieć jako naród polski, to nie pozostaje nam nic innego, jak wytępić takich ćwoków jak ty.
Na żywo, jeszcze takiego troglodyty nie spotkałem. Mam szczęście, że nie mieszkam już w Gryfinie.
skojarzenie (88)
skojarzenie (88) 23.10.2020, 20:58
No widzisz , jeżeli w taki sposób reagujesz to tylko potwierdzasz , że sauron ma rację ...!? Przynajmniej w stosunku do Ciebie .
prawda
prawda 23.10.2020, 15:40
Trzeba go olewać bo to troll piszący dla pieniędzy.
sauron
sauron 23.10.2020, 07:04
Paranoi ciąg dalszy. W obronie wartości wiary muzułmańskiej islamista dokonał egzekucji na głupcu. Uważał on, że lewacka ideologia, która jest mutacją niemieckiej ideologii narodowo-socjalistycznej i rosyjskiego bolszewizmu, ma prawo deptać wartości religijne, kulturowe i Prawo Naturalne w imię tęczowej zarazy. Teraz hipokryci obronę wartości Sacrum zrównują z terroryzmem. Wszelkie dewiacje nazywają postępem i dążeniem ku wyższym cywilizacjom, i pilnują by dewiantom, stawiających człowieka i człowieczeństwo poniżej poziomu zwierząt, nie stała się jakakolwiek krzywda z tego powodu. Minione totalitaryzmy są zastępowane przez politycznych użytecznych idiotów w PE, w totalitaryzm głupców. W jakiej Konstytucji, w jakim Traktacie UE zostało zapisane, że Demokracja Niepodległych Państw w UE została zastąpiona totalitaryzmem czerwonej zarazy. Pytam kto dał im takie prawo?!
Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu
Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu 23.10.2020, 10:25
Ale ty jesteś niezły zjeb :-)
sauron
sauron 23.10.2020, 06:59
Jestem za. Nie życzę sobie germańskiego buta............... z koronawirusem czy bez. Żadnych pruskich butów.
zobaczycie
zobaczycie 22.10.2020, 20:19
Koronka zamknie kolejne przybytki.
sauron
sauron 23.10.2020, 07:00
Musimy uważać na dwie zarazy mogące napłynąć z Niemiec. Jedna brunatna, druga tęczo wa.
kabaret  13*52  =676 ha ha ah
kabaret 13*52 =676 ha ha ah 22.10.2020, 19:43
i co nie pisałem że juz tego nie otworzą ha ah ah ścieżka rowerowa aha ha ah
sauron
sauron 23.10.2020, 07:05
moga w pakiecie oddac Polskie skarby i bizuterie obraczki sygnety sciagniete w czasie napadu stulecia
ajwaj aleluja i do prtzodu
ajwaj aleluja i do prtzodu 23.10.2020, 09:30
sauron ja nie mam złudzeń IDZIE WOJNA ha ah ah zaraz zobaczysz wojsko na ulicach ha ha ah i na tych mostach też ha ha ah widziałeś kiedyś białą wronę ha ha ah tak ty z ku wy zrobisz zonę tak zona te skarby zabrała w posagu załozycielskim po pierwszej wojnie swiatowej sieg haill rodszyld ave sachsen koburg gotta von wettyn vel windsor ah ah ah
Eeeee tamm !
Eeeee tamm ! 22.10.2020, 19:30
Most w Gryfinie i ul. łużycka to odzwierciedlenie tego jak włodarze sobie radzą.
i tak
i tak 22.10.2020, 17:54
Teraz tam się nie jeździ.

Pozostałe