Nauczycielka zakażona, a dzieci na kwarantannie

  • 27.10.2020, 21:02
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nauczycielka zakażona, a dzieci na kwarantannie
W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem w naszej placówce, informuję, że kilkudniową kwarantanną zostaną objęci niektórzy uczniowie mogący mieć kontakt z osoba zakażoną. Kwarantanna będzie dotyczyć wyłącznie dzieci , nie całych rodzin – czytamy na oficjalnej stronie szkoły.

W przypadku zauważenia niepokojących objawów proszę kontaktować się telefonicznie z lekarzem rodzinnym . W sprawie kwarantanny będzie telefonował pracownik SANEPIDU – czytamy dalej na stronie Zespołu Szkół w Cedyni.

Gryfiński sanepid poinformował szkołę o zakażeniu jednej z nauczycielek. W związku z tym rodzice uczniów, z którymi miała kontakt nauczycielka dostają informacje o kwarantannie swoich pociech.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M
M 30.10.2020, 08:56
Wiezienie dla niewinnych dzieci ktore nawet nie moga isc na spacer
kol.
kol. 28.10.2020, 23:01
Zdrowia życzę aby nie musiała do szpitala.
no tak
no tak 29.10.2020, 11:03
Oby...
Ola
Ola 28.10.2020, 09:13
A to dopiero początek niestety.
logika
logika 28.10.2020, 07:35
I po co ta kwarantanna ? Dziecko tak rodzice nie :) to nie ma sensu. Tak samo jak w gryfinie Mama z dzieckiem na kwarantannie, ojciec z drugim juz nie :) Gdzie tu logika????
bo to taka logika
bo to taka logika 28.10.2020, 11:15
Naćpanego logika - zamykać szkoły, bo dzieci bezobjawowo przenoszą i w tym samym tygodniu - jak dziecko na kwarantannie, rodzice chodzą do pracy (a rodzeństwo do szkół i przedszkoli)...
Mirka
Mirka 28.10.2020, 06:47
Jak nic zakaziła się od jakiegoś ucznia, bo oni raczej nie mają objawów, ale przenoszą.
Chcę żyć...
Chcę żyć... 28.10.2020, 03:11
Trzeba natychmiast zamknąć szkoły. Te zakażone dzieci zabijają nas dziadków. Ten idiota tego jeszcze nie pojął. To samo dotyczy kościołów. Jeszcze ten nowy trend aby zdalne nauczanie religii odbywało się na plebani. Niedoczekanie wasze czarni szamani .
Dobrawa
Dobrawa 28.10.2020, 01:26
Zdrówka życzę komu trzeba!
Knagulec
Knagulec 28.10.2020, 00:55
Gumowca starą doszło
gość
gość 28.10.2020, 00:12
Już dawno pisałem: powrót do szkół oznacza powrót lockdownu.
czy leci z nami pilot? I czy jest trzeźwy???
czy leci z nami pilot? I czy jest trzeźwy??? 27.10.2020, 23:29
Efekt zmiany przepisów. Będzie z tego taki rozwój epidemii, że się nie pozbieramy.
Dzieci roznoszą epidemię. Same najczęściej nie mają objawów.
Rodzice chorych dzieci mieszkając w jednym mieszkaniu - CHODZĄ DO PRACY, DO SKLEPÓW.
Rodzeństwo do szkół...

To jak się ta epidemia ma nie rozszerzać?

Co za imbecyl zmienił zasady przy rekordach zachorowań?
"zostań w domu" - może złapiesz od swojego dziecka i rozniesiesz dalej wśród znajomych i współpracowników?

A potem powiedzą, że "z powodu demonstracji"?
Ciekawe, że wiece wyborcze nie przeszkadzały...


Przecież dlatego zamknięto szkoły - bo dzieci były "rozsadnikiem" epidemii - mówią to wszyscy eksperci!!!
Korona i berło
Korona i berło 27.10.2020, 23:26
Powinni napisac kto .... cholera wie gdzie łaziła z kim miala kontakt a nie anonimowo .... skoro nauczycielka to co z reszta nauczycieli ...kawka w pokoju nauczycielskim. Biedni uczniowie teraz zacznie sie cyrk
ucitielka
ucitielka 28.10.2020, 00:15
Kawka w pokoju nauczycielskim? Nie te czasy!
Anonim
Anonim 27.10.2020, 23:23
A czy nauczycielka pochodzi z Cedyni czy z innej miejscowości? Bo to chyba jednak ważne prawda?
rozeznany
rozeznany 27.10.2020, 23:33
I ci z tego, że nie z Cedyni, jak uczy w Cedyni,
***
*** 27.10.2020, 23:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Xyz
Xyz 27.10.2020, 23:07
Kto mi wytłumaczy ten sposób kwarantanny ze idzie jedna osoba z domu, a reszta może normalnie funkcjonować i zarażać. Nie ogarniam co się dzieje
czy leci z nami pilot? I czy jest trzeźwy?
czy leci z nami pilot? I czy jest trzeźwy? 27.10.2020, 23:31
rząd zmienił zasady właśnie teraz - będzie można zgonić na demonstracje. A wiece wyborcze nie zwiększały zakażeń...
WHO
WHO 28.10.2020, 03:13
W Polsce nieznane są rozmiary epidemii.
do WHO
do WHO 28.10.2020, 08:54
Widać, że wymyka się to spod kontroli
Pedro
Pedro 27.10.2020, 23:14
To jest właśnie niewytłumaczalne!
byo do przewidzenia
byo do przewidzenia 27.10.2020, 22:37
To cena zostawienia klas I-III na normalnym nauczaniu.
Janina
Janina 28.10.2020, 00:15
I sprzątaczki przychodzą normalnie.
strach pomyśleć
strach pomyśleć 27.10.2020, 22:18
Mądre głowy w Warszawie wymyśliły, że jak chora nauczycielka to dzieci idą na kwarantannę. a ich rodzice już nie. I teraz niech dziecko zarazi rodziców a rodzice dalej w swoje pracy itd. itp.
Do izolatek wsadzać chorych a nie odsyłać do domu
Do izolatek wsadzać chorych a nie odsyłać do domu 27.10.2020, 22:51
No to na co ta kwarantanna ? Mówiłem żeby ktoś normalny poszedł do tego sanepidu w Gryfinie i pokierował tymi dzieciakami .
No kto tam poszedł do h...ry!
cóż
cóż 27.10.2020, 22:11
Po koronawirusie będzie kilka świętych nauczycielek, które ryzykując życiem nauczały...
Patryk
Patryk 27.10.2020, 22:16
Szkoda, że muszą przypłacić życiem.
Kirk
Kirk 28.10.2020, 00:16
Oby nie!
tez nauczyciel
tez nauczyciel 27.10.2020, 21:59
Czy sanepid podał jakie jest źródło zakażenia nauczycielki? Intersujace jest czy przyniosła to z zewnątrz, czy może jednak zaraziła się od nieobjawowego ucznia, który teraz pójdzie na kwarantannę? Dochodzimy już do absurdów...
i tak w kółko
i tak w kółko 27.10.2020, 21:58
Moryń i Chojna już miały to teraz Cedynia.
rodzic
rodzic 27.10.2020, 21:57
Zdrówka dla pani wychowaczyni!

Pozostałe