Zmarł na ulicy

  • 24.10.2020, 18:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmarł na ulicy
Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj 24 października 2020 r. w Gryfinie. Służby ratownicze zostały poinformowane o mężczyźnie, który zasłabł po godz. 17 na ulicy Szczecińskiej. Niestety, gryfinianin zmarł.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, mężczyzna miał 59 lat. Śmierć nastąpiła prawdopodobnie z przyczyn naturalnych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Azaliż
Azaliż 25.10.2020, 20:55
Rząd RP dał Młodzieży wolne od szkoły no to coś musza sobie organizowac no to się wygłupiają pod Kosciołem i z Młodym Księdzem rozmawiają
Serhiej
Serhiej 25.10.2020, 18:18
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków Amen. Господи, дай йому вічний спокій, і нехай вічне світло сяє на нього на віки вічні Амінь
HEJ SOKOŁY HA HA AH
HEJ SOKOŁY HA HA AH 25.10.2020, 18:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

bartkowiak
bartkowiak 25.10.2020, 20:55
Ajwaj Tumanowicz, ty to jesteś jednak cham. Wstyd mi za ciebie.
pamiętamy
pamiętamy 25.10.2020, 17:52
W Chinach też padali na ulicy...
kol
kol 25.10.2020, 17:47
Kolego spoczywaj w pokoju! Wspaniały kolega! Wyrazy współczucia...
bebzon
bebzon 25.10.2020, 09:42
Na pewno nikt mu nie pomógł?
Pawlo
Pawlo 25.10.2020, 00:33
I dlaczego też nic nie ma o tym zabitym na kortach którego wczoraj policja znalazła że zmasakrowana twarzą ???
GalAnonim
GalAnonim 25.10.2020, 19:47
A skąd informacje o tej sytuacji Pan ma? skoro w momencie pana komentarza nie było nigdzie informacji o tej sytuacji....
Skąd u Pana pewność że to było morderstwo?
kto go tam wie
kto go tam wie 26.10.2020, 02:02
Może coś widział lub słyszał.
Coraz więcej ludzi umiera na ulicach i przed szpitalami
Coraz więcej ludzi umiera na ulicach i przed szpitalami 24.10.2020, 23:38
Cukrzyca, nadciśnienie i covid. Nie zdążył na testy.
wiedza  nie wiara
wiedza nie wiara 24.10.2020, 22:19
udusił sie w maseczce własnym dwutlenkiem węgla https://youtu.be/zb-n_l23aSY
ech...
ech... 25.10.2020, 08:59
tak, płaskoziemcy tłumaczą, że maseczki nie chronią przed wirusem, bo przechodzi, ale cząsteczka dwutlenku węgla nie przechodzi...
Zero wiedzy o chemii....
gość
gość 26.10.2020, 23:54
może masz wiedzę o chemii ale nie masz o wirusach i działaniu mózgu... jesteś mądry / mądra bezobjawowo hehe
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 25.10.2020, 10:12
A KTOS ROBIŁ BADANIA NA ANTARKTYDZIE I GRENLANDI CZY KORONA TAM NIE ATAKUJE HA AH AH A NA SATURNIE PS WIECEJ TESTÓW DLA PINGWINÓW HA AH AH
PREDZEJ CI SERCE PĘKNIE JAK MASECZKA
PREDZEJ CI SERCE PĘKNIE JAK MASECZKA 25.10.2020, 10:08
MOZE TO NIEATESTOWANE Z CHIN HA HA AH JAK PREZERWATYWA
Ula
Ula 25.10.2020, 17:49
ludzie ogarnijcie sie z tymi durnymi komentarzami, obojetnie jaka przyczyna smierci - stalo sie i nie odstanie !! a wy cieszcie sie ze wasze *** jeszcze siedza
kurant
kurant 24.10.2020, 22:07
Niech mu ziemia lekką będzie.
Zenia
Zenia 24.10.2020, 21:52
59 lat i przyczyny naturalne ?
hmm
hmm 25.10.2020, 00:30
Naturalnie ze chodzi o alkohol a własciwie naduzywanie
zawał, udar, cukrzyca....
zawał, udar, cukrzyca.... 25.10.2020, 10:45
nie każda śmierć na ulicy to "alkohol" - wielu w Gryfinie już tak na ulicy kończyła życie, bo przechodnie stwierdzali "leży, bo się upił"...
Marian
Marian 24.10.2020, 21:44
A dlaczego nie piszecie o tym vi zmarl 2 dni temu na przystanku autobusowymi w gryfinie. Gazeta takiej wiedzy nie ma?
pryszcz
pryszcz 24.10.2020, 22:07
Mówisz o tym bezdomnym co wykitowął w piątek?
skarabeusz
skarabeusz 24.10.2020, 21:12
Smutny koniec!
Knagulec
Knagulec 24.10.2020, 21:09
Gumowiec ?
Rachmistrz
Rachmistrz 24.10.2020, 20:30
Był szósty na zgromadzeniu to go zlikwidowali.
filmowiec
filmowiec 24.10.2020, 20:24
Kryminalne zagadki Miami
Alfik
Alfik 24.10.2020, 19:49
To może być od covidopsychozy, takich przypadków będzie więcej.
a mok
a mok 24.10.2020, 19:48
Coraz więcej osób, będzie się źle czuło, po noszeniu maseczek...do tego dochodzi strach, stres o to, co nas czeka...
zgr
zgr 25.10.2020, 00:48
Przestanę pieprzyć głupoty
George
George 24.10.2020, 19:42
Pewnie choroby wspolistniejace
mieszkaniec
mieszkaniec 24.10.2020, 19:31
A co się stało?
..........
.......... 24.10.2020, 19:31
I tak wpiszą covid.
Bill
Bill 24.10.2020, 19:44
Ciszej nad tą trumną!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe