Utrudnienia na węźle drogowym. Objazdy

  • 23.10.2020, 14:14
  • Mateusz Grzeszczuk GDDKiA
Utrudnienia na węźle drogowym. Objazdy Sfrezowana łącznica.
Dzisiaj (23.10.2020) około południa planowana jest zmiana organizacji ruchu na węźle drogowym Kobylanka (Motaniec) drogi S10. Ma to związek z remontem nawierzchni na węźle. W celu przeprowadzenia tych robót do najbliższego poniedziałku (26.10.2020) zostaną zamknięte łącznice na węźle, natomiast przejazd wiaduktem nad S10 z Motańca do Kobylanki będzie możliwy, ale z utrudnieniami (ruch wahadłowy). Istniejący zjazd z S10 od strony Szczecinka na wysokości stacji paliw będzie czynny, natomiast pozostałe relacje – Kobylanka-Szczecin, Kobylanka-Stargard i Stargard-Kobylanka będą zamknięte.

W przyszłym tygodniu planowane są prace związane z remontem łącznic na węźle Stargard Zachód (Lipnik), będą dotyczyły łącznic Szczecin-Stargard i Szczecin-Kobylanka.

 

Objazdy

Kierowcy jadący od strony Szczecina będą mogli zjechać do Kobylanki istniejącym zjazdem w rejonie stacji paliw. Pozostali kierowcy będą musieli skorzystać z objazdów. Wskazywany objazd dla wszystkich pojazdów prowadzi przez węzeł Stargard Zachód. Także kierowcy jadący do Kobylanki od strony Bydgoszczy będą musieli zjechać na węźle Stargard Zachód. Również wyjazd w kierunku na Szczecin z Kobylanki dla wszystkich pojazdów będzie się odbywał węzłem Stargard Zachód. Ruch lokalny w celu wyjazdu na Szczecin będzie mógł skorzystać z drogi wspomagającej Niedźwiedź-Zdunowo, która została wybudowana w ramach realizacji II jezdni obwodnicy Kobylanki.

 

Ostatnie prace nawierzchniowe

W ostatnich dniach zostały zakończone roboty nawierzchniowe na remontowanej południowej jezdni obwodnicy Kobylanki. Wykonawca przystępuje teraz do wykonywania ostatnich robót bitumicznych związanych z tą inwestycją. Roboty będą obejmowały wymianę nawierzchni na łącznicach węzłów Kobylanka i Stargard Zachód, które zostały wykonane przy budowie I jezdni obwodnicy Kobylanki. Oddanie do ruchu obwodnicy Kobylanki jako już drogi dwujezdniowej planowane jest przed końcem tego roku.

Mateusz Grzeszczuk GDDKiA

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PO kaput
PO kaput 23.10.2020, 14:55
Tuzk budował na Euro !!! I już REMONT ??
do pisowskiego oszołoma
do pisowskiego oszołoma 23.10.2020, 15:39
Tyle lat już rządzicie ze powinniście budować nowe.
świder
świder 23.10.2020, 14:22
Trasa do Stargardu.

Pozostałe