Zamknięte placówki wsparcia i kluby dla seniorów

  • 23.10.2020, 21:28
  • Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego
Zamknięte placówki wsparcia i kluby dla seniorów
Decyzją wojewody zachodniopomorskiego Tomasza Hinca od jutra zawieszona zostaje działalność placówek wsparcia dziennego, dziennych domów i klubów Seniora, środowiskowych domów samopomocy i warsztatów terapii zajęciowej. Zajęcia zawieszone będą także w centrach integracji społecznej i klubach integracji społecznej na terenie województwa.

Kolejne dzisiejsze decyzje wojewody w oparciu o ustawę z 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 dotyczą dalszego zwiększania łóżek szpitalnych dla pacjentów koronawirusowych. Szpital w Koszalinie ma zwiększyć liczbę łóżek do 34, szpital w Drawsku – do 20, a w szpitalu w Gryficach mają powstać dwa łóżka do intensywnej terapii dla pacjentów z COVID-19.

Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kozak Kaszpirowski ?
Kozak Kaszpirowski ? 24.10.2020, 15:30
Będziesz teraz posłuszny , wykonasz każde moje polecenie , twój wzrok spotka się zaraz z moim , powieki masz coraz cięższe ... twoje ciało lewituje w ciepłym egipskim morzu. , jest lekkie niczym dym...powoli zapadasz w sen ..., na moje pstryk ! będziesz spał ! Teraz nakażę ci co masz zrobić................
pstryk...i jest
pstryk...i jest 24.10.2020, 14:05
Zbyniu, Ty wariacie co robisz ? Taki obciach, biednemu Mnieciowi ?
Wasz fan
Wasz fan 24.10.2020, 13:46
Przecież to stare zdjęcie jeszcze jak o covidzie nikt nie wiedział m przestańcie wypisywać głupoty na tego burmistrza bo to robi się już nie smaczne👎👎👎👎
śmiech na sali !!
śmiech na sali !! 24.10.2020, 14:59
Ale co jest niesmaczne? I co z tego, źe stare zdjęcie? Ręce w kieszeni ma, czy nie? Gest Kozaka jest wymowny ? czy nie widzisz? Co ma do tego covid?
Wasz fan
Wasz fan 24.10.2020, 17:44
A w domu to wszyscy zdrowi???
do fana
do fana 24.10.2020, 20:01
Fanie jak u ciebie zdrowie szwankuje to biegusiem do lekarza. Co nie pasi ci.że bur miszcz na tej foci jeszcze bez wielkiego kałduna? haaaahaaa
Licealista
Licealista 24.10.2020, 11:30
Radny Kozakiewicz lekcje wuefu poprowadzi zdalnie w parku.
Raffer
Raffer 24.10.2020, 10:55
O znowu Lacuś,
Pikuś
Pikuś 24.10.2020, 09:06
Kozak nie musi maseczki nosić. On jak chucha to już dezynfekuje.
0,7
0,7 24.10.2020, 09:53
Racja!
też do foto
też do foto 24.10.2020, 08:43
Burmistrz Seweryn rozmawia z człowiekiem z łapami w kieszeniach ??
Czerwony jak cegła
Czerwony jak cegła 24.10.2020, 11:31
To może te łapy ma na członku ?
0,7
0,7 24.10.2020, 09:54
Bo on z wioski.
pstro
pstro 24.10.2020, 00:53
Podpis pod zdjęcie:" No to co? Po malutkim?
Sztos
Sztos 24.10.2020, 09:26
DOBRE /SUPER!!!!!
0,7
0,7 24.10.2020, 09:55
Idealne. Przeczytane z ruchu warg i gestu :)
ja
ja 24.10.2020, 05:06
wykończmy seniorów,niech zdychają w samotności.Fundusze ZUS odetchną.czy tak ma wyglądać opieka i troska państwa o seniorów.w polsce prowincjonalnej inaczej wygląda życie niz w "warszawce"
Przemo
Przemo 24.10.2020, 00:50
To chyba zdjęcie z otwarcia Senior Vigor w Gryfinie.

Pozostałe