Znaleźli go nieżywego koło Laguny. Miał urazy głowy

  • 25.10.2020, 09:09
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Znaleźli go nieżywego koło Laguny. Miał urazy głowy
-Dlaczego nic nie piszecie o tym zabitym na kortach, którego wczoraj policja znalazła ze zmasakrowaną twarzą??? – pyta dziś w nocy w komentarzach internauta. Chodzi o tragiczne zdarzenie w Gryfinie.

Zasięgnęliśmy informacji i faktycznie znaleziono zwłoki człowieka pomiędzy Centrum Wodnym Laguna a kortami. Policja nie udziela na ten temat informacji. Sprawę prowadzi Prokuratora Rejonowa w Gryfinie.

Udało nam się ustalić, że zwłoki mężczyzny znaleziono przy ul. Wodnika w Gryfinie wieczorem w piątek 23 października 2020 r. Podobno denat miał poważne obrażenia głowy.

Nic nie wiadomo aby do śmierci mężczyzny miały się przyczynić osoby trzecie…

Więcej będzie wiadomo w poniedziałek, kiedy będzie pracować rzecznik prokuratury.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (136)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Znajoma
Znajoma 29.10.2020, 15:50
Wtm wszystkim jest winna roszina nikt mu nie pomógł a teraz to za puzno siostry gupa palą jak go kochali, fałszywa rodzina
Konfident
Konfident 26.10.2020, 23:14
Ważne ze doszli do cfela z Targowej Wacek się wabi i go dojechali parówe, czas na kolejnych niech czekaja az zapukaja do drzwi
Ltosik
Ltosik 26.10.2020, 21:50
Kiedys na tych kortach organizowano miedzynarodowe imprezy. Dzisiaj zarosniete trawa strasza ludzi i przyciagaja przestepcow.. .. gdzie sa wlodarze tego miasta, litosci!!!
Koleś git
Koleś git 26.10.2020, 16:09
Takich gitów jak ty recydywka to ja 3 na raz na raz na puszce robiłem
Pewnie masz wypchane poliki i wielkie źrenice
Pewnie masz wypchane poliki i wielkie źrenice 26.10.2020, 20:40
Robiłeś im ?
Fest Iławski
Fest Iławski 26.10.2020, 20:10
Chyba ciebie ja
Knagulec
Knagulec 26.10.2020, 16:58
To łeb jest przecież ten recydywka
Aj srayj
Aj srayj 26.10.2020, 16:04
Lepiej sie zabic niz byc ruchany po same graty przez recydywke
Znajomy
Znajomy 26.10.2020, 15:38
Wykurzyli go bo powinien sie usamodzielnic a nie na garnuszku
Mieszkanka
Mieszkanka 29.10.2020, 09:45
Czyżby odezwał się Szwagier zmarłego?
FUCCKOF
FUCCKOF 26.10.2020, 14:22
KTO TO JEST AJWAJ ? TO WARSZAWKA ?
Ajwaj aleluja i na jowisza
Ajwaj aleluja i na jowisza 26.10.2020, 15:45
Warszawka to se noże ...
Zwyrol
Zwyrol 26.10.2020, 23:25
Ajwaj przyznaj sie ze waliłeś jajco
Jajecznica
Jajecznica 27.10.2020, 20:35
I sam je łykał
NIE BĄDZ CIEKAWY  BO   BARTKOWO CIĘ ZAGRYZIE   ZA WIECZORKA AH AHA H
NIE BĄDZ CIEKAWY BO BARTKOWO CIĘ ZAGRYZIE ZA WIECZORKA AH AHA H 26.10.2020, 15:43
TO WNUK WICZORKA Z UB GRYFINA ZNA WSZYSTKICH HOI Z TEGO BADZEWIANEGO MIASTA WARSZWKĘ TEŻ POLICYJNĄ CIOCIĘ HA HA AH
MAX  Z ORANGE  SZTUCZNA INTELIGENCJA  HA AH AH
MAX Z ORANGE SZTUCZNA INTELIGENCJA HA AH AH 26.10.2020, 15:21
AJWAJ TO LUCYFER Z BARTKOWA WSZADZA ZAWSZE KIJ W MROWISKO I CZEKA NA REAKCJĘ HA AH AH
King cross country
King cross country 26.10.2020, 15:06
Dokładnie to on
to tolotek
