Kobiety znów protestują w Gryfinie

  • 26.10.2020, 16:16
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kobiety znów protestują w Gryfinie Sobotni protest w Gryfinie.
Tym razem nie tylko przed siedzibą PiS, ale i na placu ks. Barnima I w Gryfinie. Wszystko to po to, aby wyrazić sprzeciw wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego zaostrzającego prawo aborcyjne.

Spacer m.in. po placu Barnima I ma odbyć się dziś, w poniedziałek 26 października 2020 r. o godz. 18.30

Sobotnie wyjście pań z parasolkami relacjonowaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/38475,nie-skladamy-parasolek-spacer-ze-zniczami-i-parasolami-przed-gryfinska-siedziba-pis

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ola
Ola 28.10.2020, 21:27
Oj naiwne kobiety!!!tak dawac sie manipulowac jakiś lewicowej feminisce:)))))
porównajmy
porównajmy 28.10.2020, 00:56
A w krajach arabskich rodzina może zabić kobietę za używanie Facebooka, noszenie zbyt wysokich obcasów albo chęć zdobycia wyższego wykształcenia. Polka znająca ten świat od podszewki opisała przerażające historie ofiar, które musiały ponieść śmierć za zhańbienie honoru. Laila Shukri to pseudonim pisarki i znawczyni Bliskiego Wschodu, która jest Polką podróżującą i mieszkającą w krajach arabskich. W swojej książce" Jestem żoną szejka" opisała m.in. zjawisko honorowych zabójstw, do których dochodzi każdego dnia.I w imię tego honoru, jak mówią statystyki, rocznie około pięciu tysięcy kobiet na świecie traci życie w zabójstwach popełnianych przez członków ich rodzin.
propozycja
propozycja 26.10.2020, 23:08
Nie róbmy niczego co może nas podzielić.
OTUA
OTUA 26.10.2020, 22:56
KONSTYTUCJA!
Rob
Rob 26.10.2020, 22:33
Zgodnie z art. 141 kodeksu wykroczeń używanie słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym jest karalne. Wobec sprawcy może zostać zastosowana kara ograniczenia wolności, grzywny do kwoty 1.500,- zł albo kara nagany. Miejsce publiczne (inaczej ogólnodostępne) oznacza miejsce dostępne dla nieograniczonej liczby osób, które mogą tam przebywać bez szczególnego zezwolenia.
pomerdało się
pomerdało się 26.10.2020, 21:31
KON STY TU CJA !! A nie, chwileczkę...
do obrońcy konstytucji - neofity:)
do obrońcy konstytucji - neofity:) 26.10.2020, 22:23
przecież to wtedy dublerów w nocy wprowadzano do trybunału... I jakoś ci dublerzy nie uwzględnili prawa do życia dla kobiet skazywanych na ciężkie życie przez następne kilkadziesiąt lat?
Zresztą płody po gwałtach jakoś ich też nie obchodziły?
CZAKI
CZAKI 26.10.2020, 21:17
Brawo kobiety popieram wasz protest strajkujcie codziennie aż ci z pis-u zrezygnują z posady w pisie a może się tak stać.
amo
amo 26.10.2020, 21:03
Już widziałem wpisy małolatek na FB, że aborcja to życie, że szansa itp. A może lepiej uważać na lekcjach biologii, myśleć i zdawać sobie sprawę z własnych uczynków? Ale co ja tam wiem...
Ksiunc Pedofil
Ksiunc Pedofil 26.10.2020, 22:12
WyPISdalać!!!
Każdy się spu  a gdzie chce
Każdy się spu a gdzie chce 26.10.2020, 21:15
A robienie las ki z po łyk iem to zjadanie dzieci ?
facet
facet 26.10.2020, 20:57
Jestem z Wami kobietami. Brawo!
MACO MACO MEN
MACO MACO MEN 26.10.2020, 20:29
MACO MEN MACO MEN WIECEJ MACY WIECEJ MACY AH AH AH https://youtu.be/AO43p2Wqc08 JAKEK ZAWSZE DZIEWICA I ROBERTA SŁUPSKA AH AH AH
kod
kod 26.10.2020, 19:15
oszołomy.wstyd
Minnie
Minnie 26.10.2020, 19:10
Ale po co ten wulgaryzm?
Jestem kobieta i nie smaczne jest to dla mnie. Popieram aby był wybór ale nie popieram tego zachowania kobiet.....
i dobrze
i dobrze 26.10.2020, 19:52
Uważasz, że może petycję pisać? To sobie pisz!
Wk..rw ludzi jest taki, że musi znaleźć ujście!
Gdzie dublerzy sędziów TK widzą ochronę życia rodzin? I dzieci po urodzeniu?
190 złotych?
Ogolona ci
Ogolona ci 26.10.2020, 19:04
20000 mieszkancow a co 5 min karetka leci masakra z tymi dopalaczami
klamerka
klamerka 26.10.2020, 17:34
Wieszak to symbol sprzeciwu kobiet przeciwko zaostrzaniu przepisów aborcyjnych, ale też pokątnie usuwanych ciąży.
smutna
smutna 26.10.2020, 17:32
Gdyby nie pandemia to bym poszła :(
smietana
smietana 26.10.2020, 17:28
Czy przyjedzie ten filmowiec z policji co wszytkich kameruje?
:)
:) 26.10.2020, 17:27
Będzie znowu wesoło!

Pozostałe