Protest kobiet nawet na drodze

  • 26.10.2020, 11:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Protest kobiet nawet na drodze
Protesty przeciwko wyrokowi Trybunały Konstytucyjnego w sprawie aborcji przeniosły się z miejskiej ulicy na drogę przez wieś. Protestujący od czwartku nosili ze sobą różne transparenty z hasłami. Stosunkowo częstym jest wśród nich "j... PiS". Czarny protest przelał się napisem na czarną folię i zawisł na znak w jednej z miejscowości gminy Chojna.

W kraju trwają protesty przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego delegalizującej dotychczas obowiązujące przepisy dopuszczające aborcję ze względu na wady medyczne płodu. W powiecie swoje zdanie wypowiedziały już kobiety w Gryfinie czy Chojnie. Organizatorzy wszystkich demonstracji i spacerów apelują do uczestników o zakrywanie ust i nosa, dystans i przynoszenie transparentów. Jeden taki zawisł w Mętnie (na zdjęciu).

Na wsi gdzie nie ma gdzie zaprotestować transparenty będą wieszane na przydrożnych znakach? Byłby to niebezpieczny trend, ponieważ kierowcy skupiać się powinni na drodze, a nie analizowaniu haseł protestu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 28.10.2020, 10:51
Poziom tego protestu jest żenujący. Prostactwo wylało się na ulice. To nie kobiety to baby.
ja
ja 26.10.2020, 21:26
Czy burmistrz Andrzej Salwa, człowiek medalowy może jutro zrobić kontr manifestacje przy kościele??? Chyba nie.
wywrotowcy
wywrotowcy 26.10.2020, 21:29
Nawet dwie on stanie z jednej strony a gabrycha z drugiej!
m-ce
m-ce 27.10.2020, 07:42
To zupełnie na poważnie. Pan burmistrz został odznaczony przez konserwatywnego prezydenta, otrzymał odznaczenie od Kościoła. Może należałoby pokazać czy ja na coś zasługuje? Trzaskowskiego nie popieram, ale przynajmniej wiem, że zawsze będzie lewakiem.
sauron
sauron 26.10.2020, 17:06
Najprostsze i najbardziej skuteczne rozwiązanie dla tych przeróżnych zadymiarzy, to już nie same mandaty, ale wprowadzenie ich do rejestru NFZ i ZUS, jako rezygnujacych i niepodlegajacym leczeniu. Pomyślcie sami, taka paskuda trafi na leczenie czy respirator i otrzyma opiekę medyczną, a ktoś z was przez takie smiecie umrze, bo taka *** im zabrała miejsce. No jprdole!
Jolka
Jolka 26.10.2020, 16:37
Zdjąć odciski palców i znaleźć delikwenta który naraża kierowców na niebezpieczeństwo. Dość tej ohydnej prowokacji lewactwa. Karać i to ostro karać!
Uff.....
Uff..... 26.10.2020, 16:03
Ale macie rozeznanie w terenie!!!!! I ten komentarz, że napis jest w Mętnie ,ale niech wam będzie. Przynajmnej nas nie wymieniacie. "Brawo wy"
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 26.10.2020, 15:52
https://youtu.be/7WPhCw6aMs8 I PYK TO DLA REFLEKSJI ITERPRETACJE ZNAJDZ SOBIE SAM HA AH AH
Dj omen
Dj omen 26.10.2020, 15:51
Drobne sprostowanie
Transparent wisi na wysokosci wysepki drogowej przed wjazdem do Łaziszcz od strony Chojny
kod
kod 26.10.2020, 15:43
wina kotulanki i jej kumpelek
sauron]
sauron] 26.10.2020, 15:31
Die Tageszeitung" zapomniał powiedzieć,że w Niemczech jest zakaz aborcji ze względu na ciężką chorobę lub uszkodzenie płodu. Można dokonać aborcji gdy ciąża zagraża życiu bądź zdrowiu matki,
g jest wynikiem gwałtu, występku kazirodczego i przestępstwa pedofilskiego
Frodo
Frodo 26.10.2020, 17:10
Kłamiesz chamie !
Saueon
Saueon 26.10.2020, 15:28
Te baby pis jeb ie ? Czy baby z l g b y z fajami wala pis?zboczence
KRAJ IDIOTÓW  PATRZ IDIOTEK HA HA AH
KRAJ IDIOTÓW PATRZ IDIOTEK HA HA AH 26.10.2020, 15:24
boze te zakazy prostytucji przydrożnej zrobiły swoje ha ah ah dymanie w maseczkach co połowa klientów nie wytrzymuje i na dodatek dezynfekcja prącia patrz waginy ha ah ah syf i aids to teraz pryszcz KORONA TO JEST ZARAZA HA HA AH
sauron
sauron 26.10.2020, 15:21
A gdy już przyszli po mnie mamo a ty leżałaś na operacyjnym stole to dziś Ci się przyznam, za niebieską bramą, że się bałem o Ciebie, ja - nierozkwitłe pacholę Udawałem, że byłem mniejszy niż te trzy miesiące I wierzyłem, że może się wyrok nade mną odwlecze (że tak jak chłopczyk żydowski na paluszki się wspinał i przez oczy straceńcze dzielnie truchlejące udawał, że jest starszy, by zostać w szeregu) tak ja skurczyć się chciałem, kupując czas do ,,zabiegu’’ Nie chcę Ci powiedzieć jak mnie to wszystko bolało gdy mi chrząstki łamały posrebrzane szczypce jak mi nagle w mój świat grozą śmierci powiało a niemy krzyk łapali anieli na skrzypce Wiem, że najtrudniej im było zmiażdżyć moją głowę I Ty chyba wtedy drgnęłaś w uśpionej rozpaczy I chyba mnie jakimś pożegnałaś słowem które tylko sam Bóg rozpoznać w ziemskiej matni raczy Lekarz Ci powiedział, że byłabyś miała udanego syna w mej małej osobie Ciekaw tylko jestem czyś mi imię wybrała i czy Ci się śniło, że wciąż rosnę w Tobie?
