Przeszli nie tylko starym miastem ale i przez Górny Taras

  • 27.10.2020, 20:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przeszli nie tylko starym miastem ale i przez Górny Taras
Protestujących było mniej niż wczoraj podczas spaceru zdesperowanych kobiet. Na pierwszy rzut oka w przejściu z transparentami ulicami miasta uczestniczą coraz młodsi. Dziś 27 października 2020 r. było też słychać więcej wulgaryzmów niż do tej pory. Większość skierowana była do rządzących i partii Prawo i Sprawiedliwość.

Tak wyglądała dziś manifestacja w Gryfinie. Protestujący udali się tradycyjnie pod siedzibę PiS, potem przeszli ul. Bolesława Chrobrego pod Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej i dalej ruszyli Armii Krajową na Górny Taras.

Aktualizacja:

Odnośnie państwa ostatniej informacji naszego spaceru chciałabym sprostować informację odnośnie wieku. Większość osób to było 20+.
Uczestnicząc w tym proteście nie odczułam tego by było więcej wulgaryzmów niż wczoraj.
Pojawiło się nowe hasło które brzmiało "moja pusia moja sprawa". Nasz spacer przebiegł przez ulice Bolesława Chrobrego, Grunwaldzką, Krasińskiego, Adama Asnyka, Armii Krajowej. Na koniec spaceru wszyscy podziękowali policji za to, że zgodziła się nas poprowadzić i dbali o nasze bezpieczeństwo.
Pozdrawiam
Uczestniczka dzisiejszego spaceru Klaudia

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (113)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gil
gil 01.11.2020, 11:21
Władza i media protesty już sprowadzają tylko do problemu aborcji. A zaczęło się od Wyp...ć. Na youtube jest jeszcze ten utwór proszę się wsłuchać w słowa i potem się wypowiadać
ona
ona 30.10.2020, 10:07
Popieram Was dziewczyny! Nie przejmujcie się pluciem kilku zjadliwych żmij w komentarzach. To jest tzw" mobilizacja aktywu do której wzywał wiernych mały Jarek
Kicikicikici
Kicikicikici 29.10.2020, 03:26
Chłopa by se znalazły!
j444
j444 28.10.2020, 17:16
Piszesz, że jesteś kobietą i dałaś, aż dwa komentarze więc będę traktował cie jak kobietę. Nie wiem kogo uważasz za" normalną", może siebie, nie wnikam, ale dlaczego traktujesz dziewczęta czy młode kobiety, jako niezdolne do poprawnego myślenia, piszesz, że mężczyźni smiali się z protestujących i pewnie szydzili z nich co ciebie nie raziło, raziło tylko to co krzyczały dziewczęta, czy siebie słyszysz?. Czytaj komentarze, wiekszość tych światłych młodych mężczyzn nazywa was, więc i Ciebie, że" tępe dzidy", kur...wy" itp. Tak większość polskich mężczyzn, określa was kobiety łącznie z katabasami kościoła rzymsko-katolickiego, którzy nigdy nie mieli szacunku do kobiet jako równorzędnych partnerów tylko od wieków i nie rzadko dzisiaj służycie u nich za" materac" lub" gosposię". Tak od wieków chowana jest męska część społeczeństwa, co trudno wykorzenić. Piszesz, że PO KO i lewica wraz z nastaniem zabierze 500+, trzynastki emeryckie i inne czysto.
gryfinianin2
gryfinianin2 28.10.2020, 17:15
Rządzący na ambonach w kościołach na swoich głosować kazali, teraz pretensje mają, że kobiety do kościołów wchodzą. Romans kościoła z rządzącymi bokiem wychodzi.
W końcu kto jak nie kobiety,
kto jak nie młodzi. Brawo, dość tych kłamstw i obłudy.




