Zachęcają do protestu: Złóż znicz za kobiety przed lokalnym biurem PiS

  • 24.10.2020, 00:07
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zachęcają do protestu: Złóż znicz za kobiety przed lokalnym biurem PiS Fot. Czerwona Młodzież Zachodniopomorskie / https://www.facebook.com/ompps.zachpom
Sprzeciw po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji zapowiada m.in. Polska Partia Socjalistyczna. I planuje akcje także na terenie powiatu gryfińskiego. W mediach społecznościowych pojawiły się apele typu: Przyjdź. Postaw znicz. Postaw transparent we wtorek 27 października 2020 r. przed biurem posła PiS Krzysztofa Zaremby przy ul. Jagiellońskiej w Chojnie. Polska Partia Socjalistyczna.

Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 r. orzekł, że obowiązujący dotychczas w Polsce kompromis aborcyjny tzn. aborcja ze względu na ciężkie wady lub nieuleczalną chorobę płodu, jest niezgodna z konstytucją.

- Niech zatem płonie ogień sprzeciwu - nawołuje PPS.

Przy okazji informuje, że ze względu na sytuację pandemiczną, akcja nie będzie miała charakteru zgromadzenia, a jedynie indywidualnych działań. I przypomina: nie należy przychodzić w grupie, należy przestrzegać przepisów sanitarnych, pamiętać o konieczności posiadania maseczki, dezynfekowaniu rąk.

Podobna akcja planowana jest na sobotę 24 października 2020 r. i w kolejnych dniach w Szczecinie na ulicy Mickiewicza. Organizatorem jest Czerwona Młodzież Zachodniopomorskie.

W piątek 23 października protesty odbyły się w wielu miastach, także w Szczecinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (126)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