POKO kaput
POKO kaput 26.10.2020, 15:19
No czerwońce z pretensjami do towarzysza z PZPR , SDPR ,LSD Długoborskiego !! A co wy do Kaczora ??? KONSTYTUCJA !!! Kwaśniewskiego !!! A walta się BABY !!!
Kot Gargamela
Kot Gargamela 26.10.2020, 15:15
WyPISdalać do San Escobaru!!!
sauron
sauron 26.10.2020, 15:13
Wiadomo skąd ten krzyk. Galeriankom ograniczyli liczbę prezentów i ciuszków za lodzika.
Mt5,37
Mt5,37 26.10.2020, 15:12
O eugenicznej kontroli populacji można nawet na Wikipedii poczytać. Wystarczy wpisać "eugenika". Protest dotyczy przecież aborcji eugenicznej.
Żadne to odkrycie, że kolejni na liście eugenicznych inżynierów społecznych będą ci, którzy teraz protestują. Jak dopadnie ich starość i inwalidztwo, to rewolucja z pieķła rodem zje przecież własny ogon domagając się eutanazji. Powiedzenie Złu tak, to takie podcięcie lawiny. To oświetlanie zapałką pełnej stodoły.  Dziś tłum decyduje o tym, w którym momencie masz człowieka traktować jako człowieka i kogo traktować jako pełnowartościowego człowieka.  Jutro tłum będzie decydować, do ilu lat życia możesz być uznana/uznany za człowieka.
Naiwny tłum kobiet z zasady pięknych, czułych i wrażliwych, podżeganych przez facetów bojących się odpowiedzialności,  żąda prawa do decydowania o śmierci dziecka. O prawie do jego zabicia. Smutne to i straszne. Ale bawmy się. Czarny karnawał trwa. Dziś rewia w Gryfinie. Jutro gdzieś indziej. Przecież Twój ból jest większy niż ból nienarodzonego dziecka. Twój facet znów będzie fighterem, maczo bez odpowiedzialności i zobowiązań a Ty dalej będziesz mogła leżeć i pachnieć. Krew dziecka da ci luz i wygodne życie. Nawet świeczki 1 XI nie trzeba będzie palić na grobie, bo "nieczłowiekowi" "nadczłowiek" grobu nie robi. No ewenualnie przed przychodnią można diabłu ogarek zapalić.  Nieważne, że PiS od roku nie ma tam siedziby. Ale może będzie kamera i zdjęcia do gazet. Będzie też tv lans z posłanką i radną. Można jeszcze proboszczowi wykrzyczeć, że jest winien wszystkich grzechów świata, naiwnie wierząc, że wyprze się Ewangelii i publicznie się ukorzy przed dzikim tłumem z parasolką, wieszakiem i błyskawiczką i powie, że ten cały Jezus Chrystus to ściema, a jakieś Andrzeje Bobole, Jany Pawły, Popiełuszki itp. to oni wszyscy byli w błędzie i Rydzyk im jeszcze płacił. Oczywiście z naszych podatków, które tłum uczciwie zawsze płaci.
Chyba, że życie skomplikuje plany wypadkiem, Alzheimerem, czy Parkinsonem rodziców, inwalidztwem własnym, ojca drugiego dziecka, czy czwartego partnera Bo tu jeszcze prawo nie pozwala poradzić sobie tak jak z dzieckiem. Ale w imię eugeniki można walczyć. Wszak diabelski czarny karnawał się dopiero zaczął.
Szkoda tylko niszczyć zabytki i cudzą własność. Swoje sumienie póki co można zniszczyć. Żaden Trybunał Konstytucyjny, Kościół, PiS, czy Kaczyński tego nie zabroni. Można sumienia też nie używać. Ze zniszczonym sumieniem żyje się łatwiej. A najlepiej w ogóle bez niego
gandalf
gandalf 26.10.2020, 17:14
W wikipedii mówisz ?czytać to może i umiesz ale nic z tego nie rozumiesz. Gwałciciele w sułtanach ci też pewnie nie przeszkadzają to też pewnie dla foty.
lala la bamba
lala la bamba 26.10.2020, 15:00
Mętno okazało się enklawą dla LGBT , Feministek i reszty tego g...a????? pytam bo nie wierze????
*** pracę
*** pracę 26.10.2020, 17:08
To kur....a uwierzysz
Ziar
Ziar 26.10.2020, 15:05
Ty jesteś gównem pd momentu splodzenia
senior
senior 26.10.2020, 14:57
A nam szczególnie Polakom kojarzy się z wojną i Hitlerem.
Moża było wziąć to pod uwagę, wszak myślenie nie sprawia bólu.
senior cd
senior cd 26.10.2020, 15:32
Mój kom jest odpowiedzią na tłumaczenie " pioruna"
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 26.10.2020, 14:57
SAURON NA GABLOTĘ ICH HA AH AH https://youtu.be/9Ulgg2uErd0 i jeden bez maseczki https://www.facebook.com/NZdje… ha ha ah tych bez maseczki na gablotę ha ha ah PARANOI CIAG DALSZY AH AHA H
sauron
sauron 26.10.2020, 14:54
Lewica to potomkowie sowieckich czerwonoarmistów, którzy do Polski przyszli w kufajkach i walonkach. Prostactwo i chamstwo z chlewa i obory sowieckich kołchozów!

Pozostałe