to tolotek 26.10.2020, 14:16
Policja powinna poinformować o takim zdarzeniu !!!! tam chodza dzieci itp.. moze jakis psychol biega po stadionie Policja !!! to sie nadaje ,ale do obierania ziemniaków
znajoma
znajoma 26.10.2020, 10:02
jego siostra boga w sercru nie ma i ojciec
IT specjalista
IT specjalista 26.10.2020, 21:32
IP to samo co kolega z wojska, oj dręcxy sumienie...
Franek
Franek 26.10.2020, 21:40
Ip imbecylu musi wydany byc przez nakaz sądowy
Imbecyl :D
Imbecyl :D 26.10.2020, 21:57
Co?! Każdy może to sprawdzić ;D trzeba tylko umiec i, uwaga, to legalne! :D
Piegus
Piegus 26.10.2020, 21:18
a ty masz? Chyba wyrzuty sumienia
kolega z wojska
kolega z wojska 26.10.2020, 09:58
Stasiek dobry chlopak. siostra ma go na sumieniu
KOLEGA Z WOJSKA
KOLEGA Z WOJSKA 26.10.2020, 09:52
STASIEK BYŁ DOBRYM CHŁOPAKIEM (*) A SIOSTRA Z OJCEM ZAMIAST MU POMOC WYRZUCILI JAK SMIECIA Z DOMU.
OJCIEC W KOSCIELE W PIERWSZEJ LAWCE SIEDZI .
PRAWDA PANI KATARZYNO ?
BEDE PISAC I MOWIC O TYM WSZEDZIE NIECH LUDZIE WIEDZA.
MACIE SMIERC NA REKACH
Stacha
Stacha 26.10.2020, 21:16
A Ty siedzisz zaraz za ojcem w tym kościele, skoro wiesz, że w pierwszej ławce. Kolego z wojska dlaczego nie pomogłeś? Zakłamany katoliku? Od wyjścia z wojska minęło kilkadziesiąt lat, a ty nic nie zrobiłeś. Łatwo oskarża się onnych, żeby uciszyć swoje sumienie. Żałosny jedteś, miej odwagę powiedzieć w twarz, co napisałeś ( lub napisałas jak mniemam).
Siedemdziesiąt pięć
Siedemdziesiąt pięć 29.10.2020, 09:50
Komuś chyba nerwy puszczają że ludzie wspominają w komentarzach jaka była sytuacja w życiu zmarłego. Komuś nerwy puszczają bo obraz dobrego rodzeństwa poszedł w pi***... Po mieście zaczynają chodzić nowe plotki o poczynaniach pewnej pani, ciekawe czy to prawda?
do głupka z wojska
do głupka z wojska 26.10.2020, 11:50
Wiedziałeś na nie reagowałeś. Nie widzisz, że to twoja wina!
kolega z wojska
kolega z wojska 26.10.2020, 13:05
debilu nie wiesz to sie nie udzielaj
Kolega z wojska
Kolega z wojska 26.10.2020, 09:37
Stasiek byl dobrym chlopakiem. Jego siostra z ojecem maja go na sumieniu.
Wstyd zeby brata i syna z domu wyrzucac. A ojciec w pierwszej lawce w kosciele siedzi taki. Wierzacy w boga.... Potwory nie ludzie.....
Prawda Pani Katarzyno ?
Anna
Anna 26.10.2020, 21:19
Pani Katarzyna zapewne poprosi o twoje IP - pewnie piszesz większość komentarzy tu, omnibusem nie jesteś.
brak slow
brak slow 29.10.2020, 10:15
Adwokat Diabła się odezwał.:)
Diabeł i Bóg
Diabeł i Bóg 29.10.2020, 09:53
A która Katarzyna ma takie chody żeby wszystko dostać na tacy. Pani Katarzyna to może sobie prosić o wiele rzeczy. Może warto poprosić o przebaczenie?
Franek
Franek 26.10.2020, 20:29
Dobrzy ludzie do kościoła nie muszą chodzić ,
....
.... 26.10.2020, 09:21
Od dawna bez domni zrobili sobie na górze nocleg
W Gryfinie coraz więcej badziory
W Gryfinie coraz więcej badziory 26.10.2020, 06:32
W Gryfinie dużo osób jest badziory a policja nic nie robi!!!
Zaniedbane Gryfino staje się mordownią
Zaniedbane Gryfino staje się mordownią 26.10.2020, 00:30