nn
nn 28.10.2020, 17:09
Tak, słownictwo ostre w całej Polsce!! Ale I sort innego nie rozumie
GG
GG 28.10.2020, 17:06
Widać, że niektórym przeszkadza udział młodych kobiet i starszej młodzieży. Dziwi mnie to bo te sprawy akurat dotyczą właśnie MŁODYCH.Stary cap JK niech się nie martwi aborcją-nie ta płeć, nie ten wiek!! JK niech się martwi eutanazją!! Może czas już na NIEGO JK ***J DZIADU!!A tak po ludzku w**********j kurduplu!! BRAWO KOBIETY!!TAK TRZYMAC!!
krtóki wykład dla ***
krtóki wykład dla *** 28.10.2020, 17:02
Ty skończ ze swoimi wydumanymi symbolami i walka przed wiekami przodków, bo to nie tylko śmieszne, ale idiotyczne. Właśnie jesteśmy jedynym narodem w którym dzieci w szkołach ogłupia sie historią w 60% zakłamaną, pisaną na kolanie przez tych co aktualnie rządzą, a to powoduje, że sie z tego kpi i szydzi i uważam, że słusznie. Zamiast historycznych bzdur, dzieci od najmłodszych lat muszą być uczone tylko życia z jego zaletami i zagrożeniami co być może uchroniło by je, od krzywdzenia w tych twoich" symbolach". Dzieci i młodzież musi byc uczona czynności w których wykazuje zamiłowanie, co sprawi, że praca w dorosłym życiu będzie przyjemnością. Zamierzchła historia ich nie nakarmi, a przekazywana w sposób wygodny Czarnkom, Maciarewiczom i im podobnym, w zderzeniu z innym przekazem spowoduje rozgoryczenie, nienawiść. I to się właśnie dzieje. Nie wiem czy to zrozumiesz, ale twoje wpisy świadczą o inteligencji inaczej zwaną. Koniec wykładu, ale nie dziękuj.
%%%
%%% 28.10.2020, 17:19
Tatusiowi emeryturkę zmniejszyli za SB? Czy dziadka zostawiło na Pomorzu Zachodnim NKWD? Poproszę jeszcze o źródło danych o 60%. W gimnazjum chyba mówili, że warto myśleć i sprawdzać źródła wiedzy.
czy dobrze zrozumiałem
czy dobrze zrozumiałem 28.10.2020, 16:59
Kobieta, która myje okna we własnym domu, jest kobietą zniewoloną i upodloną przez męża. Kobieta, która pracuje w firmie sprzątającej, jest kobietą wyzwoloną. Kobieta, która gotuje obiady mężowi jest naiwniaczką, kobieta, która gotuje w restauracji, jest kobietą wyemancypowaną !
dobrze zrozumiałeś - a teraz idź wyrzuć śmieci:)
dobrze zrozumiałeś - a teraz idź wyrzuć śmieci:) 28.10.2020, 17:15
Jak facet płacisz w restauracji kobiecie za ugotowanie ale żądasz za darmo tego samego w domu - jesteś zacofany.
Jak sam nie umiesz umyć okien, tylko żoną się wyręczasz - jesteś złamasem
Jak płacisz kobiecie, żeby umyła okna w twojej firmie, a nie zapłaciłeś, żeby wyręczyła twoją żonę w pracach, w której nie potrafisz sam jest wyręczyć - jesteś podłym egoistą....
Sprzątacz i gotowacz
Sprzątacz i gotowacz 28.10.2020, 17:39
Sprzątam i gotuję żonie i dzieciom w domu, bo kocham swoją żonę i dzieci. Moja żona też sprząta i gotuje dla mnie i dla naszych dzieci, bo nas kocha. Jak się kocha, to nie przelicza się na pieniądze. Jak się przelicza, to warto zastanowić się nad relacjami, a nie wyzywać innych od egoistów. Zawsze może być lepiej. I zawsze wskazane zacząć zmianę na lepsze od siebie.
no fajnie...
no fajnie... 28.10.2020, 18:12
No i fajnie - razem tworzycie rodzinę. A nie tak jak ten z 16:59 co ŻĄDA obiadu i wymytych okien...
Gryfinianin
Gryfinianin 28.10.2020, 16:39
Czy dzisiaj też coś będzie się działo ?
dziejopis
dziejopis 28.10.2020, 17:03
Zawsze się coś dzieje
Patriota
Patriota 28.10.2020, 14:09
Przegumowac Wszystkich. To ma byc protest??!!. To banda nie okrzesanych tłukow bez kultury
Ort
Ort 28.10.2020, 14:54
Kulturalny patrioto, "nieokrzesanych" piszemy łącznie.
Galerianka
Galerianka 28.10.2020, 12:46
My młodzież szkolna Żadamy w każdym pojeżdzie podmiejskiej komunikacji publicznej.do Szczecina Osobnego wagonu dla GALERIANEK , darmowych gumek w szkole i dobrych kosmetyków i fajek , Kur.a!!!!
ja
ja 28.10.2020, 14:13
admin.niech sauron swoje wpisy podpisuje swoim nickiem.masz mozliwiśc.
Starszy
Starszy 28.10.2020, 11:47
I po proteście wrócą do domu, zakazac rodziców i dziadków
. Ale to ich wybór .
ania
ania 28.10.2020, 10:55
Ja tej ustawy nie popieram , ale mam nadzieje, ze lewactwo jak najpóźniej dopcha sie do władzy w tym kraju.
Pamiętam
Pamiętam 28.10.2020, 15:45
Za lewactwa takiego bezprawia jak teraz nie było.
Xx
Xx 28.10.2020, 10:45
Zaszli do Ryska
...
... 28.10.2020, 10:35
Jest mi po prostu wstyd za tych ludzi co protestowali zero kultury przekleństwa. Czy wy wiecie po co tam jesteście co wykrzykujecie?
ogi
ogi 28.10.2020, 10:03
"Kobiety jesteśmy z Wami!!! Walczymy z PiSiorami, nie tradycjami" - z transparentem o takiej treści pojawili się kibice Jagiellonii Białystok pod jednym z kościołów w stolicy Podlasia.
bravo
bravo 28.10.2020, 08:48
Fakt, policja zachowuje się przyzwoicie. Nie eskaluje a pilnuje.
senior
senior 28.10.2020, 08:15
Widziałem dzieci w wieku 14-16 lat robili sobie fotki i mieli ubaw po pachy i proszę nie pisać że nie było wulgaryzmów, bo o tym h.ju to co to było? Pytam co te dzieci wiedzą o sprawie? Większość to są ci co głosowali na PIS co mają 500+. To były Igrzyska ? Bo na chleb dostali? Wstyd mi za takich ludzi choć popieram marsze i prawa kobiet.
to prawda, ale
to prawda, ale 28.10.2020, 08:50
Seniorze, takie przypadki bywają, ale to margines.

