Burmistrz daje zły przykład nie tylko przedszkolakom

  • 27.10.2020, 15:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz daje zły przykład nie tylko przedszkolakom UMiG Gryfino
-W przedszkolach również są zakażenia. Czy zasadne są zatem wizyty osób innych w placówce? Na przykład. Fotograf, aktorzy teatru dla dzieci? Albo dzieci nauczycieli, którzy przychodzą z innych szkół, a przebywają na salach z dziećmi. Moim zdaniem to brak odpowiedzialności ze strony dyrekcji – pisze internautka o gryfińskim przedszkolu. Ale co się dziwić skoro zły przykład nie tylko przedszkolakom daje sam burmistrz Mieczysław Sawaryn.

Zakaz grupowania się powyżej 5 osób – to nowe rządowe obostrzenia wprowadzone od ostatniej soboty czyli 24 listopada 2020 r. na terenie Polski w związku z epidemią koronawirusa. Ale i wcześniej trzeba było uważać – nie grupować się niepotrzebnie i zachować dystans.

Tymczasem czytelnik przesyła nam link na oficjalną stronę gminy. A tam burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn zdaje się nie przejmować dystansem. Chodzi o akcję w parku naprzeciwko Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie. Z materiału gminy nie wynika kiedy to było. Należy jednak przypuszczać, że niedawno, w czasie pandemii.

Wiadomo, że zaproszeni byli seniorzy i przedszkolaki. Czy w dobie epidemii potrzebna była obecność przedszkolaków aby w parku spotkać się z burmistrzem i pracownikami urzędu? Czy osoby starsze w towarzystwie burmistrza mogły się czuć bezpiecznie?

- Czy sądzi Pan, że daje dobry przykład przedszkolakom w czasach pandemii? – pytamy burmistrza Mieczysława Sawaryna (wysłaliśmy maila w tej sprawie).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

[roszek do prania
[roszek do prania 28.10.2020, 17:26
Znowu plama. Co za pech!
P.
P. 28.10.2020, 17:11
I co z tego że posadzi Krokusy. Jak latem nie ma kto tej całej zieleni podlewać. Tak jak to było w ostatnie upalne lato. Wszystkie nowe sadzonki kwiatów i drzew ledwo uszły życiem. Do bani z takim burmistrzem. A monetę to pewnie wie jak brać.
halo! Tu Ziemia
halo! Tu Ziemia 28.10.2020, 09:03
Kompletny brak odpowiedzialności. Czy tam w ogóle ktoś mysli?
ehhh....
ehhh.... 28.10.2020, 01:27
Kolejna wpadka człowieka który nie ma żadnych kwalifikacji do rządzenia.
senior
senior 27.10.2020, 23:14
Miasto nasze bogate to może władza chociaż raz coś zrobi dla mieszkańców i zakupi testy na covid dla mieszkańców od 60 roku.
ogniomistrz
ogniomistrz 27.10.2020, 22:12
Może chce nowe ognisko?
gosc
gosc 27.10.2020, 21:28
nie szczekajcie trenowane pieski... ofiary medialnej tresury
Jolka
Jolka 27.10.2020, 18:02
A gdzie jest napisane że nie można? Poczytajcie ze zrozumieniem wytyczne rządu.
Wipjerdalatsch
Wipjerdalatsch 27.10.2020, 17:47
Z takimi pomysłami to na księżyc!!!
Uczestniczka
Uczestniczka 27.10.2020, 17:38
Zakaz grupowania się powyżej 5 osób – to nowe rządowe oboszczenie.👈
Piszecie na burmistrza a kto wydał tym paniom grupować się w marszu podczas pandemii????
Burmistrz był w maseczce i ile tam było ludzi? No pytam ile? A ile było uczestaników marszu? Prze stańcie pierdoły wypisywać. Najpierw samemu trzeba być w porządku a potem obwiniać innych.🤔🤔 Akcja z sadzeniem krokusów to piękna akcja i nikt tam nie złamał żadnych zakazów.
Do uczestniczki
Do uczestniczki 28.10.2020, 08:05
Hehe zapomniałaś o dzieciach ?🤫🤫 Czy sadzenie krokusów to taki wyczyn na skalę relacji , że aż burmistrz się fatygował? No ale jak od dawna nie zrobił NIC w mieście dla tych ludzi, no to posadzi z nimi krokusy hehe niech nie gadają, że burmistrza nie ma bo siedzi w Świnoujściu....🤭🤭
właśnie
właśnie 27.10.2020, 17:25
Kompletny brak wyobraźni władz. Przez takich jak Sawaryn wprowadzili te obostrzenia
ja
ja 27.10.2020, 20:14
czego to nie wymyślicie na burmistrza .podpowiem .można mu jeszcze dopiąć tzw"plagi egipskie " a co jak jechać to na całego
żałosne
żałosne 27.10.2020, 17:00
Seniorów z Dziennego Domu Senior też wyciągnęli z domów, zamiast ich chronić. Do tego zaangażować ich do sadzenia krokusów,gdy ciężko im się schylić?! Zupełny brak rozumu!
Papua
Papua 27.10.2020, 16:51
A co z tymi co skaczą setkami na ulicy tam to jest zlamanie prawa co do ilosci osób i co do zgromadzeń...
??????
?????? 27.10.2020, 17:24
Może wzięli przykład z burmistrza Sawaryna?????
Karol
Karol 27.10.2020, 16:25
Bo Oni zawsze robią wszystko na opak! Do tego Godzinkę posiedzą, posadzą pogadają a cały dzień wolnego odbiorą..
***j dziadu
***j dziadu 27.10.2020, 16:23
WyPISdalaj!!!
oburzające
oburzające 27.10.2020, 16:13
Ręce w kieszeni i burmistrz rozmawia z seniorami - widzę na zdjęciu. Jak go wychowała matka?
?
? 27.10.2020, 16:44
Ciągle "gra w bilard " ?
Gryfinianin
Gryfinianin 27.10.2020, 18:01
Grzeje łapy
Bari
Bari 27.10.2020, 16:04
W takich sytuacjach chodzi tylko o lans bo założe się tam długo nie był i pozował tylko do zdjęć.

Pozostałe