Wznowiona działalność oddziału wewnętrznego. Oddział chirurgiczny zawieszony

  • 23.10.2020, 13:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wznowiona działalność oddziału wewnętrznego. Oddział chirurgiczny zawieszony
Mamy najświeższe informacje dotyczące Szpitala Powiatowego w Gryfinie. To dobre wieści dla pacjentów oddziału wewnętrznego i internistycznej Izby Przyjęć. Zmiany nastąpią od poniedziałku, a tymczasem nadal zawieszona jest działalność oddziału chirurgicznego. Poniżej komunikat prezesa Piotra Ignaciuka.

Uprzejmie informuję, iż od dnia 26.10.2020 r., od godz. 08:00, zostaje wznowiona działalność oddziału wewnętrznego i internistycznej Izby Przyjęć.

W pełnym zakresie działa chirurgiczna Izba Przyjęć, praca oddziału chirurgicznego zawieszona, planowane wznowienie od dnia 27.10.2020 r. od godz. 08:00.

Powyższa sytuacja spowodowana jest przebywaniem w dalszym ciągu części personelu medycznego na kwarantannie.

Piotr Ignaciuk

Prezes Zarządu „Szpital Powiatowy w Gryfinie” Sp. z o.o.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 24.10.2020, 16:12
pi314 cie.noga ni puchnie .chłonka leci z łydki .mam 75+.byłem w zdunowie ,zdrojach ,pomorzanach i na unii.nigdzie mnie nie przyjęli .jak mi nogą obetną kto mi da dobrą protezą .uważam że państwo rządzone przez kaczyńskiego jest w rozsspce .panie romanicz .dpowiedz pan!
*** ***
*** *** 24.10.2020, 14:10

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Okoń
Okoń 23.10.2020, 22:54
Gumowca tam położyć z Knagulcem niech się naparzają
Pacjentka
Pacjentka 23.10.2020, 21:19
Absolutnie żadne dobre wieści!!!!
minister spraw wewnętrznych
minister spraw wewnętrznych 23.10.2020, 20:08
Zostaje wznowiona działalność oddziału wewnętrznego!
I respirat i lekarzy ?
I respirat i lekarzy ? 23.10.2020, 19:31
Zabrali respiratory do Szczecina ? Gryfin umiera.
Lusia
Lusia 23.10.2020, 14:46
W gryfinie powinno robic sie testy rowniez
niech ruszą tyłki
niech ruszą tyłki 23.10.2020, 15:33
Oczywiscie, ze tak! Sprawa dla burmistrza!
Zbych
Zbych 23.10.2020, 14:43
Starosto i burmistrzu dlaczego nie mozna w gryfinie robic testu na wirusa zalatwiajcie szybko bo jeszcze troche to ludzie was kamieniami obrzuva
jasne
jasne 23.10.2020, 15:34
Radni! Pofgonić leni!
Kwarantanna
Kwarantanna 23.10.2020, 13:48
Przyjadą Lekarze z Ukrainy i skończy się problem z NIEROBAMI z POlski .
Knagulec
Knagulec 23.10.2020, 18:56
Dobrze gadasz cycu niech napedzaja nam gospodarkę
ew. pacjent
ew. pacjent 23.10.2020, 13:47
Najważniejsze aby mozna było liczyć na szpital nie tylko z powodu koronawirusa.
Robert
Robert 23.10.2020, 13:29
Trzymajcie standardy bo potem będzie ciężko wyjść na prostą.
Super wieści
Super wieści 23.10.2020, 13:25
Brawo Piotr i Paweł - wreszcie pokazałeś że masz jajka.
Starosto do roboty
Starosto do roboty 23.10.2020, 21:17
Takie ma jaja jak starosta konarski który ma szpital pod nosem a zapomniał podłączyć ogrzewania to się nadaje do prokuratory.Cała Polska kombinuje gdzie otworzyć tymczasowe szpitale (stadion,hale targowe).Panie starosto więcej zaangażowania za cos chyba kasę pan bierze
bazuki
bazuki 24.10.2020, 01:08
Szpital nie jest podłączony do ogrzewania? Żartujesz? A może zaplanował;i elektryczne?
:(
:( 23.10.2020, 13:23
Chociaż jakieś dobre wieści bo dzisiaj się idzie pociącąć.

Pozostałe