Zauważ też , że te dzisisejsze 15-16 latki za 3 lata kiedy będa wybory bedą już miały prawa wyborcze.
senior
senior 28.10.2020, 10:33
Przepraszam gdzieś się zapodział.mój komentarz?
senior do 8.50
senior do 8.50 28.10.2020, 09:52
Cztaj ze zrozumieniem ! Ja pytam co tu i teraz te dzieci tam robią, jaką mają wiedzę ? Za trzy lata ich poglądy mogą być zupełnie inne! Więc nie pisz mi głupot!
Roman Paliwo
Roman Paliwo 28.10.2020, 07:14
Okrpone jest to jak ludzie dali sie szybciutko zmanipulowac.

Jeszcze to orędzie Kaczora wczoraj....

TK o aborcji ...
5 dla zwierząt w jednym czasie....naprawdę nic nie daje do myślenia.???
Dlaczego Milicja z tym nic nie robi??hmm?
pomimo ze niby mamy "epidemie" i szybciutko temat mogliby załatwić?
Chyba za dużo wymagam...


Czy naprawde te wszystkie kobiety są takie tempe i głupie?

Może zadnego ze STANÓW nie wprowadzą ale będą teraz przepychać każdą z pasujacych Jarkowi ustaw.np. sądy, media,bezgraniczne zadłuzanie państwa...

No ale coź drogie Panie idzcie dalej strajkować im dluzej tym Jarek bedzie bardziej zaowolony...




no tak
no tak 28.10.2020, 08:50
Jaki głupi nick, taka głupia wypowiedź.

Pozostałe