Sawaryn poszedł po rozum do głowy. Zorganizuje sesję zdalną

  • 27.10.2020, 09:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sawaryn poszedł po rozum do głowy. Zorganizuje sesję zdalną igryfino Mieczysław Sawaryn na ostaniej (wrześniowej) sesji Rady Miejskiej w Gryfinie. Był tylko na początku obrad....
-Postanowiłem, że nie zwołam innej sesji niż zdalna. Mieliśmy ognisko zakażeń w urzędzie, po ostatniej sesji przypadki wśród radnych, więc innego wyjścia nie ma - powiedział nam Rafał Guga, przewodniczący Rady Miejskiej w Gryfinie. Najbliższa sesja będzie zwołana w trybie zdalnym - radni będą się łączyli przez internet. Wcześniej na taką formę nie chciał się zgodzić burmistrz Mieczysław Sawaryn.
Sesje zwołuje przewodniczący, ale organizuje burmistrz. Odbywają się one w budynku urzędu. Przewodniczący Rady Miejskiej w Gryfinie już dawno domaga się od burmistrza Mieczysława Sawaryna przeprowadzenia sesji zdalnej. Ten jednak nie potrafił takowej przeprowadzić. O dziwnych zwyczajach sesyjnych podczas pandemii pisaliśmy wcześniej
Po ostatniej sesji zachorował zastępca burmistrza Tomasz Miler czy skarbnik. Do bumistrza przed sesja (miała być zwołana w ostatni czwartek) przyszli pracownicy urzędu z prośbą. Przewodniczący Rafał Guga żądał dodatkowo przetestowania systemu, który pozwoli prowadzić sesję zdalną
Burmistrz Mieczysław Sawaryn poszedł po rozum do głowy i sesję 5 listopada 2020 r. zostrganizuje sesję zdalną.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Życzliwa
Życzliwa 31.10.2020, 17:27
A ta pani w tle pana Seweryna 🤦‍♀️widze że pani A..., a zresztą swój swojego pozna 😉
??
?? 28.10.2020, 21:58
Fakt, nie macie kogoś z inteligentniejszym wyglądem do pokazywania ?
mam zepsuty wieczór
mam zepsuty wieczór 28.10.2020, 21:56
Brawo! Nie wiem tylko po co zdjęcie
poszedł i nei wrócił
poszedł i nei wrócił 28.10.2020, 21:41
Znowu zaczynają dłubać tam gdzie nie ma najmniejszej potrzeby.Urzad miasta przeksztalccie w spółkę z o.o.. Chociaz 13 pensji nie będziecie lykac jak bezproduktywne pelikany.A radni zachowuja sie jak dzieci w szkole.Nie maja swojego madrego zdania, tylko sluchaja jakiegos Gargamela, ktoremu wydaje sie ze jest najmadrzejszy w calym towarzystwie.
P.
P. 28.10.2020, 16:52
I znowu zrobił minę jak orangutan.
pasterek
pasterek 28.10.2020, 16:54
Nie musiał się wysilać .
Prrrrrrrryyy
Prrrrrrrryyy 27.10.2020, 20:07
No teraz to będzie mógł leżeć z talerzem na brzuchu, bo prosto siedzieć na krześle to nie możliwe, żeby chociaż trochę ugiął się ten balon z bigosem.
Dodi
Dodi 27.10.2020, 16:10
Czyli zmusili lenia.
ja
ja 27.10.2020, 20:20
i znowu kopniak w dupę burmistrza
!!!
!!! 27.10.2020, 15:52
Zmusić lenia.
Emil
Emil 27.10.2020, 12:12
Już pół roku temu powinien to wprowadzić.
tytuł:)
tytuł:) 27.10.2020, 12:17
czego wymagasz - przecież jest w tytule - miał widać daleko....
Pustostan jeden
Pustostan jeden 27.10.2020, 12:01
Dlaczego redakcja zamieszcza tylko półprawdy? Oczywiście to wspaniale że leń poszedł po rozum do głowy ale wypadałoby napisać jeszcze do czyjej. Bo przecież nie do swojej.
Lubik
Lubik 27.10.2020, 11:57
Po prostu narażanie życia i zdrowia jest głupie!
...
... 27.10.2020, 12:31
Powiedz to tym, którzy wczoraj paradowali po ulicach.
długo mu to zajęło...
długo mu to zajęło... 27.10.2020, 11:09
"poszedł po rozum do głowy"... No to teraz przynajmniej wiadomo gdzie był.... A jak już doszedł - znalazł?
szyfr
szyfr 27.10.2020, 10:58
[email protected]#&ac - WU-HAE
tylkopytam
tylkopytam 27.10.2020, 10:39
Leniu gdzie jest sesja w październiku?
żart?
żart? 27.10.2020, 10:14
Poszedł po rozum do głowy??? To podróż trochę mu zajmie zanim w głowie mózg wykiełkuje :)))
to amator
to amator 27.10.2020, 10:12
Leń może myśli, że jak przyjdzie na kilka minut sesji to mu nic nie grozi?!
borsuk
borsuk 27.10.2020, 10:11
Wystraszył się pewno.

Pozostałe