Nie podoba mi się, że to morderstwo ilustrujecie zdjęciem kortów tenisowych przy Lagunie sprzed trzech, może nawet czterech lat. Bardziej realistyczne było by aktualne zdjęcie z chwastami i drzewkami wysokości człowieka na kortach i całkowicie zdewastowanym GEMIE z powyrywanymi drzwiami i potłuczonymi oknami. . To bardziej oddało by klimat miejsca mordu i jednocześnie "dbałość" Sawaryna o ten obiekt. Być może , że w GEMIE gnieżdżą się bezdomni. Na trybunach rosną drzewka a płyty kortów to dżungla. I pomyśleć, że jeszcze sześć lat temu wisiała tam siatka i można było grać w tenisa. Potem Sawaryn wynajął korty jakimś "kolesiom" z firmy krzak a może słup. Na sprawę - moim zdaniem-celowej dewastacji kortów nowe światło rzuciły kilka lat temu ujawnione plany Sawaryna sprzedaży działki i budowy lodowiska i hotelu. Czy więc dewastacja kortów była (jest) celowa ?! Kto za to pójdzie siedzieć ?!
Powtarzam ten wpis bo policja i kumple Srutututu celowo hejtują stronę po niewygodnych komentarzach. Dzisiaj zresztą policji nie ma. Ochraniaja Kaczora i kościoły.
komisarz.
komisarz. 02.11.2020, 16:49
wawa czai się na kilka osób z: Radziszewo, Daleszewo, Gryfino. zdziwicie się o kogo i za co chodzi... ale na to wszystko potrzeba jeszcze więcej powiązanych dowodów. nie uciekną. a majątku monitorowanego i łapówek nie przepiszą na żony.
pawik
pawik 25.10.2020, 21:23
Ciszej nad tą trumną!!!!!!!!!!
otox
otox 25.10.2020, 21:55
Ci co bluźnią w chwili śmierci bliźniego Boga w sercu nie mają.
***k
***k 25.10.2020, 21:17
Recydywka ty szmato ciebe benda ruchali obiecuje ci to
Git
Git 25.10.2020, 21:38
Po same graty
ZNAJOMY
ZNAJOMY 25.10.2020, 21:14
Siostra z ojcem wygonili go z domu to Teraz maja go nA SUMIENIU.
Stanisława
Stanisława 26.10.2020, 21:33
A ty cxemu nie przyjęłas do swojego domu?
Góry lasy i hohoły
Góry lasy i hohoły 29.10.2020, 09:56
Dom jest tam gdzie rodzina...a jego rodzina ......
KOLEGA Z WOJSKA
KOLEGA Z WOJSKA 26.10.2020, 09:55
ZNAŁEM GO Z WOJSKA DOBRY CHŁOPAK. TA JEGO SIOSTRA TO POTWÓR Z LUDZKIEJ SKÓRZE CAŁA RODZINE ZNISZCZYŁA. A OJCIEC W PIERWSZEJ ŁAWCE SIEDZI W KOŚCIELE .
PRAWDA KATARZYNO ?
Teress
Teress 26.10.2020, 21:24
To samo ip, omnibusie. Spuść głowę, okaż szacunek zmarłemu, a zamiast tu pisać powiedz w twarz. No ale ty nie masz na to odwagi,cwyposujesz w inernecie, czemu nie pomogłaś?
Szeregowy
Szeregowy 26.10.2020, 15:43
Ernest padaczka też siedzi w 1 ławie kościelnej
Avi
Avi 25.10.2020, 21:19
Kto to? Toimek?
Git
Git 25.10.2020, 21:08
Ten recydywka to jakis leb przecpany chwali sie ze rucha w celi ale patologia
Recydywka