I wykastrować
I wykastrować 26.10.2020, 00:39
Zabrać kościołowi pałace, które dostali od PO,PIS.
OTUA
OTUA 25.10.2020, 21:18
KONSTYTUCJA!
ludzie - ludziom
ludzie - ludziom 25.10.2020, 21:00
Dzisiaj na cmentarzu w Szczecinie zapaliłam znicze ku pamięci za wszystkie WYSKROBANE małe ludzkie istoty ...
czekam w kolejce
czekam w kolejce 25.10.2020, 17:30
Czekam kiedy na znak protestu , będą dawały wszystkim jak leci. O to im chodzi przecvież aby używać bez konsekwencji.
sygnalista
sygnalista 25.10.2020, 13:11
Wszystkich namawiających do udziału i biorących udział w takich zgromadzeniach oskarżam o celowe rozprzestrzenianie się groźnej choroby i przyczynienie się do wielu dodatkowych śmierci. A tych, którzy sprowokowali ich do tego o współudział.
protest
protest 25.10.2020, 07:30
Róbcie zdjęcia w kościołach, bo można robić, bo ludzie powinni mieć zakryte twarze. Jeśli zobaczcie kogoś bez maski to dzwońcie po policję i składajcie zawiadomienie na księdza, że nie sprawdził czy wszyscy mają maski. To jest jego obowiązek!
kod
kod 26.10.2020, 10:30
juz taka jedna jest w lubiczu co donosi..
barka
barka 26.10.2020, 11:13
To księżulo gaciami trzęsie.
Wuja
Wuja 25.10.2020, 13:18
Takiś odważny chojrak to idź i rób te zdjęcia. Wiem że nie pójdziesz bo silny to ty jesteś w pysku.
wzburzony
wzburzony 24.10.2020, 20:26
Wylazła na wierzch cała pustka mentalna tego narodu.Wam to tylko kury macać w zapyziałej Polsce, pislam już wyszykował wam życie. Europa powinna wyrzucic ten kraj z UE, bo okazalo się, że nie dorósł jeszcze do cywilizacji.Wręćz przeciwnie nastąpiła cofka do średniowiecza.Większośc komentarzy pewnie piszą młodzi, którym marzy się biedny, zacofany kraj.Gratuluję wyboru!
Wladek
Wladek 26.10.2020, 10:32
Wzorem dla Polski powinno być aborcja do dnia porodu, eutanazja na życzenie, puściła się na imprezie idź wyskrobac . Jak tak to ma wyglądać to może dobrze że jest koronawirus i debile na tych zaraza się i albo oni albo ich bliscy pdejda
konst.
konst. 24.10.2020, 20:20
Art. 13. Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.
wtf
wtf 24.10.2020, 20:12
Sauron, Ty jakiś nawiedzony jesteś, co?
Pekin
Pekin 24.10.2020, 20:20
Po prostu troll, który ma za zadanie skłócić Polaków.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 24.10.2020, 19:26
A WERONIKA BYŁA AH AH AH https://www.da.pl/vide/5041013…
Weronika co dla ciebie znika
Weronika co dla ciebie znika 24.10.2020, 19:29
O co tobie Ajwaj kaman?
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 24.10.2020, 20:58
TO JEST SATANISTYCZNO-OKULTYSTYCZNY TEATRZYK A STADO BARANÓW LATA ZE ZNICZAMI HA HA AH A W SEJMIE POD PŁASZCZYKIEM TEJ HUCPY UCHWALAJA OBOWIAZKOWE SZCZEPIENIA I JAKOŚ CISZA HA AH AH WSZYSTKICH OPCJI HA HA AH O BO UWAGA SKUPIONA NA DOPIE MARYNY HA AH AH TAK SIĘ ROZGRYWA BARANÓW W POLINIE DZIEL I RZADZ HA AH AH
sii
sii 24.10.2020, 18:40
Nie chcą mieć dzieci- niech się, zamiast chlać na umór, zabezpieczą przed ciupcianiem. Takie nowoczesne, a nie słyszały o antykoncepcji?
88
88 25.10.2020, 15:52
przecież Wojtyła vel jp2 zabraniał katolikom antykoncepcji. Coś się zmieniło ?
sauron
sauron 24.10.2020, 18:40
No niech przyjdą zboki, czerwona zaraza, trzeba będzie pokazać kogo jest więcej i jeżeli Państwo nie będzie w stanie Nas bronić przed terroryzmem, zorganizujemy Oddziały Obrony Obywatelskiej, nie damy prześladować się bez końca.
sauron
sauron 24.10.2020, 18:37
A moze dopuscic aborcje do 60 roku zycia , tylko ze to matki beda zabijane , a dzieci oddawane do kochajacych rodzin. To chyba bedzie dobre ,bo zlo zostanie usuniete , a ktos kto bedzie kochany milosc swoja bedzie rozsiewal do konca zycia
LepNaMuchy
LepNaMuchy 25.10.2020, 15:33
Obys nie mial trolu w rodzinie przypadku, gdy trzeba wybrac zycie matki albo plodu, gdy w domu czeka troje innych dzieci.
marta
marta 24.10.2020, 20:04
Masz na myśli te dzieci chore, niezdolne do samodzielnego życia? Nie rozśmieszaj mnie. Już możesz zgłosić chęć adopcji takiego dziecka. Proszę bardzo!
Bbb
Bbb 24.10.2020, 18:01
Demonstrowanie przez kobiety woli zabijania kontra obrona życia. Karnawał śmierci młodych i starszych kobiet kontra niewinne dzieci.
Dziś wolą uczestników czarnych igrzysk mają nie istnieć dzieci z zespolem downa, jutro będą to pewnie starsi i nieuleczalnie chorzy, pojutrze ci z zaburzeniami psychicznymi. Czarny pochód się nie cofa. Jeśli tlum ma decydować o czyimś życiu lub śmierci zawsze wybierze to drugie.
Część kobiet z połową emblematu niemieckiego SS na profilowych na FB jutro będzie w kościele, ale Jezusa już nie dosłyszy, za to paradoksalnie nadal będzie wierzyć, że szatan to tylko metafora. Co więcej, część z nich w swoim dalszym życiu być może będzie potrzebowała większego wsparcia niż dzieci z zespolem downa. Smutne to. Black corona wirus. Kwarantanna tu nie pomoże.
A każdy jeden znicz, to światełko dla kolejnego zabitego dziecka.
gość
gość 24.10.2020, 20:02
Życzę ci żebyś musiał skonfrontować się ze swoim chorym poglądem w rzeczywistości... Zapewne masz żonę, córkę albo wnuczkę...
Vbb
Vbb 24.10.2020, 19:30
Szkoda ze idiotow nie eliminuja...
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 24.10.2020, 17:27
TO TO PRYSZCZ a gdzie kotulanka ha ha ah żeby tylko wyznawcy muchy nie wzieli jej za czarownicę ha ha ah bo jest z drewna i lezy jak kłoda ha ah ah i waży tyle co kaczka z zoliborza ha ha ah https://youtu.be/4PEqB8IZxDo ha ah ah
Le- sby kaput
Le- sby kaput 24.10.2020, 17:06
W które miejscu Kotulina zorganizuje Konzentratzion Lager ?? Takie małe Auchwitz ???
sauron
sauron 24.10.2020, 17:02
Lgbt i aborcisci to marksisci faszysci brutalni bo dla nich dziecko z Downem nie ma prawa do zycia ale homo ma prawa???????????Homo i leba to lepsi ludzie niz ci z Downem syndromem?????????Ku****wo na potege.Lewaki to najgorsza zaraza na swiecie dzisiaj nowo marksistowska przeplacona przez mafie zydolew icowa globalistyczna
Odpowiedz
gość
gość 24.10.2020, 20:05
Iloma dziećmi z Downem się opiekujesz? Ilu pomagasz? Tak łatwo rządzić czyimś życiem...nie biorąc odpowiedzialnosci za nic.
,
, 24.10.2020, 17:00
...
Po raz wtóry - przyjmij jeden nick. Komentarz usunięty.
administrator
sauorn
sauorn 24.10.2020, 16:59
przepraszam ale raczej byłoby dziwne gdyby ci ludzie wykazali się kulturą. gdzie niby mieliby się jej nauczyć? w ubecko-partyjnych domach?
sauorm
sauorm 24.10.2020, 16:59
Ha,ha,ha.... Biedron,największy sprawca skrobanek ....walczy o nie jak lew!

Pozostałe